Biranje i zanemarivanje "sitnica" u startu

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
kojote:
Ma, jasno mi je s koje strane si Tužna_patkica, ali..
Si isto toliko tužan i otpozadi?

Ovo je odgovor forumaša/forumašice na postavljenu temu:
Zašto je žena više povredjena i ponižena kada je muškarac/muž vara sa drugom ženom nego kada sazna da je gay i da je vara sa drugim muškarcem?
-----------------------------------------------------
-----------------------------------------------------
Ovde na primeru vidim efekat "Alije Djerzeleza" tj. spusti drugog da bi izdigao sebe.
I pade mi na pamet koliko sam puta to video da se zanemaruje (kao fol to je zeza) u početku veze i od strane muškaraca i od strane devojaka.
Ipak ima jedna VELIKA RAZLIKA.Devojke vrlo retko ponižavaju drugu devojku direktnim niskim startom, čak šta više "službeno" su uvek najbolje sa svima.(Zato kad imaju sudar interesa to nadoknade.)

Ovakva reakcija obično dolazi od klipana muškarca, i to pokazuje nešto o nedostatku suptilnosti i nivoa socijalne komunikacije.

U današnjem društvu žene ipak biraju (malo zbog uloge da muškarac prvi otkriva namere, čak i kad žene prve krenu opet je kao fizički slabijem polu i polu kojem se po default više ugadja) hoće li se kontakt pretvarati u vezu.
Bez obzira dali su svesne tog detalja ili ne, zanemarivanjem ovakvih "sitnica" ženska populacija OSTAVLJA PORUKU. Poruka je da takva palanačka (gegulaška) kultura nije nešto loše (ako nisu same takve period kada im najviše smeta je negde oko 4-10 godine veze , a kasnije i same postanu takve) ili da nije bitno.

Ako muškarci lako(lakše) opravdaju "sponzoruše" zato što su to praktične devojke koje gledaju obezbedjenu materjalnu stranu u životu, ipak im je teže da imaju lepo mišljenje o ženama koje ovakve "sitnice" svode na zezanje i nebitno....
Da ne pričam o preseku gde imamo sponzoruše+pakosnice.

Interesuje me koliko često ste nailazili na ovakve situacije i koliko često ste (i dali je u blizini bilo skoro upoznatih ljudi) zanemarivali "sitnice" i pretvarali ih u zezanje?
 
Sarmantan sam do bola...
Ajde ne lupetaj jagodice molim te.Samo teras forumasice da se plase mojih pokusaja zavodjenja.Ko da cu ih pojesti...

Jednostavno sam stekao utisak koji sam stekao.Cudi me da efendija ne proziva i neke muskarce.Verovatno i on ima taktiku ko tuzni patak.Da ih prozivanjem skrene paznju na sebe i da ih spusti na zemlju.
Prevejani likovi....
 
Odgovor na pitanje...
Ja ne zanemarujem prostačke "šale" koje se pojave
u početku komunikacije sa nekim muškarcem i/ili ženom. Izbegavam takve ljude čim uočim ovo
ponašanje.
Što bi rekli Englezi - "Not my cup of tea!"

...i pitanje na odgovor
Šta bre tebi fali pa nisi mogao da postaviš temu
bez navođenja primera druge osobe ovde!?!
JADNO skroz.
Sujeta, Patak, je gadna bolest.
 
Može se ukazati (na pojavu) i bez toga da se (prstom) pokazuje na nekog vinovnika. :roll:

Što se poučavanja tiče - mani se zle ambicije i ćorava posla.
Slični se sličnima raduju
i taj mehanizam funkcioniše savršeno. :lol:
Svaka pouka (sem lične) je bespotrebna.
I besmislena.
 
Tuzni_patak:
kojote:
Ma, jasno mi je s koje strane si Tužna_patkica, ali..
Si isto toliko tužan i otpozadi?

Ovo je odgovor forumaša/forumašice na postavljenu temu:
Zašto je žena više povredjena i ponižena kada je muškarac/muž vara sa drugom ženom nego kada sazna da je gay i da je vara sa drugim muškarcem?
-----------------------------------------------------
-----------------------------------------------------
Ovde na primeru vidim efekat "Alije Djerzeleza" tj. spusti drugog da bi izdigao sebe.
I pade mi na pamet koliko sam puta to video da se zanemaruje (kao fol to je zeza) u početku veze i od strane muškaraca i od strane devojaka.
Ipak ima jedna VELIKA RAZLIKA.Devojke vrlo retko ponižavaju drugu devojku direktnim niskim startom, čak šta više "službeno" su uvek najbolje sa svima.(Zato kad imaju sudar interesa to nadoknade.)

Ovakva reakcija obično dolazi od klipana muškarca, i to pokazuje nešto o nedostatku suptilnosti i nivoa socijalne komunikacije.

U današnjem društvu žene ipak biraju (malo zbog uloge da muškarac prvi otkriva namere, čak i kad žene prve krenu opet je kao fizički slabijem polu i polu kojem se po default više ugadja) hoće li se kontakt pretvarati u vezu.
Bez obzira dali su svesne tog detalja ili ne, zanemarivanjem ovakvih "sitnica" ženska populacija OSTAVLJA PORUKU. Poruka je da takva palanačka (gegulaška) kultura nije nešto loše (ako nisu same takve period kada im najviše smeta je negde oko 4-10 godine veze , a kasnije i same postanu takve) ili da nije bitno.

Ako muškarci lako(lakše) opravdaju "sponzoruše" zato što su to praktične devojke koje gledaju obezbedjenu materjalnu stranu u životu, ipak im je teže da imaju lepo mišljenje o ženama koje ovakve "sitnice" svode na zezanje i nebitno....
Da ne pričam o preseku gde imamo sponzoruše+pakosnice.

Interesuje me koliko često ste nailazili na ovakve situacije i koliko često ste (i dali je u blizini bilo skoro upoznatih ljudi) zanemarivali "sitnice" i pretvarali ih u zezanje?
mene je mrzelo da sve ovo procitam...i zato zelim da kazem nesto nevezano za to...izmedju ostalih citala sam i njegove postove na Filozofija : :idea:
i da porucim skromno :vrati se na svoj dosadni maticni forum ...
 
Nema "matičnih" foruma.
Osim ako ograničene osobe budu administrirale forume.

Pa koliko devojaka i žena ima na savremenom muškarcu?
Nekad se nešto time gubi, nekad dobija i tako to ide.

A što se tiče toga da se nekome ne čita ono što piše T.Patak , pa i ne mora da čita i što i verujem najverovatnije i ne čita. Predubedjenja (da će post T.Patka biti glup) i predrasude (da ništa od tih postova ne treba pročitati) su stvar ličnog stava i izbora----prema tome : dodaj komentar i ne šalji nikoga nigde.....
 
CaLiMeRo:
Može se ukazati (na pojavu) i bez toga da se (prstom) pokazuje na nekog vinovnika. :roll:

Što se poučavanja tiče - mani se zle ambicije i ćorava posla.
Slični se sličnima raduju
i taj mehanizam funkcioniše savršeno. :lol:
Svaka pouka (sem lične) je bespotrebna.
I besmislena.

Ovakav stav je doneo puno štete baš po pitanju droge.
A i po pitanju side nije mnogo pomogao.
 
Tuzni_patak:
Nema "matičnih" foruma.
Osim ako ograničene osobe budu administrirale forume.

Pa koliko devojaka i žena ima na savremenom muškarcu?
Nekad se nešto time gubi, nekad dobija i tako to ide.

A što se tiče toga da se nekome ne čita ono što piše T.Patak , pa i ne mora da čita i što i verujem najverovatnije i ne čita. Predubedjenja (da će post T.Patka biti glup) i predrasude (da ništa od tih postova ne treba pročitati) su stvar ličnog stava i izbora----prema tome : dodaj komentar i ne šalji nikoga nigde.....
obrati paznju na reci CITALA NJEGOVE POSTOVE NA FILOZOFIJA !!!!... :?: :?: :?:
 
A sad očekivana Patkova poenta.
Na toku ove teme ste mogli da vidite mnoge stvari koje smetaju da se u realnom životu ljudi zalažu za ono što misle i što je za dobrobit.

Prvo ste imali osobu koja optužuje da je neko homoseksualac i još po nešto samo na osnovu postavljene teme i iz čiste pakosti.
Kasnije se javljaju oni koji ne žele da se zamere i oni koji žele da ostane status quo (često dodajte drvene advokate i provokatore).
Zatim krene procenjivanje okoline kojoj niste po meri dali je došlo vreme za obračun ili ne, i ako pokažete slabost ili mlakost to su pozivi za budjenje i obračun.
Zatim se javljaju oni koji su spremni da vas linčuju i uklone.

U realnom životu čim nešto pokrenete radikalnije i protiv ustaljenih minikriteta (ispod mediokriteta jer u Srbiji vladaju i glasniji su minikriteti čim se prosečan mediokritet oseća nadprosečnim) ovo što se desilo ovde se ponavlja.
U Virtuelnom svetu vam ne mogu ništa jer vlada hijararhija administratora i cenzura je na nivou kulture izražavanja, što je i dobro jer stalno snishodjenje bi forum pretvorilo u chat-room a to već postoji na krstarici i bilo bi tako udaljeno od virtuelne stvarnosti (bila bi virtuelna idealnost). Zato očekujem da se na virtuelnom polju bolje i iskrenije uočavaju stvari , ali kod mnogih je virtuelnost foruma postala nastavak i zamena njihove realnosti tako da su ograničenja i pristup iz realnog (koji je verovatno često dovodi da u realnom svetu imaju negativan odnos prema sebi) ponovo primenili i u virtualnom.

P.S. Kome se ne čita , ne mora da čita.
 
...retko se boje da ne budu dosadni. Oni ne pomisljaju na to. Slabi i neodgovorni, plitke pameti i dubokog anusa, lako su i brzo zadovoljni svojim škrabanijem. I veoma liče na onu seljanku koja je grlila svoje dete govoreći:
- Bože, ja' kako li je selu drago, kad je meni ovako milo."

Tužna_patkice, prenikuj se u: Radosni_buljaš, il' 'oćeš ja da te...
 

Back
Top