Moja drugarica

pa nije pekla prase, nije zaklala curku..
tek je spremila rusku salatu pa je bila topla i bljak :bljak: da se jede odmah..
tortu od jabuka i cimeta koju je spremila jos je bila vruca i nije jos bila za jelo..
moja drugarica u kuci nema zestinu jer je ne pije..
uvek ima badem..
nije dedu ocekivala,.videli su se juce.dogovorili su se da se vide sutra..
pa cime da ga posluzi???
ima sampanjac u kuci u vecim kolicinama jer sledece nedelje obelezava 20-o godisnjicu svoje prve firme..
ima zaledjene visnje i maline uvek u frizu jer to jedu njeno dete i ona..
pa sto bre julijane ko dinastija???
sto nije dedi naseckala glavicu crnog luka i slaninice????
zasto ko kristl julijaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :rida:
ebotemis pa valjda je neka nova godina i treba da bude neko takvo pice..
popila je svog jelenka sa limunom pre toga sama:zstidljivko:

Pa ne brate, ja to duboko cenim; samo sam konstatovao da je tako. Nači glamur. :D
Ja to nikada, ali nikada nisam doživeo. Okej, može da se kaže da sam krš pa je zbog toga. Ali ove vaše frajere ja doživljavam ko apolone, menadžere i ekstremne sportiste. Mislim ko bi drugi zaslužio šampanjac sa smrznutim malinama i pečene bademe, realno.

Meni se otprilike dešava da dobijem pivo ili domaći sok na razblaživanje dok sedim na klimavoj stolici u kujni praveći joj društvo dok kuva kafu. I sve vreme razmišljam kad je pravi trenutak da je savatam. Ako bude kad mi priđe s kafom - ispolivaće nas, napraviću belaj. A ako to uradim s leđa dok bude odlazila, može da pomisli da nisam romantičan.:( Treba razmišljati brzo, vremena je malo, a sledeća prilika će se ukazati možda tek za pola sata.
Obično se odlučim za ovu drugu opciju.
 
Pa ne brate, ja to duboko cenim; samo sam konstatovao da je tako. Nači glamur. :D
Ja to nikada, ali nikada nisam doživeo. Okej, može da se kaže da sam krš pa je zbog toga. Ali ove vaše frajere ja doživljavam ko apolone, menadžere i ekstremne sportiste. Mislim ko bi drugi zaslužio šampanjac sa smrznutim malinama i pečene bademe, realno.

Meni se otprilike dešava da dobijem pivo ili domaći sok na razblaživanje dok sedim na klimavoj stolici u kujni praveći joj društvo dok kuva kafu. I sve vreme razmišljam kad je pravi trenutak da je savatam. Ako bude kad mi priđe s kafom - ispolivaće nas, napraviću belaj. A ako to uradim s leđa dok bude odlazila, može da pomisli da nisam romantičan.:( Treba razmišljati brzo, vremena je malo, a sledeća prilika će se ukazati možda tek za pola sata.
Obično se odlučim za ovu drugu opciju.


Mislim da si ti ovo izmislio. Ono jest da me ne bi trebalo zanimati i da jesi i da nisi ali eto... Tek da kazem nesto. :)
 
Mislim da si ti ovo izmislio. Ono jest da me ne bi trebalo zanimati i da jesi i da nisi ali eto... Tek da kazem nesto. :)

Što izmislio Kajo? Okej, rekao sam da mi se otprilike tako dešava, verujem da mi se nije desila baš takva scena, ali pretpostavljam da je opis sublimacija raznih doživljaja. Možda si mislila da treba prvo da popijem kafu, da popričamo malo.
Možda ne delujem tako, ali sam jedan emotivan i pomalo stidljiv čovek koji nije u stanju da razmenjuje intimne misli sa strancem. A koji je bolji način za duboko i iskreno upoznavanje od vođenja ljubavi? Posle toga o svemu može da se priča.

Ne znam, da dođem u situaciju da me neka forumašica pozove k sebi mene bi bilo stra. Ne znam kako bih se ponašao. Verovatno bih se nekako izvukao plašeći se da nisam dorastao momentu.

Zamišljam da ulazim u gajbu, na podu ružine latice, a svuda zapaljene mirišljave sveće. Dal treba da se izujem? Ako se izujem dal treba da izujem i čarape, misim po cveću se valjda gazi bosim nogama.
Najverovatnije se ne bih izuo, ali bi me sve vreme vuklo da hodam na prstima između latica da ne zgazim koju.
I dovraga, ne znam ni kako se pije šampanjac sa smrznutim malinama. Jel se maline ubace unutra? Da li treba da ih pojedem kad popijem šampanjac ili da ih ostavim u čaši?
Mislim pojeo bih ih svakako, čak i ako to nije običaj. Ponašao bih se kao da znam kako se pije šampanjac, kao da to radim svakodnevno, ali da sam zbog poznavanja materije došao u fazu kada rušim ustaljene norme i uspostavljam šire standarde.

A da ne pričam koje bih muke imao kad bi bile servirane prepelice u sosu od brusnice. To nikad nisam jeo. Ne bih znao s koje strane da im priđem.

Nisam ti ja iz te priče. Ja sam u mladosti bio poznat kao Kralj garsonjera, Gospodar zajedničkih dvorišta. Mene su bre taksisti zvali da me pitaju gde se nalazi neki kućni broj u Kaluđerici.
Odem na Miljakovac sa ortakom da odnesemo TA peć, meni na ulici kažu dobar dan komšija kako ste. Na Karaburmi me startuje neki lik kaže dugo te nisam video jesil se odselio.
Meni su Kajo šimike vazda bile uprljane prigradskim blatom. Mušema je bila moj damast, smederevac je bio moj kamin.

Srećna ti 2013. godina Kajo. Neka bude srećna i na zdravlje i ostalim forumašima. Da budete dobro svi i svi koje volite. Da budete uspešni u ljubavi, u poslu i u hobiju. Da ostvarite što više želja. Da kvalitetno spamujete; da se dobro zabavite, a da se ne zaigrate; da se posvađate, a da se ne naljutite.
 
Što izmislio Kajo? Okej, rekao sam da mi se otprilike tako dešava, verujem da mi se nije desila baš takva scena, ali pretpostavljam da je opis sublimacija raznih doživljaja. Možda si mislila da treba prvo da popijem kafu, da popričamo malo.
Možda ne delujem tako, ali sam jedan emotivan i pomalo stidljiv čovek koji nije u stanju da razmenjuje intimne misli sa strancem. A koji je bolji način za duboko i iskreno upoznavanje od vođenja ljubavi? Posle toga o svemu može da se priča.

Ne znam, da dođem u situaciju da me neka forumašica pozove k sebi mene bi bilo stra. Ne znam kako bih se ponašao. Verovatno bih se nekako izvukao plašeći se da nisam dorastao momentu.

Zamišljam da ulazim u gajbu, na podu ružine latice, a svuda zapaljene mirišljave sveće. Dal treba da se izujem? Ako se izujem dal treba da izujem i čarape, misim po cveću se valjda gazi bosim nogama.
Najverovatnije se ne bih izuo, ali bi me sve vreme vuklo da hodam na prstima između latica da ne zgazim koju.
I dovraga, ne znam ni kako se pije šampanjac sa smrznutim malinama. Jel se maline ubace unutra? Da li treba da ih pojedem kad popijem šampanjac ili da ih ostavim u čaši?
Mislim pojeo bih ih svakako, čak i ako to nije običaj. Ponašao bih se kao da znam kako se pije šampanjac, kao da to radim svakodnevno, ali da sam zbog poznavanja materije došao u fazu kada rušim ustaljene norme i uspostavljam šire standarde.

A da ne pričam koje bih muke imao kad bi bile servirane prepelice u sosu od brusnice. To nikad nisam jeo. Ne bih znao s koje strane da im priđem.

Nisam ti ja iz te priče. Ja sam u mladosti bio poznat kao Kralj garsonjera, Gospodar zajedničkih dvorišta. Mene su bre taksisti zvali da me pitaju gde se nalazi neki kućni broj u Kaluđerici.
Odem na Miljakovac sa ortakom da odnesemo TA peć, meni na ulici kažu dobar dan komšija kako ste. Na Karaburmi me startuje neki lik kaže dugo te nisam video jesil se odselio.
Meni su Kajo šimike vazda bile uprljane prigradskim blatom. Mušema je bila moj damast, smederevac je bio moj kamin.

Srećna ti 2013. godina Kajo. Neka bude srećna i na zdravlje i ostalim forumašima. Da budete dobro svi i svi koje volite. Da budete uspešni u ljubavi, u poslu i u hobiju. Da ostvarite što više želja. Da kvalitetno spamujete; da se dobro zabavite, a da se ne zaigrate; da se posvađate, a da se ne naljutite.

i bre juki kakav si to?
ti bi da shebes svaki momenat koji je drugaciji od onog provedenog pored smederevca..
provodimo i mi vreme pored smederevca kad pecemo papriku za zimnicu..pijemo i mi pivo iz konzerve..
ali gde je problem da kad je dan poseban i kad u ovom usranom vremenu zelimo da se nadamo necem boljem, da ulepsamo neke momente kojima cemo da napravimo malu prekretncu iz teskog ka nadi za lepsem? jesu li obavezno kristl, aleksis, dinastija i plava krv predodredjeni da nazdrave necem lepom casom sampanjca u kojoj je zaledjena malina ili bi to smeli da urade i obicni smrtnici, a da pri tom ne povuku epitet pokondorene tikve?
gde je problem da se trenutak ulepsa bacenim laticama?
jel svi moramo da se ponasamo kao drvosece koje ne sulaze sa planine i ne ulaze u civilizaciju ili sebi mozemo sa necim neznim da ulepsamo trenutak?
da li verujes juki da postoje ljudi u ovoj srbiji koji uzivaju u belim i penusavim vinima vise nego u sljivovici?
srecna nova godina juki i da i ove razmenjujemo lepe misli i pozitivne emocije :zag:
 
Poslednja izmena:
Tačno sam znao da ćeš ti ili neko drugi na ovakav način protumačiti ono što sam rekao.
A sve što sam rekao, rekao sam o sebi. Niti jednom rečju nisam rekao da je neko pokondiren, niti da to ne valja. Poredio sam dve stvari, pri tome bio autosarkastičan, sebe nagrdio; istina imao sam nameru da oni poput mene ipak budu prihvaćeni kao simpatični luzeri, ali sam nažalost uspeo da pomisliš da sam neznemnijašta rekao. Pričam o sebi, karikirajući svoje osobine, gde mi je kao šlagvort samo poslužio tvoj doživljaj, a ti me okarakterišeš kao drvoseču koji ne može ništa drugo da pije sem rakije i koji bi da ti sjebe momenat.
Eto ti momenat, ebo te momenat, nisam ga uzeo. Imam svoje momente. :D
 
Tačno sam znao da ćeš ti ili neko drugi na ovakav način protumačiti ono što sam rekao.
A sve što sam rekao, rekao sam o sebi. Niti jednom rečju nisam rekao da je neko pokondiren, niti da to ne valja. Poredio sam dve stvari, pri tome bio autosarkastičan, sebe nagrdio; istina imao sam nameru da oni poput mene ipak budu prihvaćeni kao simpatični luzeri, ali sam nažalost uspeo da pomisliš da sam neznemnijašta rekao. Pričam o sebi, karikirajući svoje osobine, gde mi je kao šlagvort samo poslužio tvoj doživljaj, a ti me okarakterišeš kao drvoseču koji ne može ništa drugo da pije sem rakije i koji bi da ti sjebe momenat.
Eto ti momenat, ebo te momenat, nisam ga uzeo. Imam svoje momente. :D


ebo tebe momenat kad si se nakacio na moj post..a akcenat nije bio na sampanjcu sa malinom :zag:
 
maline i sampanjac..z:lol:
pa dobro da su bili indijski orascici i vino, pa da i mene zove, ta tvoja drugarica..:zimag:
nego, kako meni ni jedan deka ne zakuca majku mu?
jel zato sto nemam sampanjac u frizideru?z:(
a imam i radzu, i vino, i liker..al cini se da to ne pali..z:((
 
Моја другарица и даље мисли да је млада за Деда Мраза - она чека Божић БАТУ!

Моја другарица се радује што је сама ноћас, како год то звучало..
После 4 месеца, њен муж је почео да ради, па нека је и за НГ!
А ракија од органске дуње може да надокнади пољупце ноћас.. :)


carica svih zivotinja i riba

zna se shta nosi bozitj bata :deda:

ma sta nosi ni po jada
no ako krene da ga koristi.....
 
inace moja drugarica videla ovo i tokiko joj se dopalo da je resila da ovde zalepi


cestitka-1_zpsce63ad92-1.jpg
 
moja drugarica uziva
istinski
kao sto davno nije

obzderava se

oblokava se

i sexa se

i pita se
kuda ide ovaj svetz:mrgreen:

posalje moja drugarica drugoj drugarici cestitku, i pitanje kako je sta ima
stize odgovor
odlicino sexam se i uzivam svom snagom dok jos mogu
treba li napomenuti da drugaricina drugarica ima 65 godina?
nek ide zivot kud je krenuo, ja obozavam moje drugarice..:rotf:
 
Moja drugarica je srela bas nekoga koga nije trebala...
Duhovi proslosti se usplahirili...
Ubedjuje sebe da je tvrdja i hladnija nego sto zapravo jeste...
Iznutra se smeska, a tesko joj je da to prizna, pogotovo sebi...
Vrti se po stanu i unapred smislja izgovore...
Sluti...
Moja drugarica je nacisto poludela! :zblesav:
 
posalje moja drugarica drugoj drugarici cestitku, i pitanje kako je sta ima
stize odgovor
odlicino sexam se i uzivam svom snagom dok jos mogu
treba li napomenuti da drugaricina drugarica ima 65 godina?
nek ide zivot kud je krenuo, ja obozavam moje drugarice..:rotf:

moja drugarica jedva ceka da joj eca odu na neke zurke ty reprize
dotle malo forumasi
a posle
nastavlja da uziva

sto od srca preporucuje svim svojim drugaricama
 

Back
Top