Pojava na ovom forumu

Truman

Elita
Poruka
22.709
Ocigledno da je ovaj forum mnogima postao zamena za davno ukinut forum Religije. Pogledajte najpopularnije teme i bice vam jasno. Ljudi prosto koriste to sto ovaj podforum nema urednika. ZATO APELUJEM DA SE STANE NA PUT OVAKVIM TEMAMA. Jer nemojte mi samo reci da su religija i sekte kultne?!
 
Ovo na žalost jeste deponija!
Neko bi možda i želio nešto naučiti ili približiti se duhovnom ali posle svih mizerija i provokacija koje se ovdje mogu pročitati može se samo razočarati.
Ja neću odustati da propagiram ljubav i dobro bez obzira na sve jer vjerujem da je za početak dovoljno vjerovati da dobro postoji ma kako mu dali ime.
 
Роберта, Nomen est omen!, па ти сад види.
Научи да направиш разлику између лоших актера унутар доброг концепта и добрих актера који су, нажалост, унутар лошег концепта и тада ћеш видети да није баш све провокација како ти се чини.
Већ ако верујеш да добро постоји.
 
PAC-PAC:
Роберта, Nomen est omen!, па ти сад види.
Научи да направиш разлику између лоших актера унутар доброг концепта и добрих актера који су, нажалост, унутар лошег концепта и тада ћеш видети да није баш све провокација како ти се чини.
Већ ако верујеш да добро постоји.
Naravno dragi moj da znam da ovdje ima dobrih i pametnih,zato i navračam.Mislila sam na loše aktere u dobroj koncepciji.Čak ni loši mi ne smetaju jer znam da oni samo lutaju i treba im pomoć.Život i svijest im ne mogu promjeniti ali skroman doprinos mogu dati :wink:
 
A najbolje da u podforumu o muzici raspravljamo o okultizmu!Nego,je l' istina da je Jennifer Lopez vernica Santerie (forma Paganizma, koja se bavi vudu magijom)?A tek Madonna?Ona je vec 10-ak godina Kabalistkinja,koliki je uticaj Kabale na Satanizam?
A,je l' da da je Manson moderni Satanista?A,jesu li likovi iz gothic metal benda Nightwish Hriscani?

itd. je l da da su dobre teme za muziku???Odoh sad tamo da otvorim novu temu.. :lol:
 
Nexus 6:
bilo je izolovanijeg prostora...koji je posle svojom sadrzinom zasluzio jos vecu izolaciju, tj. ukidanje...
Svi imaju prava na novi pocetak, pa i ova simpaticna mada neiscrpna temica posebno sto uvek vuce na pitanje odnosa coveka i Dog-a ovaj God-a ovaj Godoa (ajde bre vise Godo) ovaj Boga :wink: ... hm eto nove ideje za temu... :idea:
 

Back
Top