Ima li ovde "zvezda" i "zvezdica"???

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Dosadno mi je, hajde da i vas smorim:
E, šta mislite, kao, vi ovde pričate sa nekim, a ono čovek kome se divite preko ekrana???
Kao, neki "random cloud form", a ustvari - Keba? :lol:
Ili, "Divlja u Srcu" je, ustvari, Bebi Dol :wink:
Šalim se...
Ima li nas poznatih i koliko?
 
Jooockey:
LoG^[dzhamp da fak ap:
]ja sam boris bizetitj, drago mi je(:
Heh boris sa 11 komada u srednjoj,,nebi reko,,,

slushaj neshto, alkosu raspali, da te boris sa 11 komada u srednjoj nauchi neshto...
rechtza NE se pishe odwojeno pred glagola, a spojeno sa pridewima... to je jedino prawilo, imbetzilu, koje nisi mogao da zapamtish, shto zbog skromnog koifitzijenta inteligentzije, shto zbog alkohola, shto zbog, ochigledno, losheg obrazowanja, i to osnownog...
a owo podwucheno... BIH kada koristish u prwom litzu, seljachino, a ne BI... owo shto si rekao znachi da JA ne biH rekao, a ne da ti ne BI rekao... imam osetjaj da je prekomplikowano za tebe... ko te yebe, ccc...
 
Mislimda imash sanse da popravish ocene,,,i jos nesto... ja se ne obazirem dok pishem i nisam s tim optercen,,,samo ti kliraj pazi da te matorci ne uvate da se majes po netu umesto sto ucish....
Konju maloumni...


p.s ovo je zadnja ako napishesh jos neki uvredljiv post mozesh da mi se sagnesh,,,,,,

p.s.s evo ti neshto da odmorish dupe posto vidim da nisi zainteresovan za suprotno pol.. :lol: :lol:

http://www.armageddon.org/original/*****.JPG
 
Jooockey:
Mislimda imash sanse da popravish ocene,,,i jos nesto... ja se ne obazirem dok pishem i nisam s tim optercen,,,samo ti kliraj pazi da te matorci ne uvate da se majes po netu umesto sto ucish....
Konju maloumni...


p.s ovo je zadnja ako napishesh jos neki uvredljiv post mozesh da mi se sagnesh,,,,,,

p.s.s evo ti neshto da odmorish dupe posto vidim da nisi zainteresovan za suprotno pol.. :lol: :lol:

*.JPG


jel to neki rekwizit iz twog arsenala?
haha... najjache da sam ja malouman... mislim, mozhda i jesam, ali sigurno nije alkoholichar sa 30ak % aktiwnog mozga progrizenog alkoholom merodawan za takwu protzenu...

p.s.s. ?!?!?!?!?!!
aahahahahahahahaha, pa debilchino, ti ne znash ni shta p.s. znachi?
lolllllll... stwarno si neobrazowan...
 
ne swadjash se ti... ne znash ti da se swadjash... owo je uwreda za swadjanje, ccc...
zanima me, kako to mislish, shtreber sam, i imam 11 opomena?
hmmm...
kazhem ja, stomaklija je smrt... pogotowo za um...
a fora je u tome shto tju ja zawrshiti razred bez poprawnog, a nisam pipnuo knjigu od sedmog razreda osnowne shkole... samo onoliko koliko mi je potrebno da zawrshim shkolu, iebesh prosek, ali, shto se ja tebi prawdam, ccc...
a sa mnom se netjesh zhwaliti na pp, dodiruj se sam, fegetu pedofilski, ccc...
 

Back
Top