Zašto ljudi ne vole Strelčeve?

Šta da ti kažem - moj Merkur u konjukciji sa njenim Marsom. :mrgreen:

Šalim se, nije, nema konjukcije. Venera u Vodoliji.
Imamo svakakve aspekte u sinastriji - moj Mars sekstil njena Venera, Uran, Merkur i Jupiter, moje Sunce u kvadratu sa svim ovim njenim planetama sem sa Venerom, moj Mars sekstil njen Mars, moja Venera kvadrat njeno Sunce, moj Merkur trigon njeno Sunce. Mesec joj je ili u Ribama ili u Ovnu, u svakom slučaju formira još barem dva trigona sa nekim od mojih planeta + moguća konjukcija sa Saturnom.

Pritom ne računajući njene asc i desc, i vladare istih.
 
Poznata činjenica da ima dosta dobrih gitarista Strelaca. Jedan među njima, a nezasluženo mu se ne pridaje veći značaj je Uli Džon Rot, gitarista Scorpionsa. Njegov stil je prelaz između onoga što je početkom 70tih radio Riči Blekmor i onoga što je kasnije radio Edi Van Hejlen. Bio je pod velikim uticajem Hendriksa, i svirao je Hendriksovu gitaru, koju mu je poklonila Hendriksova bivša devojka, sa kojim je i Uli bio u vezi :

 
Van Halen je zeznuo svet sa Neptunom na Asc Vage, a Venerom u Strelcu. Isto kao i Uli, to su generacije Saturna u Škorpiji.

Blackmore je više okrenut tradicionalističkom gledanju, on ima Saturn u Raku.

Kažeš da je bivša (Saturn) devojka (Venera) Hendriksa (Mars) poklonila (Venera) gitaru (Mars)... Interesantno.

Dakle to je konjunkcija Džimijevog Marsa u Škorpiji i Ulijevog Saturna u Škorpiji. Tu mora da bude negde i Venera jer se radi o nasledstvu preko ''bivše'', vezanoj za umetnost (venera), iako je u pitanju gitara (Marsić)...

Merkur u Strelcu, osim što daje dobre astrologe, takođe daje i dobre gitariste. Prsti su to :)
 
Ja sam svirala i klavir i gitaru. Al jbg., više volim k'o gospođa da sedim nego da se raskoračim i krvarim prste po žicama, i gledam dal' će da me pukne po ruci. :D

Moja profesorka (gitare) je imala divno nalakirane crvene nokte, al' na desnoj duge, a na levoj kratke. Može biti da je bila Strelčica. :mrgreen:

Kod klavirista često budu istaknuti Blizanci.
 
Ja sam svirala i klavir i gitaru. Al jbg., više volim k'o gospođa da sedim nego da se raskoračim i krvarim prste po žicama, i gledam dal' će da me pukne po ruci. :D

Moja profesorka (gitare) je imala divno nalakirane crvene nokte, al' na desnoj duge, a na levoj kratke. Može biti da je bila Strelčica. :mrgreen:

Kod klavirista često budu istaknuti Blizanci.
Logično - ruke
ja sam imala u Mokranjcu uglavnom grozomorno stroge profesorke
nisam nikad saznala šta su u horoskopu
 
Saznala sam za skoro sve svoje, čak imam i neke chartove sa tačnim vremenom, dali mi.
Ja sam iz bratske škole. Bratska po zgradi. :mrgreen:
Prof. koja se tu najviše pita i od koje sve zavisi je Bik/Lav. Ubedljivo najveći autoritet.

Marinković?
e davno je bilo kad sam ja išla u muzičku.....
sada retko sviram, klavir je potpuno raštimovan
al imam prijatelje muzičare i oni sviraju a ja uživam
 
Strelčevi su, pored toga što su dobri humoristi, hemičari, muzičari, i odlični režiseri (ali nisu toliko istaknuti filzofi, koliko se to astrološki sili)

Takođe, dosta naočitih muškaraca često ima nešto istaknutuo u natalu, a što pravi sponu sa ovim znakom. Žene su isto zgodne i šarmantne....najlepše u vatrenom trijumviratu.

Mudro zboriš o Pane!
Kad pomenu režisere -setih se Fric Langa,
Spilberga, Ridlija Skota i Teri Giliama
 
Sa Strelcevima se bas i ne slazem ( mozda zato sto sam se susretala previse sa primercima koji su slicni meni i kod kojih me nerviraju osobine koje i sama imam - ali posto sam blizanac mogu da si oprostim tu dozu dvolicnosti)ali mnogo umetnika koje cenim jesu Strelcevi tako da cu da se ubacim u vozic hvale. A kako ceo vikend imam neku Zappa nostalgiju, covek bese dupli strelac cini mi se
 

Back
Top