Da vam vidim kucnog ljubimca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
image-0-02-05-81364c0cfb0315f657ccb9aed30f89ae093d76ab80313e908e84a95a95ffcc23-V.jpg
 
:heart:

- - - - - - - - - -



Pa dobro. Ja ih ne poredim. Zelela bih jednog od njih da mi je zdravstveno izvodljivo.
За добера кажу људи да је доста бистроок, али је и зимогрижљив пас, а за стафорда... сем једног, немам неких познаника који их имају, а овај што га знам каже: Бог дао снагу, а одуз'о памет.
 
За добера кажу људи да је доста бистроок, али је и зимогрижљив пас, а за стафорда... сем једног, немам неких познаника који их имају, а овај што га знам каже: Бог дао снагу, а одуз'о памет.

to je slucaj i sa Rotweiler-om:)
 
Ona je, bucika prava. :))))
Krenula da me prati, a ja nisam ni primetila, iznenadila me kad mi je utrcala u kadar, odatle fotka malo musava. :lol:
Ма ОК је што је буцка, цица маце набаце килажу пред зиму то је једноставно тако, али она је баш дуууга и очигледно велика по свим параметрима, независно што се поткожила.
 
Ма ОК је што је буцка, цица маце набаце килажу пред зиму то је једноставно тако, али она је баш дуууга и очигледно велика по свим параметрима, независно што се поткожила.

Zapravo i nije ona nesto bas debeljuca, vise je krupna sva, nije kao majka, povukla gene sa druge strane ocigledno. Sva je medasta. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top