Sta zene zele

{LoG}:
ufff...
kakwo dete...

Meni nije jasno sta ti trazis na ovom forumu!!! Nisam procitao jos nijedan tvoj post da ima veze sa temom. Uvek komentarises ili samu temu ili postove koji su u njoj ostavljeni. Ajde bar jednom preskoci neku temu ili ostavi neki odgovor koji oznacava tvoje misljenje u vezi sa temom, pa cak i ako ti se ne svidja tema napisi "ne svidja mi se tema", a ne odmah da skaces na postavljaca teme ili nekoga ko je tu odgovorio. Stvori svoje JA pa onda nastavi da postujes.

p.s. to je sve od mene za tebe necu dalje da raspravljam.
 
Dovla:
Ja bih to povremeno koristio kad me neka devojka iznervira da znam kako da joj zestoko vratim, ili kad je tuzna a nece da mi kaze zbog cega da mogu da joj pomognem i cisto da saznam njeno generalno misljenje o sebi tj. meni.
p.s. kaze se moci

hmmm, i mislila sam da ces tako nekako da kazes.. samo mi se ne svidja onaj deo za svadjanje..

meni je to jadno sto zelite da cujete necije misli.. sta ako ta osoba ne zeli da vam kaze nesto?? neku njenu privatnu stvar..

eto, jooogood je odgovorila i rekla da zelimo sve. pa, u pravu je. i to vam je dosta. ne treba vam moc :wink:
ja trenutno zelim da idem na sajam numizmatike. koji se sada ne odrzava :(
 

Back
Top