Да ли Лабуса треба ОБЕСИТИ ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Јуче је поводом састанка са великим бројем светских банкара г.Лабус у паузи дао интервју
ТВ извештачима у којима је сав усхићен и задовољан рекао да ће Влада Србије по хитном поступку
ДОНЕТИ ЗАКОН О ПРОДАЈИ ЗЕМЉЕ тј.земљишта.

Ја од те вести падох са столице. Па људи, да ли неко од учесника овде зна КО ЈЕ ТАЈ ЛАБУС?
Чију земљу он продаје? Да ли и у другим земљама које су у "транзицији" постоји Закон
о продаји земље а да при томе иста није претходно
враћена првобитним власницима?

Неки кажу да је Лабус припадник Сајентолошке секте,
неки кажу да има сина у Иѕраелу (па да
преко њега ради за Чивуте), неки кажу да је масон,
Да ли неко од вас има ближе информације
о особи именом Лабус? Ја једино знам да је био
комуњара!

У сваком случају у овој пропалој проклетој ѕемљи лопуже се смирити неће ДОК НЕКО НЕ ОМАСТИ
КОНОПАЦ!
 
eremita:
Јуче је поводом састанка са великим бројем светских банкара г.Лабус у паузи дао интервју
ТВ извештачима у којима је сва усхићен и задовољан да ће Влада Србије по хитном поступку
ДОНЕТИ ЗАКОН О ПРОДАЈИ ЗЕМЉЕ тј.земљишта.

Ја од те вести падох са столице. Па људи, да ли неко од учесника овде зна КО ЈЕ ТАЈ ЛАБУС?
Чију земљу он продаје? Да ли и у другим земљама које су у "транзицији" постоји Закон
о продаји земље а да при томе иста није претходно
враћена првобитним власницима?

Неки кажу да је Лабус припадник Сајентолошке секте,
неки кажу да има сина у Иѕраелу (па да
преко њега ради за Чивуте), неки кажу да је масон,
Да ли неко од вас има ближе информације
о особи именом Лабус?

У сваком случају у овој пропалој проклетој ѕемљи лопуже се смирити неће ДОК НЕКО НЕ ОМАСТИ
КОНОПАЦ!
hahaha dosla maca na vratanca
nego sta bi sa onom srbijanskom tradicijom da srbijanci svoje najblize sahranjuju kuci na vlastitom
imanju kazu da je to bilo kao neko zavestanje da naslednici ne prodaju imanje i konacno svetu srbijansku zemljicu ili ...
 
eremita:
А Ти мислиш да је ЛАБУС Србин ??? Ха! Неко веома
чудно презиме... :roll:

Ne znam da li ja Labus Srbin ili nešto drugo, ali znam da G17 "drži" sve tokove novca u Srbiji, i znam da je dečka svoje ćerke, mladića od 25 godina, postavio na mesto predsednika upravnog odbora GALENIKE, sa platom od 125.000 dinara!!! To mi je sasvim dovoljno da izvedem zaključak o ovom političaru!
 
Strela:
eremita:
А Ти мислиш да је ЛАБУС Србин ??? Ха! Неко веома
чудно презиме... :roll:

Ne znam da li ja Labus Srbin ili nešto drugo, ali znam da G17 "drži" sve tokove novca u Srbiji, i znam da je dečka svoje ćerke, mladića od 25 godina, postavio na mesto predsednika upravnog odbora GALENIKE, sa platom od 125.000 dinara!!! To mi je sasvim dovoljno da izvedem zaključak o ovom političaru!
hahaha pa sta je bilo a da vam tog tipusa nisu
podmetnuli becki konjusari ustasetine balije siptarcine sta se sade prenemazete pa pre par godinica u njemu ste gledali svetog savu zajedno sa sve ostalim ekspertima
gospode boze pa do kada ce vama prodavati m*uda pod bubrege
pa vi u beogradu imate strucnih ljudi da ne bi mogli stati u svih hiljadu autobusa gsp a velicate takove fah idiote i sada se iscudjavate sta vam rade
pa koliko su vam puta turili prst u oko onako ko dobar dan i sta protljas i ides dalje
u srba se to zove klepanje po usima sta je manje bolno od zavrtanja organa za slusanje
 
eremita:
Јуче је поводом састанка са великим бројем светских банкара г.Лабус у паузи дао интервју
ТВ извештачима у којима је сав усхићен и задовољан рекао да ће Влада Србије по хитном поступку
ДОНЕТИ ЗАКОН О ПРОДАЈИ ЗЕМЉЕ тј.земљишта.

Ја од те вести падох са столице. Па људи, да ли неко од учесника овде зна КО ЈЕ ТАЈ ЛАБУС?
Чију земљу он продаје? Да ли и у другим земљама које су у "транзицији" постоји Закон
о продаји земље а да при томе иста није претходно
враћена првобитним власницима?

Неки кажу да је Лабус припадник Сајентолошке секте,
неки кажу да има сина у Иѕраелу (па да
преко њега ради за Чивуте), неки кажу да је масон,
Да ли неко од вас има ближе информације
о особи именом Лабус? Ја једино знам да је био
комуњара!

У сваком случају у овој пропалој проклетој ѕемљи лопуже се смирити неће ДОК НЕКО НЕ ОМАСТИ
КОНОПАЦ!
"eremita"moguce je,da sve sto napomenu,ali mason nikako,jer masoni se nebave prljave posle kao on.
Mnogi od nas Srba misle, da masoni su nesto drugacije od regulanog coveka,mozda ali u pogledu socijalnu pomoc,dok free mesoni,znaci slobodni zidari koji su pod upravom kralja salomana zidali prvu Bozji Temle,a naj manje Jubasove lakardije,ili pljacke.Toliko o slobodni zidari!!!
 
eremita:
Јуче је поводом састанка са великим бројем светских банкара г.Лабус у паузи дао интервју
ТВ извештачима у којима је сав усхићен и задовољан рекао да ће Влада Србије по хитном поступку
ДОНЕТИ ЗАКОН О ПРОДАЈИ ЗЕМЉЕ тј.земљишта.

Ја од те вести падох са столице. Па људи, да ли неко од учесника овде зна КО ЈЕ ТАЈ ЛАБУС?
Чију земљу он продаје? Да ли и у другим земљама које су у "транзицији" постоји Закон
о продаји земље а да при томе иста није претходно
враћена првобитним власницима?

Неки кажу да је Лабус припадник Сајентолошке секте,
неки кажу да има сина у Иѕраелу (па да
преко њега ради за Чивуте), неки кажу да је масон,
Да ли неко од вас има ближе информације
о особи именом Лабус? Ја једино знам да је био
комуњара!

У сваком случају у овој пропалој проклетој ѕемљи лопуже се смирити неће ДОК НЕКО НЕ ОМАСТИ
КОНОПАЦ!

Неверујем да ради за Јевреје, такве аматере не примају. А да ради ради, али мислим пре за Немачку као покојни Зоран,Нису успели војно да нас поробе сада ће економски преко Тадића и Лабуса и сл.
 
nesons:
Treba ga obesiti za jajca , kao i ostale...
a mogli bi da vise i oni koji koriste rec TAJKUN !
idu mi na zivce :evil:
Nije mi jasna tvoja recenica. Svejedno koji je izraz zna se na koga se misli. Parici, Karici, sve ce da kupe. i Poneki stranac. Oni imaju Labusa i Dinkica.
Prvo se posteno otme, pa se posteno "zaradi", pa se posteno "kupi". Za sta bi tebe okacili da visis?
 
veKsla:
crni djordje:
Ja opet kazem:KADA PRAVNA DRZAVA PRESTANE DA POSTOJI,ANARHIJA JE JEDINI IZBOR.A Labus?I spit on him pupupupu...To su sve slaninarcine najgore,i on i Dinkic i ceo taj Gay17pljus :shock:
ajme meni tako o vicepremijeru svoje zemlje
pa mislim sta reci
Nije on nikakav vicepremijer,niti ja nekog od njih priznajem za svoju vladu ili bilo sta...Ne bi im dao na pijaci da rade.A ti veKsla nikada ne spavas?Pa izgorece ti taj hard disk covece!
za sve ostale:ta vlada pada,pitanje je dana... :wink:
 
crni djordje:
veKsla:
crni djordje:
Ja opet kazem:KADA PRAVNA DRZAVA PRESTANE DA POSTOJI,ANARHIJA JE JEDINI IZBOR.A Labus?I spit on him pupupupu...To su sve slaninarcine najgore,i on i Dinkic i ceo taj Gay17pljus :shock:
ajme meni tako o vicepremijeru svoje zemlje
pa mislim sta reci
Nije on nikakav vicepremijer,niti ja nekog od njih priznajem za svoju vladu ili bilo sta...Ne bi im dao na pijaci da rade.A ti veKsla nikada ne spavas?Pa izgorece ti taj hard disk covece!
za sve ostale:ta vlada pada,pitanje je dana... :wink:
e moj karadjordje mozes samo da dodjes da izmeris disk a vlada ce pasti kada to kaze smajser
 
Nexus 6:
mogao je sa Radikalima da formira vladu...
najopustenije...
hahaha ma setite se samo za**bancija u bivsoj jugi ko god napravi s*anje becki konjusari ustasetine siptarcine budu kritikovani a kritika zavrsava protutezom ali velikosrpski hegemonizam itd secate li se toga
pa danas je isti recept sta ce reci svet pa nece biti donacija pa nece biti kredita
a za srbijance bi najveci spas bio da otkantaju sve zivo oko sebe i urede se donekle pristojno pa onda da zapocnu utakmicu sa svetskim hohstaplerima
 
urospo:
Nexus 6:
mogao je sa Radikalima da formira vladu...
najopustenije...


Pa mogao je ali nije, i dobro je sto to nije uradio, a i bolje sa radikalima nego sa DS-ovcima ili jos gore sa Cedistima :D
decak a zasto se vi sramite tih galofak politicara pa nisu oni banuli sa marsa mislim znas i sam od kuda su i kako egzistiraju u srbijanskoj politickoj bari a i srbijanski protektori kazu da u srbiji nije bitno glasanje bitno je da su na vlasti demokratske snage e sada vec sam vas nekoliko puta pitao na kojem se to kiosku more dobiti uverenje da si demokrata bre
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top