Podrska za dijetu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Internet je pun kojekakvog korenja i zrnevlja koje je svemoguće. Da je pola od toga istina, bolesnih ne bi ni bilo. Kao i što svaki dan iskoči neka čudotvorna dijeta, gde naravno jedeš šta i kada hoćeš, a kg samo nestaju. Kako da ne...

to ja isto kažem i nikad mi neće biti jasno kako ljudi mogu da veruju u to.

Kako ti sad sa kilogramima? Jel lakše kontrolišeš posle operacije?
 
to ja isto kažem i nikad mi neće biti jasno kako ljudi mogu da veruju u to.

Kako ti sad sa kilogramima? Jel lakše kontrolišeš posle operacije?

Ne pitaj. Ugojila sam se nezavisno od operacije, ali nije mi to sada toliko ni bitno. Još uvek mi dr prilagođava terapiju, tako da su mi vrednosti hormona tipični za hipotireozu. Što znači da mogu da očekujem da se još više ugojim. :roll: To je ono što me nervira.

Najbolje bi bilo kada bih ja mogla stalno da budem na hrono ishrani, jer daje odlične rezultate, i nije previše zahtevna. Ali ja prosto ne mogu da se prebacim u taj mod ishrane, i pridržavam ga se doživotno. Ne mogu. Ja sam prevelik gurman i hedonista da bih se tako stalno hranila. :rida:
 
Ne pitaj. Ugojila sam se nezavisno od operacije, ali nije mi to sada toliko ni bitno. Još uvek mi dr prilagođava terapiju, tako da su mi vrednosti hormona tipični za hipotireozu. Što znači da mogu da očekujem da se još više ugojim. :roll: To je ono što me nervira.

Najbolje bi bilo kada bih ja mogla stalno da budem na hrono ishrani, jer daje odlične rezultate, i nije previše zahtevna. Ali ja prosto ne mogu da se prebacim u taj mod ishrane, i pridržavam ga se doživotno. Ne mogu. Ja sam prevelik gurman i hedonista da bih se tako stalno hranila. :rida:

Najace sto svaki gurman kad vidis sta jede bude kilo leba po obroku 100g mesa i 1 krompir
 
Kod mene je kontra. Ja mogu mesa koliko god hoćeš bRez leba. :malav:

Samo da nije masno! :rtfm:

Juče sam prvi put spremala svinjska rebarca, ukusno je ali što je to meni masno...:sad2: a još sam izabrala ona gde nije bilo mnogo vidljive masti.

- - - - - - - - - -

ja ovoliko pojedem za 2 dana, nije ni cudo sto ste na dijeti

I meni se učinilo mnogo. Još taj cordon pohovan.:rtfm:

- - - - - - - - - -

Oslabila sam 1 kg. Hleb jedem samo za doručak, to je jedina promena. Čak se ni čokolade nisam odrekla.:zkez:
 
Meni ne smeta :tease:
Ali mi smetaju slatkiši i pekara :)

meni ne smetaju ni slatkisi ni pekara jer normalno jedem

- - - - - - - - - -

Srećom, uspeli su da mi omraze najomiljeniju krempitu u gradu. Nije im bila uspela kora, nije mi jasno zašto je nisu bacili, nego su je prodali kao da se ništa nije desilo.
Ovako su jednog odanog kupca zauvek izgubili.:manikir:

- - - - - - - - - -



Pa kad se trošite.:prstic:

trose se ubudale, pa onda jos drze dijetu umjesto da se sashivaju od enormno velikog penisa!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top