more sa deckom da ili ne

Ja ne kontam sto ti nas pitas hoces li ici sa curom na more...ako ti se ide sa njom, IDI, a ako ne....ebi ga....
Da sam ja ti, ja bih povela nju.....ako je roditelji puste...ne znam kol´ko imate godina, koliko ste dugo zajedno....
Mislim da nema nista ljepse nego kao par ici na more...a kad se imadne koja godina vise...onda ici odvojeno ako treba.
 
Strogo odvojeno.Odmor je to.Odmara se od svega. Sta fali-izduva se covek malo,provede,posle se malo zazeli devojcice,bude jos lepse,i tako...Ma,to je najbolje.U stavari,nije lose resenje-zensko drustvo najednu,musko na drugu stranu,i to je to.Posle kad se vrate sa letovanja, svi srecni i zadovoljni :lol: :lol: :lol:
 
Pa razmisli sta ocekujesh od tog odmora...Jer ako ides sa devojkom,bice ti mnooogo uzbudljivije...(pomisli samo...10-15 dana apsolutno sami :lol: ) ,ali ces morati i da pravish kompromise,i da prihvatish neshto i shto ti se bash i ne svidja...(ako ona hoce da kupuje shkoljke i tera te da idesh sa njom...itd)!!:roll:
Ako idesh sa ortacima...e tad ochekuj bash dobar provod...pijancenja,flertovanja(ili nebavezan sex :shock: ) sa nekim zgodnim cicama...
Ali ce ti u nekim trenucima ipak nedostajati ona(kad te skroz smore drugari..) :wink: ...Ili nece? :D
Razmisli o tome.
 
shine_13:
esperanca137:
zasto ne ako je pristojno duga veza...

Nemam nista protiv da provedem godisnji odmor sa deckom na moru pod uslovom da je normalan/na,da nije ljubomoran i da nije svaler - ovo vazi i za zene.
Sto se tice tvoje veze,naravno da treba da ides sa devojcicom.To je najlepse i najsladje provedeno vreme.Pobegnete od svih i svega.Setanje pored obale,ljubav pod morskim talasima, romantika, more, ljubav...............da,definitivno idi sa devojkom na more
 
dzonijeva_bivsa:
Pa razmisli sta ocekujesh od tog odmora...Jer ako ides sa devojkom,bice ti mnooogo uzbudljivije...(pomisli samo...10-15 dana apsolutno sami :lol: ) ,ali ces morati i da pravish kompromise,i da prihvatish neshto i shto ti se bash i ne svidja...(ako ona hoce da kupuje shkoljke i tera te da idesh sa njom...itd)!!:roll:
Ako idesh sa ortacima...e tad ochekuj bash dobar provod...pijancenja,flertovanja(ili nebavezan sex :shock: ) sa nekim zgodnim cicama...
Ali ce ti u nekim trenucima ipak nedostajati ona(kad te skroz smore drugari..) :wink: ...Ili nece? :D
Razmisli o tome.

Mogu i ortaci da smore :wink:
Ja jos uvjek glasam za devojku!
 
Sami...Aha,i jos hiljade turista oko tebe...Sem ako nemas neko ostrvo,gde mozes otici i biti sam sa njom(a onda si neko ko o takvim ludostima ne treba da razmislja).Dakle-samo se ti uhvati pajtasa i na more,a ona sa drugaricama "put pod noge"...Super stvar,veruj mi...
 

Back
Top