Gde izvaditi vizu za Peru?

heheh, nije prevara ljudi. z:)
Ah da, moram je dovesti malo u zemlju Srbiju. Rekla je da ima želju da ode na Guču, voli trubu izleda z:P
Al' čuvaću se, naravno. Opreza nikad' dosta, ni kući nisam siguran. z:D

Al' kad' odem tamo i sve bude ok, svima ću da vam pošaljem po neku uspomenu. Kad se budem vraćao pitaću vas sve za adresu gde stanujete, pa da vam svima pošaljem po neki suvenir. Neće to biti nešto baš veliko al' samo eto da me se setite. Ludog Bosanca koji je završio u Peruu. z:D

Baci neku sliku ovde ;) Da vidimo kako izgleda Lima ili Macu Picu z:D
 
Cao Zico 94, citala sam ovaj thread i odusevljena sam tvojom "akcijom" :)
Htela sam da ti kazem par stvari, ja zivim u Limi isto u Mirafloresu i kraj je i vise nego bezbedan, luksuzan ali zato i preskup ;) mada opet dosta jeftiniji od Beograda. I ja sam imala razne scenarije u glavi pre dolaska ovamo, i nisu bili idilicni, ali sam jako prijatno iznenadjena.
Nemoj da te obeshrabre price tipa "gde ces tamo u vukojebinu" velika je ovo zemlja i da ta "vukojebina" postoji ali ne ovde, ne u gradu, ne u limi, a posebno ne u Mirafloresu.
Verujem da ces uzivati, videces kako je sve sredjeno i pod konac (furaju americki fazon) ljudi, da, jesu drugaciji, jako drugaciji i meni smetaju neke stvari, npr jakoooooooooo su spori, hodaju ulicom kao oslobodioci, glasni su i mikro busevi ( neka vrsta gradskog prevoza ) im je katastrofa ali ovo je zemlja koja se tako brzo razvija i koja ce za par godina biti toliko ispred nekih evropskih zemalja koje propadaju usled ove nazovi krize. I ne bih da nekoga naljutim Evrope JE Evropa i to nikada nece biti drugacije, i ja planiram da se jednog dana vratim u istu ali trenutno, za ziveti, oporaviti zivce (od iste te evropske guzve i panike) i zaradaiti neki novac, ovo je pravo mesto :)
I na kraju (ovog predugog posta:) ) slobodno mi se obrati na pm ako ti nesto zatreba, a na kraju krajeva mozemo kada budes u Limi i popiti kafu :)

pozdrav i srecan put !
 
Bas super, nadam se da cete uspeti i na kraju ili ti preseliti ili ona :zaljubljena: (tajno navijam da ona preseli u nase krajeve z:D )
Vi komunicirate na engleskom? :D

Uglavnom, cuvaj se pls i javi nam se da znamo da si prosao dobro :zpozdrav:

Ja ću za njom, kako ona odluči. Da komuniciramo na engleskom, njen maternji je Španski a moj Sprski. :D
Izvini što ti nisam pre odgovorio, imao sam nekih obaveza kod kuće a i praznici su tu.
Javiću se naravno, pisaću ovde sva moja mišljenja i sve moje doživljaje iz Perua.
Veliki pozdrav Florrie i hvala što si mi odobrila ovu temu. :heart2:
 
Poslednja izmena:
Cao Zico 94, citala sam ovaj thread i odusevljena sam tvojom "akcijom" :)
Htela sam da ti kazem par stvari, ja zivim u Limi isto u Mirafloresu i kraj je i vise nego bezbedan, luksuzan ali zato i preskup ;) mada opet dosta jeftiniji od Beograda. I ja sam imala razne scenarije u glavi pre dolaska ovamo, i nisu bili idilicni, ali sam jako prijatno iznenadjena.
Nemoj da te obeshrabre price tipa "gde ces tamo u vukojebinu" velika je ovo zemlja i da ta "vukojebina" postoji ali ne ovde, ne u gradu, ne u limi, a posebno ne u Mirafloresu.
Verujem da ces uzivati, videces kako je sve sredjeno i pod konac (furaju americki fazon) ljudi, da, jesu drugaciji, jako drugaciji i meni smetaju neke stvari, npr jakoooooooooo su spori, hodaju ulicom kao oslobodioci, glasni su i mikro busevi ( neka vrsta gradskog prevoza ) im je katastrofa ali ovo je zemlja koja se tako brzo razvija i koja ce za par godina biti toliko ispred nekih evropskih zemalja koje propadaju usled ove nazovi krize. I ne bih da nekoga naljutim Evrope JE Evropa i to nikada nece biti drugacije, i ja planiram da se jednog dana vratim u istu ali trenutno, za ziveti, oporaviti zivce (od iste te evropske guzve i panike) i zaradaiti neki novac, ovo je pravo mesto :)
I na kraju (ovog predugog posta:) ) slobodno mi se obrati na pm ako ti nesto zatreba, a na kraju krajeva mozemo kada budes u Limi i popiti kafu :)

pozdrav i srecan put !

Jaoo kako mi je ovo zagrejalo srce čoveče, napokon neko "iz te daleke" zemlje da mi nešto pozitivno kaže.
Devojka mi non-stop govori iste te stvari, al' nekako mi teško da zamislim i teško mi da joj poverujem al' eto kad čujem od nekog "zemljaka" da je dobro prošao tamo uhhh.
Nekako mi puno srce, hvala ti mnogo Sakey što si našla vremena da odgoviš nešto na ovu temu.
Da imam mnogo pitanja, ako imaš vremena da popričamo preko skype-a ?
A za kafu, obećavam da ćemo se naći. Ja uskoro idem tamo, za samo nekoliko dana z:shock: . Sutra idem u jednu turističku agenciju (Fibula) u BG da bookiram let.

HVALA VAM JOŠ JEDNOM SVIMA NA SVOJ PODRŠCI, ŽELIM VAM SVE NAJBOLJE U 2013-oj !
SREĆNI PRAZNICI
 
KONAČNO STIGAO U PERU, PRELEPO JE. NEMAM PUNO VREMENA DA UBACUJEM SLIKE TAKO DA AKO IMATE FEJS POGLEDAJTE NA OVOJ ADRESI : www.facebook.com/zico.zix.joksic
To je moj profil, nije potrebno da me dodate da vidite slike (a nije problem i ako hocete).
HVALA VAM SVIMA OPET NA SVOJ PODRSCI I INFORMACIJAMA, svima kojim sam obecao poslati neki suvenir POSLACU, necu zaboraviti.

ps; Sakey, posalji mi br koji koristis (na fb u inbox) da se nadjemo i popijemo onu kafu. :D
 
Poslednja izmena:
Ja ne mogu da verujem u ovo sto gledam.
Najezio sam se. Koliki god sam skeptik bio na pocetku citajuci ovaj topic...Odusevio si me legedno.

Svaka ti cast i zelim ti sve najbolje. Pozdrav, i uzivaj tamo :)


Heheheh, nisi jedini. Svi su bili kao "gde ćeš tamo, to je vukojebina, 'si ti lud".
Al' uopšte nije tako, kao što je Sakey već rekla. Ima loših mesta koja su bože sačuvaj al' to nije u Limi, pogotovo oblast Miraflores-a. Prelepo je stvarno.
Hvala puno, čujemo se. :heart: :ok: :bye:
 
Pobogu dete imas li ti roditelje.Nisam hteo da se mesam ali posto imam dva sina,jedan je prosao zemljinu kuglu vise puta,ja sam ...nre znam ni ja koliko...
Znas li ti gde ides?Ne znas!
Vidim da si siskreno dete,naivno do zla boga,verovatno i zaljubljen...Ali ti ne znas da su to marsovci u odnosu na ljude sa kojima ti zivis tu gde zivis.Pa zar nisi mogao da se skrasis negde u evropi,imas tetku u becu,gde ces bre mecki na rupu.Peruanci su narod stoka,imam drugara koji u chiklaji ima fabriku ribljeg brasna,bio sam kod njega dosta puta.To nije drugi,to je osamnaesti svet u odnosu na evropu.Gde ces bre pobogu i zaboga sam u tu vukojjebinu.
Da tako je i sta ako ga i ta "devojka" sutne tamo?
Boze momak nacisto posandrco.
 
heheh, nije prevara ljudi. z:)
Ah da, moram je dovesti malo u zemlju Srbiju. Rekla je da ima želju da ode na Guču, voli trubu izleda z:P
Al' čuvaću se, naravno. Opreza nikad' dosta, ni kući nisam siguran. z:D

Al' kad' odem tamo i sve bude ok, svima ću da vam pošaljem po neku uspomenu. Kad se budem vraćao pitaću vas sve za adresu gde stanujete, pa da vam svima pošaljem po neki suvenir. Neće to biti nešto baš veliko al' samo eto da me se setite. Ludog Bosanca koji je završio u Peruu. z:D

Ma ti se foliras, kakav bosanac kad govoris ekavski.
Sve si izmislio nista ti ne verujemo.
 
Za sve vas ostale koji ne veruju da sam stvarno zavrsio u Peruu, evo nekoliko slika.
Moj pasos, viza i slika sa devojkom. :cool:

FOTO 003.jpg
Visa.jpg
Pasoš - ID.jpg
 

Back
Top