Da vam vidim kucnog ljubimca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
20170520_214813.jpg


mimimi mimimi
 
Moj je deki neviđeni pticoyebac....ljoodi, juče su ga napadali gačci, cela familija..i pratili..ne znam da li kapira uopšte da ga prate i nadleću... naebo je.. šta ću ja - ekosistem je to.. ja sam mu rekao, to su pametne tice, ti si blenta, šta ćeš sad, da nosimo motku kad te štamo.. nego sretja, ide na more u petak, mogu da mislim koja tje tamo sranja da pravi.. Mator čovek, a ponaša se kao momak. Ne može to.
On ima skoro 9 godina. 2. juna mu je rođendan.

- - - - - - - - - -

Svi su vam ljubimci divni, ovo mi je omiljna tema... posle ubistva Boga u Beogradu :lol:
 
Ja sam u Francuskoj ( neko majusno mesto na granici Francuska, Spanija, ali Atlantik) i mesto ima recimo tridesetak ulica i pre nekoliko dana
naletim na avliju ( ali minijaturnu, nekoliko kvadrata) sa kujom i dva steneta, mrsavi, mrtvi gladni, a najgore i zedni, cinija za vodu prazna a ovde 30 stepeni,
radi se o rasi border collie koji su najinteligentniji psi i zato sada svaka budala zeli da ih ima pa se prizvode kao na tekucoj traci ili kao u Srbiji zlatni
retriveri i labradori. Sutra ujutru cu ih uslikati, srce mi se cepa na dva dela kako mi se sve troje ujutru raduju jer im donosim hranu ( vodu nazalost ne mogu
jer nemam gde i kako da im sipam vodu)), a sada coim zavrsim ovaj post odoh da trazim neku organizaciju za zastitu zivotinja da prijavim skota.
 
Nema veze velicina psa, njima treba bas dosta kretanja. Moja drugarica se profi bavi odgojem, svakodnevno istrcava pse po sat-dva, obaska sto su pusteni stalno u vocnjaku. Ja bordere licno nikad ne bih drzala da sam u gradu.

Ima veze velicina psa- nije isto ziveti u dvosobnom stanu i u velikoj kuci sa dvoristem.
Koli su super na odzivu i bio bi super par sa mojim njuskavcem, plus je moj decko odrastao sa kolijem i obozava ih.
Moj pikavac seta 3 sata dnevno, ne znam kakve veze to ima.
 
Ima veze velicina psa- nije isto ziveti u dvosobnom stanu i u velikoj kuci sa dvoristem.
Koli su super na odzivu i bio bi super par sa mojim njuskavcem, plus je moj decko odrastao sa kolijem i obozava ih.
Moj pikavac seta 3 sata dnevno, ne znam kakve veze to ima.

Njima dvoriste nije dovoljno. I drugaricini su u dvoristu, pa se dodatno istrcavaju - i to bas trce aktivno, ona na bajs, oni za njom. I tako svaki dan. Zahtevni su psi.

Mozes ih drzati u dvoristu, ali pitanje je da li je to za njih dobro. Desavalo se da su njoj ljudi vracali pse jer nisu imali dovoljno vremena da im se posvete kako treba sa sve dvoristem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top