kad bih bio/la nevidljiv/a

Prvo bih sjedila u razredu svog sina i gledala kako se ponasa u skoli, i svu djecu koja ga diraju bih istraumirala (ma, zezam se)....
Isla bih na posao kod muza i naravno navratila kraj njegovog sefa, da mu napravim haos u kancelariji-kompjuteru.
Isla bih na ona mjesta na kojima trazim posao i slusala sta "traze" poslodavci.
A ne bi voljela biti dugo nevidljiva......., koja je to usamljenooooooooooooooooooooooooooost
 
Дирао бих сина моје претходнице док она прчка по шефовом компјутеру. :twisted: :wink:...па онда иду неке воајерске фантазије :lol: :wink:
...е да...проверио бих шта ради моја велика средњошколска љубав...(ово бих стварно)
Хахаха...како се мозгови жена и мушкараца разликују...
 
ja bih posecivala neke ljude dok pricaju o meni npr.proveravala kako se ponasa dadilja moje cerke kad je cuva.slusala sta prica sefica direktorici.
dolazila avionom u yugu svakog weekenda hehe.i putovala besplatno gde god pozelim.i da budem nevidljiva kad ja pozelim a ne permanentno,samo po potrebi
 
Ljuba82:
Дирао бих сина моје претходнице док она прчка по шефовом компјутеру. :twisted: :wink:...па онда иду неке воајерске фантазије :lol: :wink:
...е да...проверио бих шта ради моја велика средњошколска љубав...(ово бих стварно)
Хахаха...како се мозгови жена и мушкараца разликују...



kako bih te ja na komadice isjeckala kad bi mi sina samo pipnuo...he, he :wink:
 
u eboteeeeeeeeeeeeeeeee, nikada nisam o tome razmisljala....

hmmmmmm, gurkala bi ljude po liftovima i smejala se dok se oni popreko gledaju izmedju sebe.....pipkala nocu svog dragog i pratila mu reakcije kad se probudi i vidi da je sam....otisla u park i igrala se sa decom.....i ljuljala na ljuljasci.....joj, jos mi mnogo gluposti pada na pamet....i nekih malih pakosti.....qqqqqqqqqq...dosta je :!: :roll: :lol:
 

Back
Top