Upiskila sam se za vreme seksa

  • Začetnik teme Ceca, N Bg
  • Datum pokretanja
Zak:
Zar si sumnjala? :?:

pa sta znam. ma zamisli samo tu situaciju?
puke.gif
 
Ceca:
Imam jedan problem pa vas molim da mi pomognete, pre svega mislim na one kojima se to vec desilo.
Dok sam vodila ljubav sa deckom desilo mi se da sam se upiskila..

JoJ! Skoro da te razumem... Meni se takodje uvek pishki kada vodim ljubav... ali, nikada se nisam upishkila. Imam slabu beshiku, ali uvek uspem da se iskuliram... :roll:
Zato, kad zavrsimo, odlezim koji minut pa trk u kupatilo! 8)
A tvoj decko je stvarno kreten ako te zbog toga ostavi. :evil:
nadam se da nece... :roll:
A ti.. sto ne potrazis momka koji voli da devojcica piski dok vode ljubav. ne poznajem nijednog takvog, ali chula sam da ih ima... :lol:
 
JOVANA77:
Gazdarica:
Moguce je, Jovana...

pa stvarno mi nije jasno. ustvari sad mi je vec smesno. pa zamislite tu situaciju........

a pazi jos se ona cudi sto on izbegava da ima odnose sa njom. kukuuuuuuuuuuuuuuuu

Pa bash super shto je tebi uvek sve islo kao podmazano:). Ali... sta ce se desiti ako pishnesh za vreme sexa? Odma' ces da se obesis.... jerbo ne bi bilo cudno da decko ne pozeli vishe nikad da ima odnose sa tobom! A tek da pustish vetric? :twisted:
Odma' se bacis pod kola i resis stvar!
lol
 
lolla:
JOVANA77:
Gazdarica:
Moguce je, Jovana...

pa stvarno mi nije jasno. ustvari sad mi je vec smesno. pa zamislite tu situaciju........

a pazi jos se ona cudi sto on izbegava da ima odnose sa njom. kukuuuuuuuuuuuuuuuu

Pa bash super shto je tebi uvek sve islo kao podmazano:). Ali... sta ce se desiti ako pishnesh za vreme sexa? Odma' ces da se obesis.... jerbo ne bi bilo cudno da decko ne pozeli vishe nikad da ima odnose sa tobom! A tek da pustish vetric? :twisted:
Odma' se bacis pod kola i resis stvar!
lol

cekaj, ja ne kazem da sam savrsena ali upskiti se za vreme sexa????????????????????

ajde reci mi majke ti jel to normalno?
 
Ceca:
Imam jedan problem pa vas molim da mi pomognete, pre svega mislim na one kojima se to vec desilo.
Dok sam vodila ljubav sa deckom desilo mi se da sam se upiskila. To je njega jako iznenadilo, odmah je izgubio erekciju, i sada je poceo da izbegava odnose samnom. Ja sam citala da je to normalno, ali to mi nista ne pomaze jer moj decko to tako ne shvata. Kako da ga ponovo privolim da vodi ljubav samnom ? Sta ako se ponovo upiskim ? Pomozite mi, molim vas, ne znam sta da radim.
Ma nema frke. Zamisli da si se ukakila :shock:
 
Ceca:
Imam jedan problem pa vas molim da mi pomognete, pre svega mislim na one kojima se to vec desilo.
Dok sam vodila ljubav sa deckom desilo mi se da sam se upiskila. To je njega jako iznenadilo, odmah je izgubio erekciju, i sada je poceo da izbegava odnose samnom. Ja sam citala da je to normalno, ali to mi nista ne pomaze jer moj decko to tako ne shvata. Kako da ga ponovo privolim da vodi ljubav samnom ? Sta ako se ponovo upiskim ? Pomozite mi, molim vas, ne znam sta da radim.

Ceco, ovako da tvoju stvar shvatimo ozbiljno, da ti odes kod psihologa prvo da on sa tobom lepo poprica a posle ce te mozda uputiti na spinalno odeljenje ili neurohirurgiju da provere da mozda centar za mokrenje koji se nalazi u predelu prsljena L1 zajedno sa centrom za stolicu i seksualni osecaj, nesto ne pritiska pa zato nemozes da kontrolises stolicu tokom seksa. A razlog moze da bude mozda i nepravilno sedenje ili neki polozaj u seksu koji to izazove...Nemoj da me shvatis ozbiljno posto sve ovo sto sam napisao to je iz nekog mog opsteg znjanja o kicmi...Ali iskreno se nadam da ces ovaj problem resiti i sa svojim deckom ponovo uzivati u vodjenju ljubavi...Naravno nesto trebas preduzeti kako bi mu dala odgovor, da se to desilo zbog toga i toga (moze i neka bezazlena preglada to da izazove) i on ce shvatiti da je to bilo trenutno a da nije neki psihcki poremecaj kod tebe...Idi pricaj sa strucnim licima o tome, tesko da ce ti neko ovde dati odgovore koje trazis...

Pozdrav...
 
Ceca:
Imam jedan problem pa vas molim da mi pomognete, pre svega mislim na one kojima se to vec desilo.
Dok sam vodila ljubav sa deckom desilo mi se da sam se upiskila. To je njega jako iznenadilo, odmah je izgubio erekciju, i sada je poceo da izbegava odnose samnom. Ja sam citala da je to normalno, ali to mi nista ne pomaze jer moj decko to tako ne shvata. Kako da ga ponovo privolim da vodi ljubav samnom ? Sta ako se ponovo upiskim ? Pomozite mi, molim vas, ne znam sta da radim.
Opusti se,malo si se previse napela (psiho-fizicki) i pljusnula :roll:
A i taj tvoj,bas je hrabar neki decak,sta ce da tek da radi kad ga umoci u neku smrdljivu :twisted: sekretusu...
Zamisli samo koliko ce biti srecan neki tvoj buduci `bac koji je u pissing fazonu :evil:
 
kosmopolit:
Ceca:
Imam jedan problem pa vas molim da mi pomognete, pre svega mislim na one kojima se to vec desilo.
Dok sam vodila ljubav sa deckom desilo mi se da sam se upiskila. To je njega jako iznenadilo, odmah je izgubio erekciju, i sada je poceo da izbegava odnose samnom. Ja sam citala da je to normalno, ali to mi nista ne pomaze jer moj decko to tako ne shvata. Kako da ga ponovo privolim da vodi ljubav samnom ? Sta ako se ponovo upiskim ? Pomozite mi, molim vas, ne znam sta da radim.

ako te on "voli" onda to ne bi trebalo biti neki problem ...
ako on trazi "razlog" onda je to druga stvar ...
. kad bi te ja ***** onda bi se ukenja
 

Back
Top