homeopatija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Novom Sadu postoji udruzenje homeopata, mislim da se zove Homeopat ili tako nesto. Ja ne znam tacan link, ali sam ih jednom kontaktirala putem mejla koji sam pronasla na njihovom sajtu. To je zvanicno udruzenje ciji su clanovi skolovani homeopate, mahom doktori medicine, pa ako ti je potreban neki savet mislim da je najbolje da se obratis njima jer ce ti preporuciti nekog strucnog.
 
da, u novom sadu postoji udruzenje, pogledajte ovde:

http://www.tft.co.yu/delatnosti/delatnost.php?D=2768

no, sa jednom ogradom: ja sam upoznala par lekara iz tog udruzenja - jedan je poznat kao alkoholicar, propao u svojoj struci, a drugo je zena koja za 40-tak godina zivota nije dana radila u struci (komercijalni predstavnik jedne farmaceutske kuce). drugim recima, lako je moguce da ima vrlo kompetentnog sveta, da ne ulazim u to koliko homeopatija zaista deluje i kako, ali - cuvajte se sarlatana, pa taman i imali diplomu.

ja vam zelim mnogo srece i brzo ozdravljenje.
 
Cini mi se da to nije ono udruzenje ne koje sam ja mislila. Pronasla sam link http://homeons.www2.50megs.com/
Naravno, ne garantujem ja za nikoga iz tog udruzenja, nisam ni clan, ni strucnjak. Ja sam pre otprilike 2 godine trazila homeopatu i dosla do njih. Preporucili su mi nekoliko njihovih clanova u Beogradu i ja sam bila jako zadovoljna doktorkom kod koje sam otisla. Kad sam rekla da preporucujem ovo udruzenje, mislila sam da je bolje obratiti se i njima, njihovi clanovi su makar prosli neku obuku, nego nekom iz oglasa i slicno.
 
naravno, g-djo magda; htela sam samo da kazem da dama koja je postavila temu malko obrati paznju, jer danas zaista ima svega i svacega, pa kako treba i za elektricara ili mesara ponekad imati "zdravo podozrenje" i oci i na ledjima, tako (na zalost) i ovde vazi. ljudi u nevolji su cesto skloni da bez rezerve veruju raznoraznim "isceliteljima", cak i onima sa diplomom, i nije to za zameriti. malo opreza nije naodmet.
meni je vrlo drago da ste vi imali pozitivna iskustva, i vama od srca zelim dobro zdravlje i ubuduce :).
 
Ja nisam sigurna da svi imaju iste cene. Ja sam jedno vreme isla kod neke doktorke na Slaviji, ona je naplacivala 600 dinara prvi pregled, a kasnije 400 (lek je ukljucen u cenu). Nisam bila zadovoljna njenim radom, pa sam pisala na jedan od mejlova navedenog udruzenja u Novom Sadu i oni su mi poslali telefonske brojeve nekoliko njihovih clanova u Bg. Doktorka kod koje sam ja otisla naplacivala je 40 evra mesecno, sto na prvi pogled deluje sokantno, ali sam ja kod nje ostajala po 2-3 sata neogranicen broj poseta mesecno i bila sam jako zadovoljna njenim pristupom i terapijom.

Inace, homeopatski lekovi se mogu kupiti u apoteci "Jevremovac" preko puta Botanicke baste, mislim da su 200 dinara.

Sad se setih, pre one dr na Slaviji, isla sam kod dr Mirjane Todorovic u Bulevaru JNA. Ne znam za strucnost navedene dr jer je nisam ni videla, neka druga me je pregledala prvi put i to naplatila 2400 dinara (kasnije je valjda 1200), lekove su mi ostavljali na prijemnom salteru (400-500 dinara) bez da me iko pita jel mi bolje ili ne :roll:

Kao sto vidis, ima tu svega i svacega, a cene se prilicno razlikuju...
 
magda:
Doktorka kod koje sam ja otisla naplacivala je 40 evra mesecno, sto na prvi pogled deluje sokantno, ali sam ja kod nje ostajala po 2-3 sata neogranicen broj poseta mesecno i bila sam jako zadovoljna njenim pristupom i terapijom.

Da li mozes da napises adresu i kontakt telefon te doktorke sa kojom si bila zadovoljna za 40 evra
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top