IRON MAIDEN! CALL OF THE BEAST!
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: IRON MAIDEN! CALL OF THE BEAST!

Početnik
    Učlanjen
    24.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano IRON MAIDEN! CALL OF THE BEAST!

Znaci, listam ja ovde satima, prevrcem po raznim temama, a nikako da stignem do Iron Maiden-a!Pa posto sam izgubila zivce, a i pajki mi se, odlucih ja da vam pokrenem raspravu, posto je sramota da niko ne prica o dragim nam Maidenima.Dakle Pol Di Ano, Brus Dikinson ili Bleiz Bejli. Izvinte sto sam pisala ovako po Vuku al iskreno mrzi me da pisem po fafafafa fa fa.I ide li neko Na Di Ana?Ja ga licno bas i ne gotivim ali cu otici zbog pesama s prva dva albuma.I molim vas ako neko ima koncerte i voljan je da mi pomogne nek me kontaktira.Hvala lepo

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Izmedju ostalih klasicnih metal bandova pa i mnogo pre Maidena,odrastao sam uz njih,a izgleda i ostaricu.
    Blaze Bayley definitivno.
    Zato sto od albuma The X Factor, Iron Maiden su drasticno promenili zvuk,usporili i napokon dobili savrsenu produkciju zahvaljujuci Mr.Harrisu,tako da albumi sada zvuce kao da su snimljeni negde sedamdesetih.
    E posto su pesme od tog perioda,a povratk Smitha i Dickinsona nije promenio zvuk Maidena,smatram da sve pesme koje su pisane za "Brave New World" i fantasticni genijalni "Dance Of Death" najvise odgovaraju Baylievom glasu jer nijedna pesma ne iziskuje Dickinsonove vokalne mogucnosti tako da svaka pesma sada zvuci posteno osakaceno sa njegovim glasom i tom trecom gitarom jer Adrian Smith nikako nije za ovaj tim Maidena.
    I velika je greska,najveca sto su vratili Dickinsona za vokal a nastavili da pisu sjajne albume,sjajne pesme,po meni koji volim taj veteranski zvuk albumi od The X Factor pa na ovamo su najbolji,sto idejno,sto tehnicki.
    A sto se tice materijala,ja imam sve od Maidena,celu kolekciju koncerata,video spotova,snimaka i sa Paul Di'Annom i cak par koncerata sa Blaze Bayleyem na juznoamerickoj turneji 1998.

Jesu veliki,jesu sjajni,ali ima mnogo bandova koji su ispred njih.Samo poslusaj novi Judas Priest,e to je iskonski metal.

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

Tema o njima postoji. Sad cu je naci

Slične teme

1. Iron Maiden
    Autor pokojna u forumu Metal