Podrska za dijetu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinoć su me moji ukućani iznervirali i pojela sam 3-4 zalogaja mlakog spanaća, bio je grozan. Juče koleginica delila bombone, ja uzela i stavila u fijoku, za neki drugi put. Kakva snaga volje!
Danas treći dan, doručak ovas i voće, uobičajeno. Sad sam popila čorbu od bundeve, ponela brokoli sa integralnom testeninom (kao i juče). Uveče onaj grozni spanać
 
Sinoć su me moji ukućani iznervirali i pojela sam 3-4 zalogaja mlakog spanaća, bio je grozan. Juče koleginica delila bombone, ja uzela i stavila u fijoku, za neki drugi put. Kakva snaga volje!
Danas treći dan, doručak ovas i voće, uobičajeno. Sad sam popila čorbu od bundeve, ponela brokoli sa integralnom testeninom (kao i juče). Uveče onaj grozni spanać

Spanać je zelembać, nije kaloričan... :)
 
26730-c637c227f5164348d2f7498f6e017016.png
 
Posle oba porodjaja plus 20 kg više. Isključim slatkiše - 3 kg dole. Vežbam do besvesti (sat dnevno, šest dana nedeljno, kardio - steper) još 15 dole (u proseku za tri meseca). Poslednja dva - Sonoma dijeta za mesec dana. Mm skinuo Sonomom 10 kg za mesec dana. Recepata obilje kada promenite način razmišljanja i vrlo je izvodljiva(doduše, malo skuplja, ali malo...). Dakle, može se i samo napred! I nikada ne ostajte nasamo sa slatkišima! Što se mene tiče: bravo za svakog ko je bar pokušao
 
Jutros sam se svecano izvagala.
Dugo sam bezala i od toga. Znam otprilike, ali me cifra totalno demoralise.
Suma sumarum, od pocetka godine, 9kg u plusu...(bilo je i 12, ali to je ona fora sa zadrazvanjem vode)
Sad `ladno mogu pola ormara da poklonim, jer mi skoro sve izgled kao tudje. Ili prosto ne mogu ni da stanem.
Uglavnom, zacarani krug vec neko vreme...
Nisam opterecena do kad moram da se vratim na staru kilazu, ali mi je uspeh i da se zaustavilo konacno.
Za pocetak, pa...
 
Jutros sam se svecano izvagala.
Dugo sam bezala i od toga. Znam otprilike, ali me cifra totalno demoralise.
Suma sumarum, od pocetka godine, 9kg u plusu...(bilo je i 12, ali to je ona fora sa zadrazvanjem vode)
Sad `ladno mogu pola ormara da poklonim, jer mi skoro sve izgled kao tudje. Ili prosto ne mogu ni da stanem.
Uglavnom, zacarani krug vec neko vreme...
Nisam opterecena do kad moram da se vratim na staru kilazu, ali mi je uspeh i da se zaustavilo konacno.
Za pocetak, pa...

...nemoj da delis odecu, em ce te motivisati em ces se kajati kad smrsas....to sam ja uradila i sad mi je
bas puno odece veliko, nekad mi se to dopadalo, sad me nervira....

...ja se nadam da cu za naredna dva meseca skinuti kilazu na 60-62...videcemo hoce li mi uspeti....
 
...nemoj da delis odecu, em ce te motivisati em ces se kajati kad smrsas....to sam ja uradila i sad mi je
bas puno odece veliko, nekad mi se to dopadalo, sad me nervira....

...ja se nadam da cu za naredna dva meseca skinuti kilazu na 60-62...videcemo hoce li mi uspeti....

Kao u inat, obnovila sam stvarcice, i ima i novih koje ni jednom ne obukoh...racunam, kad smrsam, bice dupla radost. Bar se nadam. :)
...i sto je sigurno nece izaci iz mode, posto sam klasika...a i u prilicnoj meri, Pirocanac. :rumenko:

Ne znam koliko treba da skines, verujem malo, ako je skoro "prilepljeno" , tim bolje, idu brzo...one "tvrdokorne" najteze idu...mada realno nije neki visak, a fino te drze, opominju, a sustinski nema skoro nikakve razlike...bar je meni tako bilo, kad sam imala famozna, vecita 3kg viska... :)
 
Kao u inat, obnovila sam stvarcice, i ima i novih koje ni jednom ne obukoh...racunam, kad smrsam, bice dupla radost. Bar se nadam. :)
...i sto je sigurno nece izaci iz mode, posto sam klasika...a i u prilicnoj meri, Pirocanac. :rumenko:

Ne znam koliko treba da skines, verujem malo, ako je skoro "prilepljeno" , tim bolje, idu brzo...one "tvrdokorne" najteze idu...mada realno nije neki visak, a fino te drze, opominju, a sustinski nema skoro nikakve razlike...bar je meni tako bilo, kad sam imala famozna, vecita 3kg viska... :)

...treba da skinemm 3kg, a i ne moram bas, nije to neka velika kilaza, trenutno imam 65, a ja bi 62 maximum...e sad neki mi sednu na glavu sa pricom
da sam dosadna da se to ne vidi, da nemam viskova ali ja znam da imam, meni su vidljivi i to je dovoljno da zelim da ih se resim...a posto cu biti dva
meseca sa unukom koja ima 3 godine, i u pokretu svakodnevno mislim da nece biti nikakvih muka oko toga...
 
Na silu jedem,na silu pijem vodu-posledica stresa ne regulacije ishrane.
Jutros sam popila Guaranu i pojela 2-3 integralna stapica.Kuci jednu i po riblju pastetu sa malo limuna zacinila.To je sve za danas.Sada cu da probam nesto da jedem malo da ne povratim.Nadam se da ce uspeti.
 
...treba da skinemm 3kg, a i ne moram bas, nije to neka velika kilaza, trenutno imam 65, a ja bi 62 maximum...e sad neki mi sednu na glavu sa pricom
da sam dosadna da se to ne vidi, da nemam viskova ali ja znam da imam, meni su vidljivi i to je dovoljno da zelim da ih se resim...a posto cu biti dva
meseca sa unukom koja ima 3 godine, i u pokretu svakodnevno mislim da nece biti nikakvih muka oko toga...

Uvek je bolje 3 manje, nego 3 vise i neki svojevrsan oprez, kom je dosadno neka ne slusa...i ja se vodim tom logikom. ;) Ti teraj svoje-tvoj organizam, drugi neka pricaju, sa dobrom namerom ili ne, nebitno...a lepa te aktivnost sleduje. :)

Ja sam veceras setala, oko 13 km...uzeli smo pedometar, pa merili...rece oko 500 kalorija potrosnja...ne znam sad u bocu metar/kalorija, gore dole, da ne gledam sad u bocu cifre...
Iscitavam kojesta vezano za ishranu pa, pravim neku tabelicu,...
Definitivno me je najvise zeznulo prinudno mirovanje. I sto mi organizam trazi slatko, kad trpim neki veci bol, a slano kad sam pod jacim stresom.
Nisu to neke enormne kolicine, ali sa mojom stitnom dovoljno da se lepi samo tako...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top