ako neko moze da pomogne

greba

Buduća legenda
Poruka
27.950
Ako imate upotrebljivu garderobu koja vam ne treba, knjige, časopise, važeće lekove,
a želite da pomognete ugroženim ljudima, možete ih pokloniti "Prihvatilištu za odrasla i stara lica" u
Kumodraškoj 226a (preko puta Soko Štark fabrike), tel. 011/2466-996.
Prosledite dalje ovu informaciju, jer ustanova nema ni FB stranicu ni sajt, stoga ne bi
bilo loše da što više ljudi na ovaj način sazna za njih i eventualno pomogne.

 
Sneg i led koji su okovali prestonicu naterali su beskućnike u Prihvatilište za odrasle u Kumodraškoj ulici u Beogradu. Kapaciteti su odavno premašeni, a zaposleni u ovoj ustanovi razmišljaju samo na koje će načine nahraniti i obući toliki broj ljudi. Od 104 predviđena mesta (kreveta), na obrok i prenoćište čekalo je 144 ljudi.






 
Evo ja sam sad zvala i pitala da li im treba garderoba (mislila sam na staru garderobu koja je u dobrom stanju), zena mi rece da im trenutno ne treba zato sto su pokriveni sa tim. Ne znam sta im treba, nije mi jasno?.... Ja je pitam pa sta vam treba, ona kaze.... pa zimska garderoba....mislim imam ja i zimske garderobe,ali nije skroz nova. Ako neko dobije bolje informacije, nek napise.
 
Staru garderobu mozete odneti i u najblizu crkvu koja ce isto tako proslediti siromasnima iz svoje parohije...
Ipak oni znaju stanje svojih vernika i kome sta treba...Barem je tako u crkvi Svetog Ilije u Mirijevu i Lazarici na Zvezdari..
Mada sam cula da sve srkve to poodavno rade:bye:
 
Sneg i led koji su okovali prestonicu naterali su beskućnike u Prihvatilište za odrasle u Kumodraškoj ulici u Beogradu. Kapaciteti su odavno premašeni, a zaposleni u ovoj ustanovi razmišljaju samo na koje će načine nahraniti i obući toliki broj ljudi. Od 104 predviđena mesta (kreveta), na obrok i prenoćište čekalo je 144 ljudi.



Jadni ljudi......Nadam se da ce sto njih videti ovo i da ce se odazvati veliki broj. Zaista tuzan prizor
 

pronaći tu zlu mater i optužiti je za nemar..za nešto, za bilo šta , ali da odrobija što je ostavila ovo detence :evil:

a za državu posebna kritika za ovaj užas:

Teško je i poverovati da jedan samohrani otac maloletnog deteta, nezaposlen demobilisani borac nema pomoć od društva kome je toliko dao.

sramota.
 
procitala sam mnoge tuzne price,ali na ovu pricu/video klip-ma srce mi se pocepa nacisto!
ne cudi me drzava,boli nju uvo za nas obicne ljude.ima nas koji pomazemo koliko/kad mozemo,sto nismo gluvi i slepi na neciji vapaj...a to je dokaz da ipak nismo propali kao narod
 
Uputstvo za uplatu pomoći malom Gojku:

Banka: UniCredit SpA, Milano
Swift/BIC: UNCRITMM

Banka: EuroAxis Bank, Moscow
Swift: EABMRUMM

Banka: Banka Intesa ad, Beograd
Swift: DBDBRSBG

Banka: Komercijalna banka, Beograd
Swift: KOBBRESBG

Banka: Factor Bankadd, Ljubljana
Swift: FCTBSI2X



Banka korisnika: Bobar banka AD
Swift: BATOBA22
IBAN korisnika: BA395652050000035122
Ime: Petar Đurić
Ulica: Ljeljenca
Grad: Bijeljina, Republika Srpska
 

Back
Top