Sta zene zele

Dovla:
winnetou:
mslav:
e sta bih ja dao za tu "moc" ...
8)

ajde, molim te, reci mi sta bi radio sa tom moci (da li se kaze moci?)?

Ja bih to povremeno koristio kad me neka devojka iznervira da znam kako da joj zestoko vratim, ili kad je tuzna a nece da mi kaze zbog cega da mogu da joj pomognem i cisto da saznam njeno generalno misljenje o sebi tj. meni.
p.s. kaze se moci

Mozda bi saznao neshto shto ti se ne bi svidelo....
Ta "moc" bi bila poprilichno za***ana iako bismo svi voleli da je imamo.
Zamisli da sedish sa devojkom, ona je tuzna, pokushash da joj chitash misli i saznash da joj je muka od tebe i dane zna kako da ti to kaze???Da li bi i tada pokushao da joj pomognesh ili bi je odmah shutnuo na najgori moguci nachin???
 
immortalgirl:
Mozda bi saznao neshto shto ti se ne bi svidelo....
Ta "moc" bi bila poprilichno za***ana iako bismo svi voleli da je imamo.
Zamisli da sedish sa devojkom, ona je tuzna, pokushash da joj chitash misli i saznash da joj je muka od tebe i dane zna kako da ti to kaze???Da li bi i tada pokushao da joj pomognesh ili bi je odmah shutnuo na najgori moguci nachin???

Iskreno receno mada ne mora niko da veruje ali svaka devojka koja mi je direktno rekla "ovo vise ne ide" ili nesto sl. je ostavila trag u meni kao iskrena devojka i nikad necu moci da mrzim takvu devojku dok bi recimo neku koja me zavlaci, vara... da bi mi stavila do znanja da ne zeli vise da bude sa mnom sutnuo kao psa.
 
eh, tesko je kad jos iz tako mladog uzrasta nosis breme teskog pitanja "sta zele zene". zivot postaje mnogo jednostavniji kada prestanes da pokusavas da nadjes odgovor na to pitanje.... i jednostavno se pomiris sa time da neke stvari ne treba da znas... kao sto veli ona reklama koja me nervira do bola...
 

Back
Top