Sajt za skidanje muzike, koji je najbolji?

gost 225213

Primećen član
Poruka
718
Ko moze da mi kaze koji sajt je najbolji za skidanje muzike. Da pesme cim se pojave odmah mogu da se skinu, da je download kvalitetan (mada to je slabo i bitno, mala je velicina fajlova) i da mogu da se skinu i strane i nase pesme, bez placanja, bez cenzure, bez potrebe da se zavrse neki surveji s vremena na vreme i tome slicno?
 
Ko moze da mi kaze koji sajt je najbolji za skidanje muzike. Da pesme cim se pojave odmah mogu da se skinu, da je download kvalitetan (mada to je slabo i bitno, mala je velicina fajlova) i da mogu da se skinu i strane i nase pesme, bez placanja, bez cenzure, bez potrebe da se zavrse neki surveji s vremena na vreme i tome slicno?
prvo tamo gde je domaca muzika odmah je jasno da je dno i da samo proprate ljigave nove strane hitove..a najvise mi se svidja sto ti nije bitan kvalitet zvuka..i na kraju jel bi ti voleo da platis pesmu i studio jedno 100 soma i umesto da povratis pare neko baci na net i ti gledas kako svi slusaju a ti grickas nokte
 
Nisam rekao da mi nije bitan kvalitet zvuka, vise sam mislio na seeds i leeches, mada i dok sam pisao shvatio sam da to za pesmu po pesmu i nema neki znacaj (:
A sto se tice snimanja i vezano za studio, to nije moj problem, svi skidamo pesme sa neta, ko danas kupuje cd-ove?
Dakle ovaj Bee sajt je okej, a ovaj mp3skull sam i pre koristio, oba slabo imaju nase pesme. Tako da izgleda da cu morati da koristim i drugi sajt posebno za nase pesme. Jel iamte tu predlog? Ja sam pre koristio domaci.de.
A sto se tice programa, pre sam koristio neki wire, nesto, ne secam se, nije se bas najbolje pokazao, opet naravno za domace pesme
 
To jeste bilo najbolje, mada je pratkicno ukinuto sada, za sve nove pesme, tek se pise peticija da opet to dozvole.
Zato mi treba SAJT...

Kako je zabranjeno? :)

Imaš download helper add on za firefox koji odlično šljaka, ili npr jdownloader, ili u krajnjem slučaju instaliraš "stream transport", loaduješ klip preko njega, svučeš i konvertuješ...
Etc, etc...
 
sajtova ima dosta,ali trebapotraziti,pogotovo sa starijom muzikom.Mislim izabavne i narodne,a Internet Download Manager je najbolji program za skidanje i audio i video snimaka.Ima Trial verzija koliko hoce,a ima i Crackovanih,samo sad malo teze sa torrentom,ali moze da se nadje.kad ga instaliras,restartujes komp ili lap i on se tranxformise u pretrazivac i nalazi se u ekstenzijama i tutreba pogledati da li treba da se stiklira ipokrene.Kada ukljucis You Tube i kad krene snimak pojavise njegova oznaka iznad i kliknes na ikonu i pokrenes skidanje,a na audio,samo klikni downloadi on odma pokrece skidanje.Opet za sajtove stvarno ih ima mnogo,na neke moras da se registrujes,a ima i onih gde nemoras i isto ide skidanje

- - - - - - - - - -

Da li mi neko moye poci da nadjem besplatan sajt ya skidnje muyike i diskografija- Hvala
Samo u pretrazivac upisi tosto si napisao i ovde i naci ces mnogosajtova i polako pogledaj koji ti se svidja i zabelezi ga u bukmarks,da ga ne bitrazio stalno,evo recimo ovo:https://www.google.rs/search?num=30&hl=en&site=webhp&q=besplatno+skidanje+muzike&oq=besplatno+skidanje++muzike&gs_l=serp.1.0.0l10.7500.7500.0.11220.1.1.0.0.0.0.284.284.2-1.1.0....0...1c.1.64.serp..0.1.284.mMMdXQY0J_8
 

Back
Top