Dečiji bicikli

little smile

Primećen član
Poruka
517
Zamolila bih vas da mi kazete, ukoliko ste upoznati, gde mogu da se nadju povoljnije decije bicikle (tocak 16''), a da nemaju plasticnih delova (jer se oni brzo kvare) i sl. i naravno sa pomocnim tockicima :D...
Hvala vam puno!!!
 
mi smo kupili u Piramidi u radnji koja prodaje bicikle. Model se zove Alpina. Svi delovi su metalni, pumpaju se gume i stvarno je odlican. Videla sam ga i u drugim radnjama. U Vojvode Stepe na pocetku sa desne strane i u prodavnici Dak. Kupili smo ga prosle godine tako da se ne secam tacno cene, ali oko 3500, otprilike.
 
Petka:
mi smo kupili u Piramidi u radnji koja prodaje bicikle. Model se zove Alpina. Svi delovi su metalni, pumpaju se gume i stvarno je odlican. Videla sam ga i u drugim radnjama. U Vojvode Stepe na pocetku sa desne strane i u prodavnici Dak. Kupili smo ga prosle godine tako da se ne secam tacno cene, ali oko 3500, otprilike.
Hvala puno :D... Potrazicu!!! Samo mi reci gde je ta radnja 'Dak'?
 
little smile:
Petka:
mi smo kupili u Piramidi u radnji koja prodaje bicikle. Model se zove Alpina. Svi delovi su metalni, pumpaju se gume i stvarno je odlican. Videla sam ga i u drugim radnjama. U Vojvode Stepe na pocetku sa desne strane i u prodavnici Dak. Kupili smo ga prosle godine tako da se ne secam tacno cene, ali oko 3500, otprilike.
Hvala puno :D... Potrazicu!!! Samo mi reci gde je ta radnja 'Dak'?
mozda Djak? ima djak na zelenom vencu, i tamo kod knez mihajlove kol'ko ja znam :P
 
Turn off the light:
little smile:
Petka:
mi smo kupili u Piramidi u radnji koja prodaje bicikle. Model se zove Alpina. Svi delovi su metalni, pumpaju se gume i stvarno je odlican. Videla sam ga i u drugim radnjama. U Vojvode Stepe na pocetku sa desne strane i u prodavnici Dak. Kupili smo ga prosle godine tako da se ne secam tacno cene, ali oko 3500, otprilike.
Hvala puno :D... Potrazicu!!! Samo mi reci gde je ta radnja 'Dak'?
mozda Djak? ima djak na zelenom vencu, i tamo kod knez mihajlove kol'ko ja znam :P
Jedno slovo cuda cini. Djak :oops:
Ja sam videla radnju u Kolarcevoj, ali je to bilo davno, a kako se kod nas stalno menjaju radnje nisam sigurna da postoji i dalje. A isti bicikl sam videla i u Elanu u Sava centru.
 
Malo sam istrazila na netu i prodavnica 'Djak' se nalazi u ulicama:

Knez Mihajlova 5
Balkanska 2
Prizrenska 9
Zeleni Venac 2
Knez Mihajlova 19
Kolarceva 7

Hvala vam puno na predlozima, sjajni ste :wink:!!!
 
Malo sam se danas prosetala gradom i pogledala sva mesta koja ste mi preporucili.
U Vojvode Stepe 2 (Planet bike) 'Alpina' bicikl je sada 4090 dinara, ali ce ga tek dobiti :wink:. Ima u plavoj i bordo boji, sto je zaista odlicno. Njihova prodavnica 'Djak' je u Kolarcevoj 7, medjutim nemaju trenutno, mozda tek sledece nedelje. Ostale prodavnice 'Djak' nemaju decije bicikle, eventualno prodavnica u robnoj kuci 'Beograd' u Knez Mihajlovoj 5, ali sada nemaju. Sto se Karaburme tice, cekala sam bus (16 na Zelenom vencu) malo duze, medjutim kada se pojavio bio je krcat, tako da sam ipak odustala od odlaska tamo, ali hvala puno na preporuci!!! U Zagrebackoj 2 takodje imaju neke decije bicikle, mislim da je tamo 4500 dinara (posto mi je potreban tocak od 16''). Takodje ima i u prodavnici 'Iana' (mislim da se tako zove) koja se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra i u Knez Mihajlovoj (recimo 19, ali nisam sigurna za broj), medjutim tamo su bicikle 4910 dinara (bila sam u obe, ali imaju po jednu biciklu).
Da, sto se tice Planet bike prodavnici, one su u Vojvode Stepe 2, TC PIramida (lokal 22), Pozeskoj 106, Tadeusa Koscuskog 63, Kolarcevoj 7, pa da znate :D
U svakom slucaju hvala vam svima, a nadam se da sam ovim svojim pitanjem pomogle jos nekima koji su mozda bas kao i ja u potrazi za biciklom. :wink:
Veliki pozdrav i jos vece hvala!!!
 

Back
Top