Medicinske sestre???

Da li vas privlače medeicinske sestre i braća , lekari?
Baš nešto razmišljam ne znam u čemu je tu čar
da li u tim uniformama čednim belim ili šta je?

Nešto razmišljam zamisli da ti je žena medicinska sestra?
Ti se vraćaš sa posla uredno sediš gledaš TV....
žena ti radi treću....


Ti sediš gledaš TV a neki doktor treska ženu u žuto dok ti spavaš?!:eek:

Halterneck_Nurse_28064.jpg
ja se uvek setim jedne debele brkate sto mi vadila krv kad sam bila mala i nije bas izgledala ko ova tvoja sa slike :sad2:
 
Ma MadMax je genijalan a i odela su mi ok u toj futurističkoj viziji.Gde nemna ničega ,sirovina tkanine.Samo kožnjaci i motori.
Budući da mi živimo u malko boljem vremenu mogli su malo više da se potrude oko dizajna i da bude maštovitije.:)

Bato kupi wacom (imas ih po povoljnoj ) zajasi foto shop i baci ideju na papir, scenaristi jedva cekaju na ideje :) Dobrom delom sam i ozbiljan u ovome.
 
xaxxaxaxaxaxxaxaxaxxaxax

Stvarno. Ja se savijam od bolova, i ona onako u klompama, smorena, nocna smena, poluotvorene oci , gledam je kako nadrndano namesta onu iglu, a nemam snage da kazem : Teto samo nezno, samo nezno molim vas. A ona baaaaaaam brate. Ne pomeraj se !!!! Vidi sta si uradio !!! Sada moram novu iglu da pripermim !!!
Mada ne mogud a je krivim, ti ljudi rade kao ludi. Non stop frka panika, stani pani..Sta ces....
 
meni se cini da su te debele brkate bolje sestre od ovih mladjih, da li je generacijska razlika u pitanju, obrazovanje ili sta li vec, ali uvek su neznije od mladjih, koje onako krajnje brutalno odrade posao. a medicinsku bracu retko i da sam i vidjala...il se bar ne secam.
 
A lepa devojka. Prava ona pozeljna medicinska sestra... Osecam da doktori a i pacijenti traze njenu paznju samo tako. Graciozna, crna kosa onako uvijena za sljaku, vidi se pod mantilom kako hoda da je zgodna. Ali bato, boolja mi otekla, nisam mogao da sednem posle toga dva dana.
 
Stvarno. Ja se savijam od bolova, i ona onako u klompama, smorena, nocna smena, poluotvorene oci , gledam je kako nadrndano namesta onu iglu, a nemam snage da kazem : Teto samo nezno, samo nezno molim vas. A ona baaaaaaam brate. Ne pomeraj se !!!! Vidi sta si uradio !!! Sada moram novu iglu da pripermim !!!
Mada ne mogud a je krivim, ti ljudi rade kao ludi. Non stop frka panika, stani pani..Sta ces....

Pa zamisli kako joj je , srce, sluša ceo život kako se karaju oko nje u trećoj , nju niko neće.:D
Mora negde da se iskali , na našim doopetima::D
 
Da li vas privlače medeicinske sestre i braća , lekari?
Baš nešto razmišljam ne znam u čemu je tu čar
da li u tim uniformama čednim belim ili šta je?

Nešto razmišljam zamisli da ti je žena medicinska sestra?
Ti se vraćaš sa posla uredno sediš gledaš TV....
žena ti radi treću....


Ti sediš gledaš TV a neki doktor treska ženu u žuto dok ti spavaš?!:eek:

Halterneck_Nurse_28064.jpg
Sestre medicinske me privlače, a braća i lekari - jok.
Jednom sam 45 dana bio u bolnici i baš se zbližio sa jednom sestricom, čak me jedne noći i zatekla kako masturbiram, zvala me da gledamo tv kad je radila u treću, dočekali smo i jednu Novu godinu, bila je starija od mene i razvedena, ali u pravim godinama da bi gorela.
Mislim da bi tada moglo nešto biti, ali bejah tad isuviše mlad, još ništa nisam znao...

Čar je u tome što su najčešće ženstveno odevene, bez pantalona, sa vrlo malo odeće, obično se savim lepo vide noge i gola stopala, rub mantilića miluje unutrašnju stranu njihovih butina, besprekorna belina odeće odaje utisak besprekorne čistoće, a njihov posao nekako odaje utisak zdravlja, pa podrazumevaš i da su one besprekorno čiste i zdrave i da možeš bezrezervno uživati u toplini njihovog tela i ukusu njihovih sokova...
 
Sestre medicinske me privlače, a braća i lekari - jok.
Jednom sam 45 dana bio u bolnici i baš se zbližio sa jednom sestricom, čak me jedne noći i zatekla kako masturbiram, zvala me da gledamo tv kad je radila u treću, dočekali smo i jednu Novu godinu, bila je starija od mene i razvedena, ali u pravim godinama da bi gorela.
Mislim da bi tada moglo nešto biti, ali bejah tad isuviše mlad, još ništa nisam znao...

Čar je u tome što su najčešće ženstveno odevene, bez pantalona, sa vrlo malo odeće, obično se savim lepo vide noge i gola stopala, rub mantilića miluje unutrašnju stranu njihovih butina, besprekorna belina odeće odaje utisak besprekorne čistoće, a njihov posao nekako odaje utisak zdravlja, pa podrazumevaš i da su one besprekorno čiste i zdrave i da možeš bezrezervno uživati u toplini njihovog tela i ukusu njihovih sokova...

Sve to, ali kako si mogao da masturbiras u bolnici? Gomila bolesnika okolo , onaj miris lekova i cega vec, sve je nekako bljaaaa i ti treniras zadovoljstvo, mada ok, mozda je dobra fora da prekalis celu atmosferu.
 
...oma se setim sistematskog pregleda i nije mi dobro,lepo one izgledaju ali u te institucije idem ako sam baš gotov i nikako drugačije...
...pozdrav za sve one koji svaki dan nekome spasavaju živote to su humane žene...
 
Sestre medicinske me privlače, a braća i lekari - jok.
Jednom sam 45 dana bio u bolnici i baš se zbližio sa jednom sestricom, čak me jedne noći i zatekla kako masturbiram, zvala me da gledamo tv kad je radila u treću, dočekali smo i jednu Novu godinu, bila je starija od mene i razvedena, ali u pravim godinama da bi gorela.
Mislim da bi tada moglo nešto biti, ali bejah tad isuviše mlad, još ništa nisam znao...

Čar je u tome što su najčešće ženstveno odevene, bez pantalona, sa vrlo malo odeće, obično se savim lepo vide noge i gola stopala, rub mantilića miluje unutrašnju stranu njihovih butina, besprekorna belina odeće odaje utisak besprekorne čistoće, a njihov posao nekako odaje utisak zdravlja, pa podrazumevaš i da su one besprekorno čiste i zdrave i da možeš bezrezervno uživati u toplini njihovog tela i ukusu njihovih sokova...

xexexe moj drug leđao u bolnici i sanjao kako karra sestru koja mu se sviđala tu u bolnici.Zatim ona ga budi skida čaršav sa njega on sav isvršavan , umro od blama čovek...:lol:
 
Sve to, ali kako si mogao da masturbiras u bolnici? Gomila bolesnika okolo , onaj miris lekova i cega vec, sve je nekako bljaaaa i ti treniras zadovoljstvo, mada ok, mozda je dobra fora da prekalis celu atmosferu.

Bio sam sam u sobi, krevet u ćošku, ugašeno svetlo, zimsko doba, rano pada noć. Nije bilo grejanja u bolnicama, u meni vri testosteron, setih se njenih toplih ruku i pogleda koje smo razenjivali, čujem njen glas u hodniku povremeno...i, tako, krenem ja da je prizivam u mislima pod ćebe, pa krenem sa ručnim radom, a ona upade u sobu i upali svetlo koje je bilo odmah do vrata, takoreći jednim pokretom otvaraš vrata i pališ svetlo. ja cimnem ruke da izvučem ispod pokrivača, ona zakova podled u moje međunožije, pa u moje lice i sve joj je bilo jasno :rumenko:
 

Back
Top