Tranzit Saturna kroz znak Raka
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: Tranzit Saturna kroz znak Raka

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Tranzit Saturna kroz znak Raka

Imam jedno pitanje za ljude koji se razumeju u horoskop:kada Saturn izlazi iz znaka raka?A imam i jedno pitanje za sve rakovea li su i oni imali protekle dve-tri godine probleme zbog ovog pomenutog Saturna?Unapred hvala

Početnik
    Učlanjen
    16.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

17.7.2005. prelazi u znak lava. Znam dosta rakova koji su imali problema, sad ce valjda da im krene bar malo na bolje.

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Eh, da. :?

Meni je Asc na 24 Raka a u tom sazvežđu mi je i natalno postavljen Saturn na 4 stepenu, pored toga Sunce je u Vagi na 10 stepenu a Mesec [vladara Asc] u Jarcu na 4, Pluton na 4 Vage i Uran na 22.

Svaki kontakt sa Saturnom bio je rilično poguban a navešću samo da sam u navedene 2,5 godine prekinula dugogodišnju vezu, umrli su baka i deka sa majčine strane, dede sa očeve i majka.

Videvši da se januara i ferbruara 2004. vraća retrogradno ka opoziciji sa mojim Mesecom preslišah se ja koliko šta mi može ugrozizi i obzirom na nedostatak elementarnih ljudi koje signifikuje - majka i 2 bake, deda su umrli pre toga... pomislih malo i na svoje zravlje i kuću ali ništa po tim pitajima.
    Desilo se baš ono što nisam stigla da razmotrim, zanemarila sam da je moj Mesec u VI polju [kućnih ljubimaca] a baš 31.1.2004. pre nego što će toj opoziciji Saturn okrenuti leđa moj 9-mesečni beli Persijski hrt istrči na Zemunski pravac i pogine na licu mesta. Tog jutra sam na dnu akvarijuma zatekla i preminulu Afričku krabu Klementinu - jedinu stanarku koja je imala i svoje ime... eto ležala je beživotno na leđima.

Dakle, Saturn je sišao do 6 stepena gde se okretao iz retrogradnog u direktan hod, tj. nije stigao do egzaktne opozicije ali je i sa te udaljenosti uspeo da se po III put uplete u moj život i ostavi još jednom prilično težak trag.

Znamo da ima jako loš uticaj ali je posebno negativan u sazvežđu Raka gde je i po dignitetima u padu. Protekla 2,5 godine je globalno delovanje imao i na narodne mase [Rak] a od avgusta svoj će put probijati kroz sazvežđe Lava što može uticati na vladare, predsednike, kraljeve i careve... sva Sunca koja postoje.
    Poslednji put ažurirao/la EIIe : 31.03.2009. u 02:49 Razlog: brisanje linka

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sam razbio ogledalo pre jedno dve godine, tako da mi ni taj Saturn neče pomoći

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Meni je ceo zivot bedak a tek u kombinaciji sa tim saturnom

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.07.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Heh, divno :? ... Ja sam podznak Rak, a na 25. stepenu mi je Mars. Zamisli samo tu lepotu . A sad Saturn po drugi put prelazi preko njega. Da ti ne pricam.... Poslednje tri godine sam polu-ziva, nemam snage ni za sta...
    I tako...zivim za jul :wink: .

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

kažete ulazi u lav
    meni odgovara... već ga dugo ne pratim... od kada je izašao iz Blizanaca i pustio moj Mars na miru
    btw, te dve godine u Blizancima... totalno me je ugnjetavao i nisam uspela da diplomiram dok nije izašao
    a to što ide u moju devetu kuću, gde inače nemam nijednu planetu, baš je strava za ono što planiram

mene zvezde vole

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.07.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio etotako
    već ga dugo ne pratim... od kada je izašao iz Blizanaca i pustio moj Mars na miru
    btw, te dve godine u Blizancima... totalno me je ugnjetavao i nisam uspela da diplomiram dok nije izašao
    Da.. Provali kad ja tri godine ne mogu da dam dva ispita. Tj. dala samo jedan... i sad cekam taj jul pa da skinem i ovaj s dnevnog reda i konacno zavrsim.

Početnik
    Učlanjen
    16.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moguce je polagati i sa saturnom u devetoj kuci, samo sto je jedini moguci nacin za studiranje: ucenje, ucenje i samo ucenje a negde izmedju ucenja ubaciti i muchenje... Eh, blago vama, vi Rakovi (ili sta god vec da imate u Raku) ste prebrinlui brigu meni sa planetama u lavu i skorpiji tek poredstoji prava muka .

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Chiara
    Citat Original postavio etotako
    već ga dugo ne pratim... od kada je izašao iz Blizanaca i pustio moj Mars na miru
    Da.. Provali kad ja tri godine ne mogu da dam dva ispita. Tj. dala samo jedan... i sad cekam taj jul pa da skinem i ovaj s dnevnog reda i konacno zavrsim.
    eh... ja sam se for extra fun i razbolela
    ali cim je krenuo da zamice u rak eto, polozila sam masu ispita odjednom i diplomirala u roku od 3 meseca

Koliko se secam, glavna prepreka je bilo to sto je fakultet "daleko", mene je mrzelo da odem... ma sve me je mrzelo, a dok je setao direktno preko mog Marsa... secam se, taj ceo mesec sam provela u krevetu, nisam se javljala ni na telefon, citala sam knjige jednu dnevno
    kada sam videla kako zivot izgleda bez mog Marsa, zahvalna sam mu beskrajno... i prastam mu sto je ponekad pregrub, impulsivan i tako to...

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio DarkEternal
    Moguce je polagati i sa saturnom u devetoj kuci, samo sto je jedini moguci nacin za studiranje: ucenje, ucenje i samo ucenje a negde izmedju ucenja ubaciti i muchenje... Eh, blago vama, vi Rakovi (ili sta god vec da imate u Raku) ste prebrinlui brigu meni sa planetama u lavu i skorpiji tek poredstoji prava muka .
    Dark, ne pratis
    meni ce Saturn tek uci u devetu i ne zalim se, bas tamo mi trenutno najvise odgovora jer planiram tj. spremam nesto jako ozbiljno

Zainteresovan član TheLoner (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

da, sad znam i razlog heeheheh

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

a sta znaci kad saturn dodje kod nas divljih mackica? ja imam toliko planova,nece valjda da nas syebe?

Početnik
    Učlanjen
    24.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Chiara
    Heh, divno :? ... Ja sam podznak Rak, a na 25. stepenu mi je Mars. Zamisli samo tu lepotu . A sad Saturn po drugi put prelazi preko njega. Da ti ne pricam.... Poslednje tri godine sam polu-ziva, nemam snage ni za sta...
    I tako...zivim za jul :wink: .
    JA MISALIM DA JE RAK NAJBOLJI HOROSKOPSKI ZNAK PA ME BAS BRIGA ZA SATURN

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano kad smo vec tu da se "ukljucim";)

Mislim kad smo vec kod Saturna da se i ja "ukljucim".
    Ja sam u podznaku rak, tako da sam bas bila jadna u poslednje vreme. Ostala bez posla , drugi nikako da nadjem, pala na nekoliko ispita... ma sve je jadno i ubitacno.

Nego me interesuje, STA CE BITI SAMNOM kada Saturn udje u znaku Lava ?Meni je druga kuca u znaku lava Da li cu tesko zaradjivati ili cu upasti u neku finansiku krizu Sta vi mislite o tome

pozdrav

sampita

Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Definitivno i jedno i drugo i sve ostalo što se odnosi na imovinu...

Nećeš biti usamljena u tom osećanju, možda nam bude lakše ops: jer smo zajedno...
    Poslednji put ažurirao/la EIIe : 31.03.2009. u 02:49 Razlog: brisanje linka

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ajde malo konkretnije.znaci lav ce da pukne u finansijskom smislu u sledece 2 god?jos neko sra nje?

Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ne samo to i ne nije univerzalan slučaj... individualno je od karte do karte.
    Poslednji put ažurirao/la EIIe : 31.03.2009. u 02:50 Razlog: brisanje linka

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

da li ti znaci da ti kazem podznak i mesec(jedino to pamtim)za vise info?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano ZAJEDNO SMO JACE;)

Citat Original postavio Mady
    Definitivno i jedno i drugo i sve ostalo što se odnosi na imovinu...

Nećeš biti usamljena u tom osećanju, možda nam bude lakše ops: jer smo zajedno...
    Ma zajedno smo jace

Jadna ja , ja sam i sad finanskiski ispod nule sta li ce biti kad mi dodju jos crnji dani
    Poslednji put ažurirao/la EIIe : 31.03.2009. u 02:50 Razlog: prepravka citiranog posta

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Evo ja sam upravo ispratio Jupiter iz moje prve(i jedine kuce,ali zato najdraze)
    Je li to dobar ili los znak

P.S. Otisao je taksijem

Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Recimo da ćeš se sa čežnjivim uzdasima sećati tih minulih dana...
    Poslednji put ažurirao/la EIIe : 31.03.2009. u 02:50 Razlog: brisanje linka

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.07.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: kad smo vec tu da se "ukljucim";)

Citat Original postavio sampita
    Mislim kad smo vec kod Saturna da se i ja "ukljucim".
    Ja sam u podznaku rak, tako da sam bas bila jadna u poslednje vreme. Ostala bez posla , drugi nikako da nadjem, pala na nekoliko ispita... ma sve je jadno i ubitacno.

Nego me interesuje, STA CE BITI SAMNOM kada Saturn udje u znaku Lava ?Meni je druga kuca u znaku lava Da li cu tesko zaradjivati ili cu upasti u neku finansiku krizu Sta vi mislite o tome

pozdrav

sampita
    Isto! Druga i treca kuca u Lavu, pri tome natalni Saturn u Lavu u 3. kuci. Dakle, da rezimiram: treba da ucim i da se mucim da zavrsim fax, a kad zavrsim, ne treba da se nadam nekom boljem poslu, bar ne u naredne 2 godine? Bajno .

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: kad smo vec tu da se "ukljucim";)

Meni taj bezobrazni Saturn nije nista radio... :?
    Kako vama jeste, a meni nije? :?

Obećava
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ja sam rak/lav. i sad koda saturn prede u znak lava kako ce se to odraziti na mene? :shock:
    opet neka sranja?

Slične teme

1. Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 17.04.2010., 16:35
  2. (Medicina) Evolucija raka, i evolucija lekova protiv raka
    Autor endonuclease u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 26.11.2009., 08:15
  3. VIII i XII kuca +tranzit Saturna
    Autor ristanovicsrb28 u forumu Kuće
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 09.11.2007., 10:17