Kako ste se upoznali .... ?

NatasaNatasa:
lav607:
NatasaNatasa:
lav607:
U zatvoru........... :shock: :wink:

Kako to? Zasto to? :roll: .... ali je originalno nema sta

Oboje smo pojeli brdo karamela..........koje nismo hteli da platimo............he,he.........i tako.....eto............. :wink:


CCCCCCCCCcc karamele .... pravis zazubice .... i jos neces da platis

Pa lepo pise ako ne dobijete fiskalni racun ne morate da platite............. :wink:
 
lav607:
NatasaNatasa:
lav607:
NatasaNatasa:
lav607:
U zatvoru........... :shock: :wink:

Kako to? Zasto to? :roll: .... ali je originalno nema sta

Oboje smo pojeli brdo karamela..........koje nismo hteli da platimo............he,he.........i tako.....eto............. :wink:


CCCCCCCCCcc karamele .... pravis zazubice .... i jos neces da platis

Pa lepo pise ako ne dobijete fiskalni racun ne morate da platite............. :wink:

Aha sad ja kapiram ... ona je bila kasirka, a ti musterija .... i kad ste se pogledali shvatili ste da ne zelite taj fiskalni račun ... 8) Bolje rat, nego pakt ...
 
NatasaNatasa:
lav607:
NatasaNatasa:
lav607:
NatasaNatasa:
lav607:
U zatvoru........... :shock: :wink:

Kako to? Zasto to? :roll: .... ali je originalno nema sta

Oboje smo pojeli brdo karamela..........koje nismo hteli da platimo............he,he.........i tako.....eto............. :wink:


CCCCCCCCCcc karamele .... pravis zazubice .... i jos neces da platis

Pa lepo pise ako ne dobijete fiskalni racun ne morate da platite............. :wink:

Aha sad ja kapiram ... ona je bila kasirka, a ti musterija .... i kad ste se pogledali shvatili ste da ne zelite taj fiskalni račun ... 8) Bolje rat, nego pakt ...

Ma jok jeli smo direktno sa kamiona na ulici [ kao slucajni prolaznici ]...........a posto kamiondzija nije mogao da izda racun............ma da........
 
Mi smo se upoznali na internetu, ali se sve cesce pitam da li bi bilo bolje da se nismo upoznali ili da se neke stvari posle nisu izdesavale. Mada dosta sam i naucila iz svega toga, tako da svako iskustvo vredi, i dobro i lose, bar po meni :)
 
Bilo je to tako davno,.....video me sa mojim tadašnjim dečkom na nekom koncertu i zaljubio se na prvi pogled. Onda smo se sreli na Sajmu knjiga, i zakazali vidjenje kod njega, ali samo službeno :D on mi držao časove fizike. I ti časovi fizike završiše na podu kod njega :oops: I sad eto tome ima već 10 godina, imamo jednog klinca, itd. :roll: :D
 
Aphroditi:
Bilo je to tako davno,.....video me sa mojim tadašnjim dečkom na nekom koncertu i zaljubio se na prvi pogled. Onda smo se sreli na Sajmu knjiga, i zakazali vidjenje kod njega, ali samo službeno :D on mi držao časove fizike. I ti časovi fizike završiše na podu kod njega :oops: I sad eto tome ima već 10 godina, imamo jednog klinca, itd. :roll: :D

E sad mi prosto krivo sto nikad nisam volela fiziku :D
 

Back
Top