GRAD SNOVA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rumunija verovatno ima dobro za videti, ali meni lično je šit, od balkanskih zemalja ja bih izabrao ili Hrvatsko primorje, ili Grčku....

Au Hrvatska, kad se setim tog savrsenstva, nema lepseg mora no jadrana...

Ali evo opet me kontaktirao ujak i probudio mi zelju
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
 
Au Hrvatska, kad se setim tog savrsenstva, nema lepseg mora no jadrana...

Ali evo opet me kontaktirao ujak i probudio mi zelju
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG
HONG KONG HONG KONG HONG KONG

Šta ujak ti živi u Hong Kongu...
 
Bila sam u Parizu,Londonu,Torontu, New Yorku,Cikagu,Montrealu,Cirihu,..i mnogo drugih gradova i svi su lepi na svoj nacin..u nekima sam bila samo par dana,u nekima vise od par dana,obisla sve ali ni u jednom od tih ne bih volela da zivim..I sada zivim u jednom mnogo lepom gradu,koji nije mnogo velik,ali je mnogo posecen od strane turista u svako doba godine,znaci ima u njemu dosta toga..ali i dalje ne mislim da provedem u njemu celi zivot..Gde bi ja volela da zivim je neko manje mestasce ili selo u Sumadiji ili oko Ravne Gore..A zasto?? Jednostavno ni jedan od ovih gradova nema dusu niti ista moze da zameni jedan cist vazduh,zdrav zivot..a jos pogotovo ako si sa osobama koje volis.Naravno ne bih volela da zivim tamo dok sam jos mlada ili makar da steknem nesto u zivotu,a onda..onda bih volela da provedem ostatak u nekom manjem mestu..
 
Zasticeno..kao da su ugrozene vrste(doduse kod nas moguce i jesu).
Legalizovano jeste,ali to ne znaci da su bolesni,vec jednostavno tolerantni.
I ne postoji razlog zbog kog bi te to sprecavalo da odes tamo(osim ako nisi izrazito homofoban).
 
moj "ziwotni plan" ukljucuje moja 3 NAJ grada.............tj. da ziwim i ostanem owde gde jesam dok ne zawrsim fax (tj. u BEOGRADu),zatim da odem kod rodjaka u LONDON i tamo da se zaposlim i ziwim neko wreme,a zatim,nakon nekog wremena da se preselim u NYC (New York City)...........a kasnije o5 da se wratim u Srbiju............jeeeeeeeeej...........hahaha
nadam se da ce mi uspeti.................tako da su moji naj gradowi: Beograd,London i New York......(ne mora tim redom,ali otprilike)
 
pa jes' to standard, ali ima najvishe pedofila i tranvestita i onih shto menjaju pol, shta god da su :P
tamo je sve zashticeno :D

da se razumemo, radije bih drzavu punu homosexualaca. transvestita, metrosexualaca i ostalih sexualaca na cvrstim pravnim temeljima, koja ti placa socijalnu pomoc od 1200 evra negu drzavu punu mafije, ubica i lopova.
A to sto je tamo ebeno hladno, to je druga prica... :mrgreen:
 
grad u kojeme zivim je sasvim ok (Sydney) ima najlepsu klimu bar po meni kupanje kad god pozelis dobre ribe po ulicama:) uvek letnje sexy obucene:) iza njega gde bi voleo to je mozda BG hmm ili neki manji grad gde te svi znaju:) ono prodjes ulicom svi ti se javljaju:P hhehe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top