Moja drugarica

...Od ovoga je bio gori samo uzastopni kosmar sa rahmetli Gadafijem u bermudicama sa tregerima i Ahmedom iz broja 26...Polagali su vanredno ispite na ekonomiji...:lol:...Napominjem da ne konzumiram ni legalna ni ilegalna stimulativna sredstva...
 
e moj Čičak
na kakvim bi niskim granama bio kad bi se učio samo u trečim smenama....

vasceli dan se bre uči...
repetitio mater studiorum est


ps
moja drugarica nikad to nije rekla na forumu
ona o tome ne prica
 
Moja drugarica pre neki dan išla po tatu da ga izvede iz bolnice. I dok je čekala da dobije otpusnu listu, baš je razmišljala zašto neke medicinske sestre nose mini suknje kao uniformu, i kako ih ne bole noge u papučama sa štiklama 10 - 12cm? Njoj je, dok je sedela i čekala bilo neudobno kada one prođu i nabadaju u tim štikletinama, kako li je tek njima? :sad2: I uopšte nije ukapirala zašto nisu u klompama na poslu. Po mogućstvu "leon" jer su najudobnije.
 
e moj Čičak
na kakvim bi niskim granama bio kad bi se učio samo u trečim smenama....

vasceli dan se bre uči...
repetitio mater studiorum est


ps
moja drugarica nikad to nije rekla na forumu
ona o tome ne prica
Ma pusti sad to.
To se drugarica tesi.
Godine su to. Jedino je treca smena ostala. :aha:
:rotf:
Ahahah, ti volish onako kad zaore duboko po brazdi i stenje ko da drzi plug :rotf:
Mmmmmmmmmmmm..."oro ja njivu" :mrgreen:

Aha.
Sa mladim sestricama. :per:
 
Moja drugarica pre neki dan išla po tatu da ga izvede iz bolnice. I dok je čekala da dobije otpusnu listu, baš je razmišljala zašto neke medicinske sestre nose mini suknje kao uniformu, i kako ih ne bole noge u papučama sa štiklama 10 - 12cm? Njoj je, dok je sedela i čekala bilo neudobno kada one prođu i nabadaju u tim štikletinama, kako li je tek njima? :sad2: I uopšte nije ukapirala zašto nisu u klompama na poslu. Po mogućstvu "leon" jer su najudobnije.

I tvoja drugarica misli da se muz milevine drugarice svalera ali ne sme u lice da joj kaze. Jel da?!

A ZD, tj.njena drugarica je mnogo mudrija nego sto se predstavlja. ;)
 
mojim drugaricama se svasta nesto desava,sto meni ne,pa sam htela da skupljamo sve njihove probleme na ovoj temi
primetila sam da ovde uglavnom dolaze zemske i frajeri sa relativno uredjenim zivotima,zdravih pogleda na svet,i savrsenog morala,ali nekako se sve druzimo s kojekakvim krembilima i kako im resimo neki problem oni se uvale u novi
pa tako otvaram univerzalnu temu za probleme drugarica :)

a sta znam davno smo bile u vrticu i skolici?
pa sad uglavnom sve poznato
te nema problema ((":
 
Marice, moja drugarica samo misli kako je neudobno celu smenu provesti u tolikim štiklama. I to je bilo pre podne. Da se uveče nataknu na te štikle, pa da i razume, ali ovako...Stvarno joj nije jasno. :(

I nije ona mudra, nego se sada toga setila kada si ti napisala da se zna šta se radi u trećoj smeni. A ovo je bila prva. Smena.
 
Marice, moja drugarica samo misli kako je neudobno celu smenu provesti u tolikim štiklama. I to je bilo pre podne. Da se uveče nataknu na te štikle, pa da i razume, ali ovako...Stvarno joj nije jasno. :(

I nije ona mudra, nego se sada toga setila kada si ti napisala da se zna šta se radi u trećoj smeni. A ovo je bila prva. Smena.

Ma more znam ja kako ti to tako izokola... ;) tj. tvoja drugarica
Nema veze... Nece bre milesina drugarica da se ljuti. nju bas zabole patka za trecu smenu! Ona da oce smandrljala bi nekog brucosa cim zamane onom kosom... ali nije jos u krizi srednjih godina! :)
 

Slične teme


Back
Top