Podrska za dijetu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ni ja nisam pojela ništa slatko i htela sam i da ne večeram, ali pošto mi je tu tetka morala sam jesti s njom (opet, ko nema Hercegovce ne zna o čemu pričam) i onda sam jela čvaraka i luka i na kraju od obesti i dve sarme.
Kad prođe slava ima se izgladnim za sve ove dane :evil:
 
ja se trenutno skidam sa istih
doduse jedem slatki dorucak,ali tako moram,navika je u pitanju,i kod mene je princip da ono sto pojedem pre 11h se i ne racuna,ne lepi se
ono izmedju 11 i 16 moze da se potrosi
a ono posle 17 mi je najgori neprijatelj
tako da sladak dorucak
rucak nekad tanak nekad normalan,ali nema preterivanja,posle rucka kafica da prekine potrebu za slatkim (koja vremenom nestaje)
a vecera obavezna radi zavaravanja metabolizma i to izbor izmedju supice,salate ili dvopek+jogurt
u nedelju mm kuva i tad jedem,i pijem,i pravim desert ali ne veceram
eto to mi je program vec neko vreme
 
fork%20joke.gif


Zasad samo ovo pomaže :(
 
Ja jedem jonagold jabuke, ne volim ajdared...
a ovo sam napisala samo da se zapljunem na novu temu :zblesav:
e ja danas idem na slavu
...bice posno, pa ce se nadje nesto da Jexy pojede, ako nista drugo a ono bar ribu....
 
Јео, али З.Д. је алфа и омега.

nije veruj mi!
crveni sam nekad najvise volela, ali one brzo postaju brasnjave..od zlatnog mi ostaje neki ukus od kojeg mi je muka posle..
posle zlatnog sam nasla muce, one su isto fenomenalne! rskave, imaju jako dobru aromu, ali su za mene preslatke..
od jonagold mi je isto muka kad ih pojedem, pa uvek moram nesto posle njih..
a ove su :super:
kupila sam ih na nagovor piljara, kao ajde da probam..sad svaki dan kupim po 2kg i dete i ja ih bukvalno pojedemo za dan..
 
nije veruj mi!
crveni sam nekad najvise volela, ali one brzo postaju brasnjave..od zlatnog mi ostaje neki ukus od kojeg mi je muka posle..
posle zlatnog sam nasla muce, one su isto fenomenalne! rskave, imaju jako dobru aromu, ali su za mene preslatke..
od jonagold mi je isto muka kad ih pojedem, pa uvek moram nesto posle njih..
a ove su :super:
kupila sam ih na nagovor piljara, kao ajde da probam..sad svaki dan kupim po 2kg i dete i ja ih bukvalno pojedemo za dan..
Сто људи сто ћуди, сто жена двеста...
Црвени не само да је брашњав већ постаје гњецав и кваран врло брзо, а код жутог...убиће те и чуло мириса и триповање њега ради.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top