Podrska za dijetu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno, svako kako mu godi. Ali ovo nije zdravo. Jedes samo secere i masti. Zasto ne jesti lepo i vezbati...
NIsam sigurna da si uopste i prociitala sta i kako ja jedem. Kakav bre secer, kakve masti? Pa ja sam uopste i pocela celu
pricu samo da ne bih unela ni gram secera. Gde ti tu vidis secer, gde neku mast?
Kako izgleda to "lepo jedelje"?
 
Sad sam na brzinu izracunala da pojedes minimum 42 grama secera iz tog voca, dok je preporucen dnevni unos oko 25.
Bolje je jesti povrce i meso, jaja.
Vocni secer je malo drugaciji od belog secera, osim toga ove maline imaju 4,4 grama secera na 100 grama
tako da ja nikako ne ulazim ui ovih 45 grama,
ali i ako je tako, meni to tako odgovara i dobro se osecam. Ja trcim ujutrtu jedan sat ( hodma brzo, ne trcim bas ozbiljno) ali svakog jutra jedan sat tako da su meni ti ugljeni hidrati potrebni.
 
Vocni secer je malo drugaciji od belog secera, osim toga ove maline imaju 4,4 grama secera na 100 grama
tako da ja nikako ne ulazim ui ovih 45 grama,
ali i ako je tako, meni to tako odgovara i dobro se osecam. Ja trcim ujutrtu jedan sat ( hodma brzo, ne trcim bas ozbiljno) ali svakog jutra jedan sat tako da su meni ti ugljeni hidrati potrebni.

Naravno, ako ti je dobro furaj. Ali nijedan nutricionista ti nece prepisati takvu dijetu.
 
Naravno, ako ti je dobro furaj. Ali nijedan nutricionista ti nece prepisati takvu dijetu.
Ja mislim da svaki covek sam najbolje zna sta je za njega dobro, sta mu prija, ja nikada u zivotu ne bih isla kod nutricioniste
jer ja samo verujem sebi i nekim svojim iskustvima, iskusenjima i tako to;)
Ja nisam bas morala da menjam nacin zivota ( ishrane), za mene je to bio neki moj licni izazov, a naravno 7-8 kg manjka nikada
nije na odmet pa sam tako pronasla ovaj svoj stil koji mi savsreno odgovara. Ja meso ne mogu da jedem, narocito ne
piletinu, curetinu i slicno, tako da jedenje mesa za mene ne dolazi u obzir.
 
Ja mislim da svaki covek sam najbolje zna sta je za njega dobro, sta mu prija, ja nikada u zivotu ne bih isla kod nutricioniste
jer ja samo verujem sebi i nekim svojim iskustvima, iskusenjima i tako to;)
Ja nisam bas morala da menjam nacin zivota ( ishrane), za mene je to bio neki moj licni izazov, a naravno 7-8 kg manjka nikada
nije na odmet pa sam tako pronasla ovaj svoj stil koji mi savsreno odgovara. Ja meso ne mogu da jedem, narocito ne
piletinu, curetinu i slicno, tako da jedenje mesa za mene ne dolazi u obzir.

Ja mislim da je neko ko se skolovao 3 godine fakulteta vise upucen u materiju od mene, na primer. I da bolje zna.
Samo napred, 7-8 kg nije malo uopste i dobro je sto si krenula u borbu na vreme.
 
Promenila sam način ishrane konačno
Nakon jednog razgovora sam odlučila i presekla
Izbacila sam slatkiše i hleb totalno
Jedem samo tonus hleb i to parcence
Nema više testa ni peciva
Zasad ide sjajno
-3,5 kg a BMi je 26,28
Visok
Do normalizacije mi fali jos 4,5!kg a onda ću da guram da dodjem do idealne težine
Za sada sam prezadovoljna
Šetam više juče sam prešla 4 km na moje nekretanje to je super
 
Promenila sam način ishrane konačno
Nakon jednog razgovora sam odlučila i presekla
Izbacila sam slatkiše i hleb totalno
Jedem samo tonus hleb i to parcence
Nema više testa ni peciva
Zasad ide sjajno
-3,5 kg a BMi je 26,28
Visok
Do normalizacije mi fali jos 4,5!kg a onda ću da guram da dodjem do idealne težine
Za sada sam prezadovoljna
Šetam više juče sam prešla 4 km na moje nekretanje to je super

moja podrška :ok:
 
22554720_1497909010317390_7897405014715708217_n.jpg
 
Za šest meseci u minusu sam 13kg. TSH mi je malo bolji no što je bio, ali još uvek nije kakav treba da bude.
Ne idem više kod nutricioniste, uglavnom se pridržavam smernica koje mi je dala. Mada, imam ispade po pitanju slatkiša. :( Belo brašno, svinjsko meso, krompir, majonez...ništa me ne interesuje. Svemu odolevam bez problema. Ali oko slatkiša se baš mučim. :sad2:
 
Za šest meseci u minusu sam 13kg. TSH mi je malo bolji no što je bio, ali još uvek nije kakav treba da bude.
Ne idem više kod nutricioniste, uglavnom se pridržavam smernica koje mi je dala. Mada, imam ispade po pitanju slatkiša. :( Belo brašno, svinjsko meso, krompir, majonez...ništa me ne interesuje. Svemu odolevam bez problema. Ali oko slatkiša se baš mučim. :sad2:

Postoji mogućnost da imaš povišenu koncentraciju candide u crevima i da zato imaš toliko potrebe za slatkišima. Najbezbolnija je terapija uljem divljeg origana, kupuje se u običnim apotekama, skupo je, ali za terapiju od 10 dana ne potrošiš ni četvrtinu. Piju se posle jela, za mnoge stvari su dobre.
 
Sad je naravno kilo više al danas sam bila dobra sem ovog vina al sad ne mogu svega da se odreknem

- - - - - - - - - -

Danas sam hrabro obukla usku haljinu i nije da je dobro ali nije ni toliko loše

- - - - - - - - - -

Muž je aminovao što znači da je prihvatljivo
 
5 kg za mesec dana malo manje
A kako se hranim
Jedem doručak bez hleba ručak bez hleba večeru bez hleba vocku pojedem i poneki dan pojedem neki mizeran slatkiš uglavnom ne
Kad god mogu preskocim večeru
A jedem sve
Ponekad pojedem pitu za doručak ali to kad sam bas gladna mnogo
I ne gladujem
Čim ogladnim jedem i pratim redovno da ne prebacim 1600 kalorija ali bez tačne računice već ugrubo
Imam i dane kad se upropastim pa sutradan i nadalje teram dalje

- - - - - - - - - -

Danas sam u nedostatku normalnog ručka pojela sendvič al sta da se radi
 
na po jedno ili za po jedno ?
misim za po jedno već jesam

- - - - - - - - - -

da jedem jednu krišku za obrok ne mogu, moj organizam je tako s puno hleba navikao celog života...
a da smanjim za jednu krišku to bi već moglo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top