Neko jede slova a i cele recenice!!

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.749
Jel vam se desilo da kad odgovarate na neki post i kad hocete da stavite smajli odjednom nestane vise od pola ili skoro ceo tekst??Ovo me izuzetno nervira kad pisem neki dugacak tekst i kad sam pri kraju i kad mi proguta sve sem prve dve tri reci, :evil: :? :( opet mi je progutao ovaj evil smajli
 
Meni se to ne deshava, ni sa jednim smajlijem... u FireFoxu. Al' imam problem da smajlija mogu da ubacim samo na kraj txta. Tj. ako sam nesto napisao i hteo bih da ga dodam u sred txta, stavim kursor tamo, klik, ali je smajli na ipak na kraju txta. Jel ima to jos kod nekog?
Btw. pre dok sam radio na Operi takodje nisam imao sindrom gladnih smajlija.
 
Kad_LupimLupim:
Meni se to ne deshava, ni sa jednim smajlijem... u FireFoxu. Al' imam problem da smajlija mogu da ubacim samo na kraj txta. Tj. ako sam nesto napisao i hteo bih da ga dodam u sred txta, stavim kursor tamo, klik, ali je smajli na ipak na kraju txta. Jel ima to jos kod nekog?
Btw. pre dok sam radio na Operi takodje nisam imao sindrom gladnih smajlija.

meni se to deshava i u operi i u firefox-u...moram da cut pa onda ponovo paste
 
Master_Chief:
{LoG}:
ko was hebe kad stawljate te ruzhne okrugle kineze po postowima(:
ebem ti kalauz ti ces nam kazes sa tim konvertiranim smajlijima... (:

Ljudi, jel sam ja blesav ili neki clanovi imaju nick ispisan tamnijim slovima od ostalih :shock: :shock: ? Uzmite za primer Master Chiefa. Obratite paznju na njegov nick i uporedite ga sa ostalima.
 
GrimReaper:
Master_Chief:
{LoG}:
ko was hebe kad stawljate te ruzhne okrugle kineze po postowima(:
ebem ti kalauz ti ces nam kazes sa tim konvertiranim smajlijima... (:

Ljudi, jel sam ja blesav ili neki clanovi imaju nick ispisan tamnijim slovima od ostalih :shock: :shock: ? Uzmite za primer Master Chiefa. Obratite paznju na njegov nick i uporedite ga sa ostalima.
hehe,pa ja sam ti malo specijalan...
 

Back
Top