Ante Gotovina i Mladen Markač oslobođeni!

Kakva ce biti odluka zalbe hrvatskim generalima u Hagu ?

  • Tuzba ce biti odbacena, a kazna potvrdjena.

  • Tuzba ce biti uvazena, a kazna smanjena.

  • Oslobadjajuca presuda.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.911
THEODOR MERON, Fausto Pocar, Mehmet Güney, Paul Robinson i Carmel A. Agius suci su Žalbenog vijeća Međunarodnog suda za ratne zločine počinjene na području bivše Jugoslavije, a koji bi sutra trebali donijeti konačnu žalbenu presudu hrvatskim generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču.

Podsjetimo, Ante Gotovina je nepravomoćno osuđen na 24, a Mladen Markač na 18 godina zatvora zbog zločina počinjenih tijekom i nakon operacije Oluja. U prvostupanjskoj presudi krivnje je oslobođen general Ivan Čermak te odmah isti dan pušten iz pritvora zatvora u Scheveningenu.

suci_haag.jpg


http://www.index.hr/vijesti/clanak/oni-im-sude-/646899.aspx

"Svojom žrtvom darovali su nam slobodu": Od Haaga do Knina Hrvati mole za generale Gotovinu i Markača

Plan aktivnosti Zagreb

15.11.2012. godine
17.00 - 19.00 - Okupljanje i molitva u zagrebačkoj Katedrali

17.00 - 18.00 - Okupljanje na Mirogoju kod spomenika "Glas hrvatske žrtve - Zid boli"

18.00 - 18.11 - Polaganje vijenaca i paljenje svijeća

18.11 - 19.00 - Mimohod do Zagrebačke Katedrale Uznesenja Blažene Djevice Marije

19.00 - 20.30 - Sveta Misa

20.30 - Molitva i bdijenje kod Zagrebačke Katedrale Uznesenja Blažene Djevice Marije

16.11.2012. godine

08.00 - Okupljanje na Trgu bana Josipa Jelačića kako bi zajedno dočekali presudu

Knin
16. studenoga 2012. godine u organizaciji Koordinacije braniteljskih udruga Grada Knina i Braniteljskog portala na trgu dr. Ante Starčevića kod spomenika Hrvatske pobjede "Oluja '95" s početkom u 9,00 sati bit će organizirano gledanje Haaške presude hrvatskim generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču.

Zadar
15. studenog u 18 sati misa u katedrali Svete Stošije, presuda će se moći pratiti na Narodnom trgu u Zadru u petak ujutro

Šibenik
Danas misa u 19 sati u katedrali Svetog Jakova, sutra u devet miran prosvjed na Šibenskom mostu

molitva_popis.jpeg

KONACNA PRESUDA JE ?
 
Ko im **** mater ,voleo bi da im potvrde kaznu najviše zbog ovih bogomoljaca i razvojačenih branitelja koji će opet da cmizdre i histerišu kao prošli put.


Dok se Srbi i prosrbi raspravljaju da li je Kosmet tj. 20% drzavne teritorije potrebno Srbiji ili joj je samo "teret", Hrvati su opet "svi za jednog - jedan za sve" (bukvalno).
Ko je tu lud i zasto se kod jednih prima korov (izdaja), a kod drugih ne ? :think:
 
Dok se Srbi i prosrbi raspravljaju da li je Kosmet tj. 20% drzavne teritorije potrebno Srbiji ili joj je samo "teret", Hrvati su opet "svi za jednog - jedan za sve" (bukvalno).
Ko je tu lud i zasto se kod jednih prima korov (izdaja), a kod drugih ne ? :think:

Zato sto su jedni uspjeli u genocidu i ciscenju teritorije a drugi nisu. jedni su imali tacne namjere, nacin, cilj, i podrsku NATOa, a drugi nisu.
 
Nema nam HR raje na forumu, otisli su na molitvu i bdijenje :hahaha: :rotf:

Plan aktivnosti Zagreb

15.11.2012. godine
17.00 - 19.00 - Okupljanje i molitva u zagrebačkoj Katedrali

17.00 - 18.00 - Okupljanje na Mirogoju kod spomenika "Glas hrvatske žrtve - Zid boli"

18.00 - 18.11 - Polaganje vijenaca i paljenje svijeća

18.11 - 19.00 - Mimohod do Zagrebačke Katedrale Uznesenja Blažene Djevice Marije

19.00 - 20.30 - Sveta Misa

20.30 - Molitva i bdijenje kod Zagrebačke Katedrale Uznesenja Blažene Djevice Marije

16.11.2012. godine

08.00 - Okupljanje na Trgu bana Josipa Jelačića kako bi zajedno dočekali presudu

Knin
16. studenoga 2012. godine u organizaciji Koordinacije braniteljskih udruga Grada Knina i Braniteljskog portala na trgu dr. Ante Starčevića kod spomenika Hrvatske pobjede "Oluja '95" s početkom u 9,00 sati bit će organizirano gledanje Haaške presude hrvatskim generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču.

Zadar
15. studenog u 18 sati misa u katedrali Svete Stošije, presuda će se moći pratiti na Narodnom trgu u Zadru u petak ujutro

Šibenik
Danas misa u 19 sati u katedrali Svetog Jakova, sutra u devet miran prosvjed na Šibenskom mostu

molitva_popis.jpeg
 
Dok se Srbi i prosrbi raspravljaju da li je Kosmet tj. 20% drzavne teritorije potrebno Srbiji ili joj je samo "teret", Hrvati su opet "svi za jednog - jedan za sve" (bukvalno).
Ko je tu lud i zasto se kod jednih prima korov (izdaja), a kod drugih ne ? :think:
Ja se ne bi menjao , ide mi qurac ta njihova domoljubna patetika i proseravanje, jedinstvo , popovi i sve ostalo ... gledam na hrt pre po sata vesti pa nabrajanje mesta sa tih misa i uključenja , potpuno isto kao ono kad su na RTB u maju osamdesete nabrajali stanice kuda je prošo plavi voz sa krepalim Brozom u njemu :bljak:
Inače da su Hrvati u ovakvom položaju kao Srbi oni bi još više govana jeli ,kao što su i jeli kad im je bilo vreme .
 
A branitelji su tek legende.

U Splitu kad sam bio, vozio se gradskim busom, i neki lik nije hteo da plati kartu i počeo da urla na ridžu "jesam ja za ovo krvario i borio se protiv četnika, da mi danas svaka šuša naplaćuje kartu i maltretira me".

Ti branitelji se mnogo mangupiraju i šta god im zasmeta u životu pozivaju se na svoje ratovanje.
 
Ja se ne bi menjao , ide mi qurac ta njihova domoljubna patetika i proseravanje, jedinstvo , popovi i sve ostalo ... gledam na hrt pre po sata vesti pa nabrajanje mesta sa tih misa i uključenja , potpuno isto kao ono kad su na RTB u maju osamdesete nabrajali stanice kuda je prošo plavi voz sa krepalim Brozom u njemu :bljak:
Inače da su Hrvati u ovakvom položaju kao Srbi oni bi još više govana jeli ,kao što su i jeli kad im je bilo vreme .
:ok::ok::ok:
 
Ja se ne bi menjao , ide mi qurac ta njihova domoljubna patetika i proseravanje, jedinstvo , popovi i sve ostalo ... gledam na hrt pre po sata vesti pa nabrajanje mesta sa tih misa i uključenja , potpuno isto kao ono kad su na RTB u maju osamdesete nabrajali stanice kuda je prošo plavi voz sa krepalim Brozom u njemu :bljak:
Inače da su Hrvati u ovakvom položaju kao Srbi oni bi još više govana jeli ,kao što su i jeli kad im je bilo vreme .

Šta si mislio reći sa ovom zadnjom rečenicom?
 
Pa da nas više guze u zadnjih 20 godina, pa samo zato zgrčeni i naguženi,a njima titraju jajca pa mogu da se qurče,mada im je jedino to i ostalo , pošto im je država ionako u stranom vlasništvu .

Nas niko ne guzi, naprotiv, prijatelji smo i sa istokom i zapadom. Čak smo dobili i Status Kandidata pre pole godine, pto se potitvno odrazilo na ekonomiju i priliv investicija.
 
Ja se ne bi menjao , ide mi qurac ta njihova domoljubna patetika i proseravanje, jedinstvo , popovi i sve ostalo ... gledam na hrt pre po sata vesti pa nabrajanje mesta sa tih misa i uključenja , potpuno isto kao ono kad su na RTB u maju osamdesete nabrajali stanice kuda je prošo plavi voz sa krepalim Brozom u njemu :bljak:
Inače da su Hrvati u ovakvom položaju kao Srbi oni bi još više govana jeli ,kao što su i jeli kad im je bilo vreme .

Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku al bundy.


Sve je to moc medija, isto kao sto njih svaki dan zadnjih 20g HTV/SlobodnaDalmacija lozi domoljubljem protiv srbocetnicke agresije i ostalim glupostima, tako RTS/B92 prosrbe ubija u pojam (ili sto bi se reklo - yebe u mozak).
 

Back
Top