Podrska za dijetu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je l Japanka skinula onih svojih 200 grama viska? :p

E nisam :lol: :zag:
Pokvarila sam se
Vratila 2 kg koja sam skinula
Bzvz
Problem je jelo na poslu i poso generalno nikako da uhvatim pravi ritam
Danas sam bila bolja al opet sam pojela 4 male napolitanke kad sam išla da nešto odradim po ovoj zimi i akala se po nedodjiji
Neću vecerati
Kupila sam musli i opet se vraćam na dijetu
Sad sam na -1 samo na žalost
 
E nisam :lol: :zag:
Pokvarila sam se
Vratila 2 kg koja sam skinula
Bzvz
Problem je jelo na poslu i poso generalno nikako da uhvatim pravi ritam
Danas sam bila bolja al opet sam pojela 4 male napolitanke kad sam išla da nešto odradim po ovoj zimi i akala se po nedodjiji
Neću vecerati
Kupila sam musli i opet se vraćam na dijetu
Sad sam na -1 samo na žalost

e, ljubinka
ja sam to sredila tako sto na poslu sebi spremim
neku kombinaciju tipa paradajz ili sta vec nadjem od povrca
s tunom ili mladim sirom
i skuvam jaja ili ponesem kuvana
zacine imamo tamo, kao i jogurt i dvopek
i ja rucala
kad sam u fazama da reduciram klopu
 
-2 kg
Dobro je
Čim se vratim na kurs rezultati su tu
Baš ću da proverim stanje na struku pa vam javim
Čini mi se kad sam jutros gledala da se onaj jastucic izgubio ali provericu večeras
Jela fitnes za doručak
Rucala malo pečenja i kupusa bez hleba
Za užinu pojela malo crne čokolade
Ne znam sta cu s večerom
Da preskocim ili sta
Ne znam
Projaru ne smem sem sutra za doručak
 
-3 kg
Zadovoljna sam

- - - - - - - - - -

Bmi je 26.12
Pridržavam se i preskačem večeru
Još 4 do 5 kg
Jedva povratih ono što sam zeznula
Teškom mukom
Ali dobro je
Ide
Ćerka mi nije dala da jedem projaru pa sam opet jela pahuljice za doručak
 
Vazno je da krene. :)
Ja sam od struka na gore uvek sitna. Tu se nista ne skuplja. Kruskast sam tip, guza i butine se zaokrugle dooobrooo :lol:

Ja se ravnomerno gojim, butine plus guza plus onaj deo ruke ispod ramena plus grudi, struk se najteže popunjava...ali mi glava ostaje sitna pa taj sicilijanski stil big Mame uopšte ne ide uz sitne kosti lica...a nekom drugom bi pristajao uz dugu puštenu kosu i haljine oko kolena...svi smo drugačiji...
 
I ja bih volela da čujem možda saznam nesto novo
Evo kako napredujem

- - - - - - - - - -

DSC_0477.jpg
 
Pa prvo ne mozes da smrsas 3 kg za nedelju dana da si bog otac. To zaboravi.
Drugo, treba da saznas koliko kalorija unosis u organizam.
Ima sada raznih aplikacija koje mozes da stavis na telefon. Ubacis sta si pojela u toku dana da bi znala koliko jedes. Na primer jedna od aplikacija je My fitness pal.
Onda kad saznas koliko kalorija jedes, moras da ides u deficit da bi smrsala. Ima na netu kalkulatora koji racunaju koliko je optimalan broj kalorija za odrzavnjr organizma u zsvisnosti od godina, pola, radnog mesta, ficicke aktivnosti itd.
Na primer moj deficit je 1300-1400 kalorija. Muskarcu od 32 godine je dvevno odrzavanje oko 2500 kalorija. Sa tim sa smo mi fizicki aktivni u teretani, a sa druge strane imamo kancelarijske poslove gde se sedi ceo dan.
Znaci moras da ides u minus da bi trosila salo.
Voce se ne preporcuje na primer uopste...
Meso, jaja i povrce su majka mara.
I naravno VEZBANJE. Prvo i osnovno.
Sad obicno ljudi kazu da ne vole teretanu, uopste ne mora da bude teretana. Moze da bude trcanje, moze da bude i onaj aerial hoop sto sam jednom bila, mogu da budu grupne vezbe, pilates, plivanje,klizanje itd.

- - - - - - - - - -

Kada se promeni zivotni stil, rezultati ce stici za 2 otprilike meseca i bice trajni.
 
Nismo svi isto građeni, neko je jače građe, neko vitkije. Kad se nakupi više masnog tkiva nego što je potrebno, to je gojaznost. Ljubinka svakako nije pregojazna, ali ako joj je procenat masnoće veći od idealnog, to znači da za svoju građu ima viška.

- - - - - - - - - -

Debela ili ne...pa od dodatih 4-5 kg se ne postaje debeo, ali se ima toliko sala viška.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top