Како јој ставити до знања?

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
Како да кажем девојци да треба мало да смрша, а да се не увреди? Мислим...ОК...зима...свако набаци које килце...али још мало па ће јун. :roll:
Проблем је што она и даље изгледа јако привлачно, али ако јој кажем мислиће да ми није привлачна, што је далеко од истине. А баш бих волео да се врати на ону прошлогодишњу змијску меру...макар на кратко. :wink:
Како то да изведем?
 
Ljuba82:
Како да кажем девојци да треба мало да смрша, а да се не увреди? Мислим...ОК...зима...свако набаци које килце...али још мало па ће јун. :roll:
Проблем је што она и даље изгледа јако привлачно, али ако јој кажем мислиће да ми није привлачна, што је далеко од истине. А баш бих волео да се врати на ону прошлогодишњу змијску меру...макар на кратко. :wink:
Како то да изведем?

lepo, reci joj lepo i iskreno:

"ajmo zenska, dosta je bilo zezanja....sad malo dijetica...da spremamo liniju za more...."

e onda ide malo...pa...ono...davanja volje:

"pa kad se utegnes u neki mini-mini kupaci...ocu bre da mi svi zavide na plazi..."

e onda malo vadjenja:

"mislim, i ovako ce mi zavideti, ali mozda ces imati konkurenciju...ali kad sve dovedemo do savrsenstva (ono, kao jesenas :P ) e onda smo pobedili"

ajd probaj pa javi jel upalilo :lol: :wink:
 
Oces zenskica ovako da ti izgleda na plazi jel to oces????????????
skeleton7.jpg
 
Ljuba82:
Како да кажем девојци да треба мало да смрша, а да се не увреди? Мислим...ОК...зима...свако набаци које килце...али још мало па ће јун. :roll:
Проблем је што она и даље изгледа јако привлачно, али ако јој кажем мислиће да ми није привлачна, што је далеко од истине. А баш бих волео да се врати на ону прошлогодишњу змијску меру...макар на кратко. :wink:
Како то да изведем?

Iskreno,moras biti pazljiv,jer su zene jako osetljive na temu kilograma.I meni se desi da se malko ugojim - par kilograma i odmah se vidi,ali mi ne stoji lose.Znam da bih trebala da se vratim na staro,samo mi treba lajt motiv.
Moj ti je savet da joj kazes sta te muci,ali na lep nacin.Objasni joj - (uslihtaj se)znam da to muskarci umeju, da je sexi i sa stomacicem i bez njega,ali da te se mnogo dopada kad je malo mrsavija,jer onda izgleda savrseno.Nikako nemoj da joj priznas da ti ova sadasnja "ona" bar malo smeta,jer moze da se istripuje.
 
hanibal77:
zunomiljan:
hanibal77:
svaki put kad se oj muz skine ja mu kazem "gde si sumo rvac" :lol: :lol: :lol: al kao zezam se
dzaba ti to zezanje kad on i dalje drzi kilazu.
znaci da ti taktika ne uspeva:)
ma nema veze,nekad je bio instruktor u teretani imao telo u skladu s tim a ja bila ljubomorna.sad ni ne razmisljam
oce to s godinama :roll:
 
Ma da, najbolje da se pretvori u debelu zenturacu, u masnoj kucnoj haljini i sa viklerima na glavi...
Sta ima veze, to je samo spoljasnost... :roll:
Nemojmo se zavaravati, ima i te kako veze...
Sto se mene tice, najbolji je savjet koji ti je Jovana dala...
Mislim, ne znam koliko dugo ste zajedno i u kakvom ste zaista odnosu... Ako je veza ozbiljna, zasnovana na iskrenosti i emocijama, nema razloga ni da joj ne kazes otvoreno kako se osjecas...
 
izgleda još ne kapiram problem ,,, dakle hoćeš da kažeš ženi nešto a ne smeš ne bi li se uvredila ,,, evo kapiram ,,u vašoj vezi nema iskrenosti ,, mada možda i bolje tako ,, ja kad nabacim neko kilo ,, meni muž kaže ,,ala si se uprasilaaa,, ,, a ja njemu ,, seronjo ,,onda on meni kravetino debela,,, pa ja njemu ,,kurtonu bezpotrebni ,, pa on meni ,,kornjačo ,, pa ja njemu ,, dupelizcu pederski ,, pa on meni ,,,, i sve tako dok ne počnu da lete tanjiri po kući ... a da ,,i onda se bacim na trening svakakve vrste i eto ti ga rezultat,,
moj savet ,, reci joj da joj krava nije ravna i videćeš kako će uspeti
 

Back
Top