GRAD SNOVA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moon Child:
ja ne volim 'new world' o kome vi pricate.....Evropski gradovi su indeed najlepsi! :D
Heloooooo pa nabrojao sam i evropske gradove nego treba imati i nova shvatanja a ne samo evropa, evropa ,evropa evropski su gradovi njlepsi pa jesu lepi ali su podjednako lepi kao i oni keje sam nabrojao.
 
meni grad neznaci nista specjalno, nego ljudi u njemu. ja se sa mojim drustvom provedem super svuda i u kontejneru mozemo da se provedemo. a kad bi otisao u pariz sa nekim dosadama ubio bi se i ako je pariz zabavan grad
 
Evo ljudi ja cu malo da pojasnim zasto bash Barselona...pa ovog sam raspusta bila na nekom putovanju i moram vam priznati da sam mislila da je Barsy grad iskljucivo kluba i no campa(koji je ipak cool)ali zaljubila sam se u arhitekturu,podseca na Rim,pogotovo sto ima svoju ogromnu "gotsku cetvrt",deo Barselona pun ostataka iz srednjeg veka,znaci lici(ta cetvrt)na onako zbijeno mesto(kao kotor ili primorski gradovi...uske ulice),a ljudi su tako opusteni,mozede bukvalno da prodjete u kostimu supermena i oni da vas ne konstatuju(mentaluitet,mentatitet!!!)a sam li spomenula da se svi oblace po evropskoj modi?nijedna fenserka(josh 1 dokaz koliko smo zapostali)i dobro videla sam 10 metal/punkera...pritom tamo se nalazi Picassov muzej( :D :D :D :D :P :P :P :P :P )
 
hmmmm grad iz snova,,,,da vidimo,,,


Da ne bude previse velik,onako da ima dosta ljudi,ali da se ne poznaju svi medjusobno(sto je nemoguce)da se ne zna ko je stalno sa kim i ostalo...
da ima mnogo zelenila,parkova,a i mesta gde cemo se skupljati i zajebavati,da dolaze svakog petka i subote ceca,seka i ostale da looodujemo!!!
da ja budem vlasnica tog grada,:mrgreen:


xexe
naravno salim se
grad iz snova po meni je pariz,berlin(ne znam zasto),madrid mozda,,,:)
 
Ja bih najradije bila negde na Jamajci. Napravila bih dredove i ceo dan uživala u hladu palmi, u nekoj pletenoj ležaljci. Pesak, sunce, voda... To bi bilo idealno :heart:
Ali ako već moram da biram grad, onda idem u drugu krajnost - Čikago, San Francisko, eventualno New York. Gradovi koji ne spavaju, u kojima je uvek neka akcija, u kojima se radi... Ne volim mala mesta...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top