Padobranski skokovi ! 21,22 i 23. Jun !!!

Mungoss

Zainteresovan član
Poruka
119
Promocija TANDEM SKOKOVA u SCG 21,22 i 23. Jun 2005

U pitanju je vid padobranskog skoka koji se izvodi sa tandem masterom i putnikom, u konkretnom slucaju - covekom koji zeli da dozivi avanturu slobodnog pada.

Od Vas se ne zahteva lekarski pregled, koji inace moze da potraje danima, a prava novina i cinjenica zasto je TANDEM postao toliko popularan je u tome sto obuka traje svega 15 minuta!

Nista na skoku ne zavisi od Vas jer skacete prikaceni sistemom veza za iskusnog i specijalno obucenog padobranca.
Na Vama je da uzivate... ili vristite
yahoo.gif


Ako sam Vas privukao paznju pricom onda pogledajte i saznajte sve o TANDEM SKOKOVIMA na www.tandemjump.co.yu .

Broj skokova po promotivnoj ceni je ogranicen!

Vidimo se u oblacima !
Milan Tomin


skok.jpg


skok2.jpg


tandem-sky.jpg


tandems.jpg


www.tandemjump.co.yu
 
Stvar je vrlo ozbiljna i nema nikakvih proba...

Dolaze tandem masteri iz Engleske koji imaju preko 5000 skokova tj. oko 25 godina iskustva u profesionalnom padobranstvu. Ako to ne govori dosta...

U startu dobijate visinu od 3000m !!! Cisto da uporedim, klasicnom obukom to ne bi mogli do 50-og skoka a to bi Vas izaslo oko 1000 evra.

Na prvom skoku dobijte potpun osecaj sta je zapravo padobranstvo. Ovo je jednom godisnje i svi koji se razmisljaju... pa... ovo je prilika, jer ovo ne radi niko u SCg za sada !

S obzirom da je broj skokova ogranicen, skok se mora rezervisati.

Vise informacija na www.tandemjump.co.yu ili 064 196 46 26

Skokovi ce biti 21,22 i 23. juna na aerodromu Cenej pokraj Novog Sada.

Nadam se da se vidimo na aerodromu !

Milan
 
e da manes stefana

sad razmisljam...sta sve nece smisliti da izmuzu pare!!!

a to za lekarski pregled, cak i da se ne zahteva, valjda bi trebalo da pise da se preporucuje, otkud znam mozda imam neku bolest a nisam svesna.?

e mozda cu da skocim ali imam malo prosirene vene da li mogu

kako pisem bez veze nemam subjekta ni predikata a i frka me vata.
 
Prosirene vene nisu problem.

Samo jednu stvar da razjasnimo...
KAo sto svi znate, nasi zakoni su stari kao i Dusanov zakonik, pa su i lekarski za sportske padobrance ostavili na snazi iako ceo svet to vise ne trazi osim u slucaju ako neko polaze za instruktora padobranstva.

Prosle godine sam imao priliku da budem u Engleskoj na North London Parachute Center aerodromu i naravno skakao... mislio sam da ce mi traziti lekarski, a kad sam ih pitao svi su pukli od smeha i rekli da lekarski rade samo odobe starije od 50 godina.

Nigde Vam vise ne treba lakarski, osim kod nas.

Na tandem skokovima specijalno ne treba iz razloga sto skacete sa visoko iskusnim padobrancem i od Vas ne zavisi nista.

Kao putnik u tandemu imate slobodu da ukoliko Vam je bas frka Vi povucete rucicu i otvorite padobran.

Da ne bude zabune... ovo je vrlo ozbiljna stvar i sve se radi po zakonu.
Ljudi sa kojima skacete tandem imaju preko 5000 skokova - to ni jedan padobranac u SCG nema.

Dolaze tandem masteri iz Engleske koji dnevno rade 20 tandem skokova i imaju ogromno iskustvo.

Ako ima jos nekih pitanja, stojim Vam na raspolaganju.

Milan
 
Mnogo su to velike pare brate. Mnogo. Za te pare mozes da odes na pristojnije letovanje, mozes da kupish jedan lepo mobilni, mozes da izlazish pola leta ko chovek... Ma mnogo, malo je ljudi koji ce moci da odvoje tolike pare.
Kapiram ja da je to dozivljaj, ali tolike pare ipak za samo jedan skok. I to tandem skok. Sve mi nesto lici ko da je to pravljeno za snobove. Koji ce dati pare 'ladno samo da bi rekli, skako sam iz aviona, iako mu to vrlo verovatno uopste nije bilo ni na kraj pameti.
Toliki ljudi su sami krenuli u to. Ulagali u chasove, dugo vremena, ako nisu imali odmah pare... al' su na kraju postali samostalni padobranci koji to rade iz sopstvenog zadovoljstva.
Ovako, puknesh pare da bi jednom leteo... pa ako ti dune za josh, daces josh toliko para, pa josh toliko... ko se zarazi, ladno ce potrositi preko 1000 evra, a i dalje nece biti padobranac. Ipak mislim da je stvar za snobove.
Btw. ja sam i dalje radije za paraglajding.
P.S. Si' ti siguran da nema niko kod nas preko 5000 skokva :twisted:
 

Back
Top