novi krstaski rat
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: novi krstaski rat

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano novi krstaski rat

ja mislim da bi trebalo da ostvarimo novi krstaski pohod. Pa pogledajte, molim vas, koliko se samo namnozilo onih koji citaju razne knjige umesto biblije, koliko ima nehriscana (preko 3 milijarde), koliko ima samo onih koji su ateisti...kad se sve to skupi na gomilu, novi krstaski pohod je neizbezan. Da bi nas ozbiljno shvatili, secicemo glave, nabijacemo na kolac (dobro neke izume smo preuzeli), palicemo na lomaci, a one najglasnije, i one koji tvrded da je kosmos nastao iz velikog praska, obesecimo na terazijama.

Borgkrstasi
    Guest

Podrazumevano Re: novi krstaski rat

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    ja mislim da bi trebalo da ostvarimo novi krstaski pohod. Pa pogledajte, molim vas, koliko se samo namnozilo onih koji citaju razne knjige umesto biblije, koliko ima nehriscana (preko 3 milijarde), koliko ima samo onih koji su ateisti...kad se sve to skupi na gomilu, novi krstaski pohod je neizbezan. Da bi nas ozbiljno shvatili, secicemo glave, nabijacemo na kolac (dobro neke izume smo preuzeli), palicemo na lomaci, a one najglasnije, i one koji tvrded da je kosmos nastao iz velikog praska, obesecimo na terazijama.
    Tako je! Mi smo Hriscani. Svi ostali ce biti asimilirani. Otpor je uzaludan.

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: novi krstaski rat

То ви РИМОКАТОЛИЦИ.
    Ми ПРАВОСЛАВНИ имамо други начин.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

koji to 'mi' rimokatolici...inace, da vidim da postoje drugi nacini, zato sam i postovao onaj tvoj post sa politike...

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

koji to 'mi' rimokatolici...inace, da vidim da postoje drugi nacini, zato sam i postovao onaj tvoj post sa politike...
    Ма ти си Латински Јеретик који саблажњава Православну децу.Иш

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ej bre decaci izadjite na vazduh malo

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77
    ej bre decaci izadjite na vazduh malo

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ima i zanimljivijih stvari od religije :wink:

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano

e lik uchini sebi uslugu
    bolje zapali sam sebe imacesh manje posla u svakom sluchaju

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

ajde BL, samo da mi objasnis nesto pa necu vise da se natezem...kao sto vidis cetvrtina Zemljana nisu hriscani, cak i u okviru hriscanstva su uracutanate sve varijante istog.
    ti i dalje tvdis da su svi oni u krivu??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

a,jos na tu mapu dodajte i da dobar deo tih Hriscana bas briga za religiju.Kazu da veruju u Isusa,cisto reda radi.
    A,onda spaljujte,ubijajte i izgubite i to malo vernika sto vam je ostalo.Onda cete zaista biti gorih i od najsvirepijih Satanista.

Pravoslavci dosad nisu spaljivali i ubijali...jesi ti siguran da nisi Rimokatolik?

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Citat Original postavio Dita
    a,jos na tu mapu dodajte i da dobar deo tih Hriscana bas briga za religiju.Kazu da veruju u Isusa,cisto reda radi.
    A,onda spaljujte,ubijajte i izgubite i to malo vernika sto vam je ostalo.Onda cete zaista biti gorih i od najsvirepijih Satanista.

Pravoslavci dosad nisu spaljivali i ubijali...jesi ti siguran da nisi Rimokatolik?
    Дај секташи немој те се ви сикирати за СПЦ.

На свом архијерејском сабору
    Руска Загранична Црква донела је
    ЕКУМЕНИЗМА која гласи:
    "Онима који Цркву Христову нападају мудровањем да је она подељена на такозване гране које се
    разликују учењем и начином живота, и онима који тврде да Црква не постоји на видљив начин, него
    ће настати у будућности кад се све гране или секте или чак религије уједине у једно тело, и онима који
    не разликују истинско свештенство и тајне Цркве од јеретичких, него веле да су крштење и причешће
    јеретика довођени за њихово спасење, и онима који опште са гореспоменутим јеретицима, или помажу
    или бране њихову нову јерес екуменизма под изговором братске љубави или као пут сједињења
    подељених Хришћана
    АНАТЕМА!!"

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

nisi mi odgovorio na pitanje, da li je vise od 75% ljudi na zemlji u zabludi?

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

nisi mi odgovorio na pitanje, da li je vise od 75% ljudi na zemlji u zabludi?
    НАРАВНО!У ЗАБЛУДИ И ЈЕРЕТИЦИ И СЕКТАШИ.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

ok, to sam hteo da cujem.
    Mislim da je svaka dalja rasprava sa tobom uzaludna...
    u stvari, hteo bih da cujem tvoje misljenjnje o recimo severno americkim indijancima. Jel su i oni jeretici?

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

u stvari, hteo bih da cujem tvoje misljenjnje o recimo severno americkim indijancima. Jel su i oni jeretici?
    Не сви. Православни нису Јеретици.А сви остали јесу.

Guest

Podrazumevano

у Србији је 90% од 1945-1980 било за Тита хоћеш да кажеш да је био добар? Касније за Слобу, хоћеш да кажеш да је био најбољи... Ма дај, ако и сам останем да се причешћујем Пречистим Телом и Крвљу Христовим, знаћу да сам у праву, јер је Господ тако рекао!

Domaćin
    Učlanjen
    24.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano

Неупућеност у основне ствари вас доводе у конфликтне ситуације.
    Јеретици могу бити само они који су отпали од основног православног учења а индијанци су иноверни, неко ко није упознат са хришћанским учењем.
    Што се тиче пребројавања и процената, Платон је то лепо објаснио па према томе књигу у шаке већ ако сте толико задојени слободарским идејама.
    Крсташки ратови нису тековина православља већ западног хришћанства које се огледа у јеретичким догмама римокатоличке цркве.
    Ово не причам као православац задојен мржњом према другима већ као човек склон логици.
    Римокатолици се зарад онтолошког утмељења позивају на одлуке Светих Отаца, дакле издају се за легитимне наследнике оснивача Цркве, с тим да са основним својим учењима, дакле учењима на основу којих их индетификујемо као римокатолике, залазе у жестоку колизију са одлукама Светих Отаца које су донете на прва три Васељенска сабора и самим тим улазе у јерес која је тако окарактерисана управо од стране тих Светих Отаца на које се они позивају на почетку приче.
    Веома једноставно за оне који хоће да размишљају без обзира не верска убеђења.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

e konacno da neko nesto pametno da kaze a ne da mlati praznu slamu kao onaj BL...

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    у Србији је 90% од 1945-1980 било за Тита хоћеш да кажеш да је био добар? Касније за Слобу, хоћеш да кажеш да је био најбољи...
    ne, ovde su procenti imali drugu ulogu, ali nema veze, nije to tema...

Primećen član Pobunjenik (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio PAC-PAC
    Крсташки ратови нису тековина православља већ западног хришћанства које се огледа у јеретичким догмама римокатоличке цркве.
    Крсташки ратови јесу тековина западног хришћанства, али је и један православни народ у њима учествовао. Реч је о Србима, наравно, који су омогућили крсташима пролаз кроз Србију. И не само то, краљеви Драгутин и Милутин су били веома блиски темпларима, а сами темплари данас тврде да су ова два изузетно значајна владара били и официри Темпларског реда. Зато није ни чудо што су данас Срби једини православни народ који има свој Темпларски ред.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

rece nam bl ili bese dzordz> svi oni koji nisu svesni postojanja pravoslavnog ucenja nisu gresni pred bogom.....ali opet ne moze da kaze da su svi ostali koji imaju svoju religiju i kulturu gresnici!!!
    mislim, to isto oni govore i za nas, pa ko je u pravu i pre svega zasto????

Guest

Podrazumevano

Niko nije u pravu svi mlate praznu slamu. Crkvu su izmislile lenstine da bi lepo zivele na grbaci naroda. Zasnovali su je na neznanju ljudi. Zato popovi rastu u sirinu s godinama sve to od postova i odricanja. Da se crkva pita jos bi smo ziveli u brvnarama pod svecama.

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Niko nije u pravu svi mlate praznu slamu. Crkvu su izmislile lenstine da bi lepo zivele na grbaci naroda. Zasnovali su je na neznanju ljudi. Zato popovi rastu u sirinu s godinama sve to od postova i odricanja. Da se crkva pita jos bi smo ziveli u brvnarama pod svecama.
    upravo,svaka chast svima koji veruju ali su ko ovce u rukama chobana(crkve).

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Pobunjenik
    Citat Original postavio PAC-PAC
    Крсташки ратови јесу тековина западног хришћанства, али је и један православни народ у њима учествовао. Реч је о Србима, наравно, који су омогућили крсташима пролаз кроз Србију. И не само то, краљеви Драгутин и Милутин су били веома блиски темпларима, а сами темплари данас тврде да су ова два изузетно значајна владара били и официри Темпларског реда. Зато није ни чудо што су данас Срби једини православни народ који има свој Темпларски ред.
    a ja kad sam reko da je stefan nemanja sa bardarosom dogovaro neke igrice oko vizantijske teritorije, ortodoxi su hteli da me pojedu.

Slične teme

1. Krstaski rat
    Autor koca chemist u forumu Istorija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.11.2008., 21:04
  2. Krstaski pohodi
    Autor tommy gun u forumu Istorija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 31.05.2006., 12:36
  3. Krstaski ratovi
    Autor Glas Sauronov u forumu Politika
    Odgovora: 62