Seno!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
Jutros sam dobio neki sms(nebitno od koga :P :P )
u kom je pisalo nesto za seno(nebitno sta :P :P ).
PA htedoh da pitam vas forumase jeste kao mladji voleli da se valjate u senu?Naravno ne sami.....
Ja se secam(nije bilo tako davno)valjanja pa onda se ocistimo a svaki put ostane neka travka,,,,pa namse iz ledja smeju,,,,
 
Ma gazdarice seno je ok.....jes da je slama meksa ali zar ti ne volish grbu igru??? :roll: :roll:
IMG_MONICA02.jpg
 
E a ja jednom prilikom(nije bitno kada) bila sam sa jednom osobom(nije bitno kojom) i isli smo da(nije bitno sta)...i onda je na red doslo seno...i onda smo bili (nije bitno kakvi).
A jel znate onu shugavu toaletnu vodu Pokoseno Seno...e nije bitno sta sam htela da kazem.
 
Jooockey:
Jutros sam dobio neki sms(nebitno od koga :P :P )
u kom je pisalo nesto za seno(nebitno sta :P :P ).
PA htedoh da pitam vas forumase jeste kao mladji voleli da se valjate u senu?Naravno ne sami.....
Ja se secam(nije bilo tako davno)valjanja pa onda se ocistimo a svaki put ostane neka travka,,,,pa namse iz ledja smeju,,,,
jednom sam se zaljubila u prodavca jabuka...jest vala dobro procitaste...svaki dan na pijaci kupovala i kad su mi se jele i kad nisu pa sam kucu napunila...a on nista...jednom ga pitam sta bi se desilo da mu ne platim i odem? On se smeska i kaze...stigao bi te negde u senu...jaoo celu noc sam mastala...al ja sam gradsko dete nema sena...jednom bi to volela...
 
dakle da se vratimo ,,seno,,---- ok jokej moj prijatelj bio diskretan ali bre ljudi rekreacija ki bok ,,, plus dobijes boju ,,,jel ima neko nesto protiv ,,,, a kres u senu ,,, pa ono jes ,,,žulja ,,dobro onom što je iznad -to mi reče neko
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top