Kako izgleda nas grad Vranje?

Koma3423

Početnik
Poruka
12
Vranje,do skora mali industrijski grad u kojem su se nalazili giganti industrije,polako pocinje da tone.
Potpuno mrtvilo koje vlada retko se prekida nekim koncertom ili izlozbom slika u nasoj GALERIJI,jedinom mestu u kome se moze cuti i videti nesto kvalitetno.Pozoriste u koje se ide samo kad su "Borini dani" u stvari i nije pozoriste.Ne znam sta bi bilo da nije postojao Bora.Podatak da su Vranje i Svilajnac jedini gradovi koji nemaju bioskop sokira.Masovno popularizovanje spanskih serija i kica jos vise nas ubija u pojam.Mediji koji ovde postoje predstavljaju "modu" i trbusni ples.Mislim na fokus televiziju.Ankete koje ova televizija vrsi uzasavaju.
Mozete da zivite u ubedjenju da nije tako,a mozete i da se probudite i ucinite ono sto mozete kako bi scuvali nas grad.DIZITE SE IZ KOME :!:
 
Koma3423:
Vranje,do skora mali industrijski grad u kojem su se nalazili giganti industrije,polako pocinje da tone.
Potpuno mrtvilo koje vlada retko se prekida nekim koncertom ili izlozbom slika u nasoj GALERIJI,jedinom mestu u kome se moze cuti i videti nesto kvalitetno.Pozoriste u koje se ide samo kad su "Borini dani" u stvari i nije pozoriste.Ne znam sta bi bilo da nije postojao Bora.Podatak da su Vranje i Svilajnac jedini gradovi koji nemaju bioskop sokira.Masovno popularizovanje spanskih serija i kica jos vise nas ubija u pojam.Mediji koji ovde postoje predstavljaju "modu" i trbusni ples.Mislim na fokus televiziju.Ankete koje ova televizija vrsi uzasavaju.
Mozete da zivite u ubedjenju da nije tako,a mozete i da se probudite i ucinite ono sto mozete kako bi scuvali nas grad.DIZITE SE IZ KOME :!:

e mrzi me da kucam sada ali to sto si nabrojao je samo jedan mali deo!

PREPORUKA-bavite se sportom i idite na sportske dogadjaje-ma kakvi god oni bili!
 
[e mrzi me da kucam sada ali to sto si nabrojao je samo jedan mali deo!

PREPORUKA-bavite se sportom i idite na sportske dogadjaje-ma kakvi god oni bili![/quote]
Taj deo je najvazniji.Da ne pominjem nas mentalitet i drustvo u kojem se nalazimo.
Potreban nam je kulturni razvitak,a ne sportski.Potpuno smo kulturno zaostali u odnosu na druge gradove u Srbiji,a kamoli u Evropi :evil:
 
daj bre,bedak,kako tebe ne mrzi da ovoliko pises?!pa da,imas pravo...ma vec smo razgovarali o tome.samo da dodam...ono za koncert,ma hocu bre ono,rock and roll ako nista drugo.zanimljivo je ono u galeriji,mada nije ni to extra,nije to to,nije to toliko za nas,omladinu,bbbbbbbbbbb.maj,zato su sada koncerti u galeriji,posle maja,raj,zbog skole,hehe,inace ovako racku raj...''mrtvilo''...Svidja mi se ono ''dizite se iz kome'' ali bi bilo bolje DIZE MI SE PORED KOME... :lol: eeee daj bre,gle ja koliko napisao... :D
Koma3423:
Vranje,do skora mali industrijski grad u kojem su se nalazili giganti industrije,polako pocinje da tone.
Potpuno mrtvilo koje vlada retko se prekida nekim koncertom ili izlozbom slika u nasoj GALERIJI,jedinom mestu u kome se moze cuti i videti nesto kvalitetno.Pozoriste u koje se ide samo kad su "Borini dani" u stvari i nije pozoriste.Ne znam sta bi bilo da nije postojao Bora.Podatak da su Vranje i Svilajnac jedini gradovi koji nemaju bioskop sokira.Masovno popularizovanje spanskih serija i kica jos vise nas ubija u pojam.Mediji koji ovde postoje predstavljaju "modu" i trbusni ples.Mislim na fokus televiziju.Ankete koje ova televizija vrsi uzasavaju.
Mozete da zivite u ubedjenju da nije tako,a mozete i da se probudite i ucinite ono sto mozete kako bi scuvali nas grad.DIZITE SE IZ KOME :!:
 
Znas kad ce neka gotivna grupa da dodje u Vranje? :!: jedino sto moze da nam se desi je neka city records glupaca ili neka zvezda granda.Poslednji dogadjaj vredan pomene je bio koncert BORE CORBE na kraju svoje karijere pre nekih 2 ili 3 godina.DIZE SE I KOMI :o Atebi Nislijo Vranje izgleda ok zato sto jos nisi osetio malariju koja vlada ovde,VLADA! :lol:
 
komo aj ne kenjaj vise...ma nije Vranje toliko lose,vi ste debili,vi koji mislite da nam je grad uzasan... :lol: ...Vranje je zakon...tako me ucila moja prof. Vesna Arsic,rekla mi je ovako...''smrade glupavi...pa tebi ce uvek da bude bedak zato sto tebi sve smeta u ovom gradu...treba uvek da mislis...odakle ja znam...da je sve ok,UVEK,pa ce i biti sve ok,veruj mi''...i ja sam je poslusao,bbbbbbb
 
OVAKO JE U VR.

appareils-02.gif
 
Ja samo mogu da kazem da je VR jedan od lepsih gradova u Srbiji.Ako trenutno nemamo bioskop neznaci da ga nikad i necemo imati.A to kako cete da se provedete kad izadjete uvece u grad zavisi samo od vas i od drustva u kome se nalazite.Imamo vrlo lepe kafice koji su stvarno na nivou..........dok recimo nase komsije LE nisu tako dobri kada je enterijer njihovic kafica u pitanju a nemaju ni bazen jbt.
Pozoriste i galerija rde stalno kao i biblioteka ....
Koma neznam u cemu je problem...mislim ovde ako znas da zives ziveces mnogo bolje nego u bilo kom drugom gradu.
 

Back
Top