Podrska za dijetu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pomirila sam se ja odavno sa tim, nego što vremenom 5 kg viška, pređe u 10, pa u 15... e samo to moram da zaustavim...
i to se nadam da ću uspeti boljom kontrolom večere
Bez večere i fizička aktivnost.

- - - - - - - - - -

Juče sretnem prijateljicu posle 6 meseci i zgranem se. Zamalo da joj kažem šta ti se desilo sto si to sebi uradila. Al ona prva kaže vidi na šta ličim, dobila sam 10 kg sad sam resila da oslabim... pitam jel vezbas, kaže ma ne, izbacila sam hleb..
Znamo i ona i ja da to neće tako moći.
Mora da se oznoji guza.
 
Uspela sam da oslabim 3 kg za tri nedelje dok mi je renoviranje stana bilo u punom jeku. Pun stan majstora i prašine, nekad ne stignem da jedem, nekad suviše nervozna, nekad mi gužva, nekad vrućina, nekad umorna, a najčešće sve to. Doručak nešto na brzinu s nogu, ručak sam redovno pravila, večera ništa.... Rano sam legala, pa sam tako izbegavala to jedenje uveče. Moram da priznam da sam ipak bila više gladna nego sita. Ali čim se situacija raščistila, radovi završili, majstori otišli sve mi je teže da nastavim tako.
 
Ja i dalje na -6
Tih famoznih 2 kg ili čak i manje do dobrog bmi ja ne idu nikako
Mene ubi tempo na poslu previše stresa rada umor me stigao vrtoglavica nastavlja povremeno pa iako ne jedem mnogo ne vodim računa
Ne mogu
Često preskocim večeru al zato sledećeg dana opalim po sladoledu pecivu jednom rečju sranje
Užasan mi je period na poslu bliži se odmor a ja svoje poslove i projekte sve moram da završim
Dobila i novi posao da radim
Još da ne jedem i ne pijem i mogu da se besim odma
 
Razmišljam se da preskocim večeru
Problem je što sam ujutru previše gladna a ne stižem da doruckujem
Radije cu da spavam nego da ustajem pola sata ranije da bih jela

- - - - - - - - - -

A i konformista sam što jes jes
Te ne jedem ovo te ne mogu bez sladze za užinu te kako da propustim karađorđevu i kiflice s kremom
E živote lutalico
Problem je do mene i mog neverovatnog konformizma
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top