AV.eTrust EZ Antivirus

u zavisnosti od toga koliko ti je "jaka" konfiguracija sam odluci. Ja sam sa prethodnom slabijom konfiguracijom koristio ez anivirus, imao sam 256 mb rama i amd athlon 2100.Tacno je da neopterecuje sistem i pri tom mi se pokazao prilicno pouzdan, za info pogledaj www.my-etrust.com
Naravno kaspersky je kaspersky ali meni je tada sa 256 mb rama uzasno usporavao comp pa sam morao nesto manje zahtevno da koristim. Moj savet svima je da ako imaju manje od 512 mb rama i pri tom nesto sporiji procesor da batale kasperskog,nortona,pandu...
 
Ne znam kako radi taj EZ ali moja ti je preporuka da uzmeš NOD 32 koji troši neverovatno malo resursa,brz je i ne usporava kompjuter.Ako misliš da zadržiš EZ zadrži i Kaspersky,ali ga isključi pa neka ti radi samo po potrebi kada hoćeš da skeniraš komjuter,neka to odradi kada ti je potrebno a posle ga u setovanju isključi.
 
Sta mislite odakle je integrisan antivirus u ZoneAlarm Security Suite?? :wink:
Both the ZoneAlarm Security Suite and ZoneAlarm with Antivirus integrate Zone Labs' best-of-breed firewall technology with award-winning antivirus technology from Computer Associates. Computer Associates' antivirus technology has received the VB100 award for the past four consecutive years from Virus Bulletin, one of the world’s foremost antivirus testing authorities...kopirano sa http://download.zonelabs.com/bin/free/pressReleases/2004/pr_zass50.html
Za neupucene taj ez antivirus je produkt Computer Associates!!!
 
-Hvala Marko_bg,hvala gorcilo.Odlucio sam da zadrzim EZ,atholon2000 i 256m. Nod32 je stvarno dobar imao sam trajal verziju,pa mu isteklo vreme.
Nego dali je EZ dovoljna zastita, pored windowsov friwall,dali je potreban neki anti-spyware i sl.
pozdrav!
 
antispyware sa real time protection je neophodan ako koristis IE, ako koristis neki drugi browser nije neophodan mada je u tom slucaju pozeljno imati neki za povremeno skeniranje bez real time protection...u prvom slucaju skini Microsoft-ov AntiSpyware sa
http://download.microsoft.com/downl...-fca2f2c6f0cc/MicrosoftAntiSpywareInstall.exe
u drugom slucaju vec poznati Ad-Aware ili neki drugi ...ima ih gomila.....
 
ok EZ trust je ok AV samo sto moras da uradis sledece: Skini verziju TRIAL onu sto traje 30 dana (jer ima novi bolji engine) .... I samo ga malo "premosti" (citaj izmedju redova da bi ukapirao sta hocu reci :wink: ) i eto ti super AV-a... I naravno samo da napomenem da ima ok detekciju virusa i da bi bilo dobro da probas ovaj AV jer nije za bacanja VERUJ MI
 

Back
Top