sedi Lara na kamicku...

Ljudi bozji, pa sta napravise ovo od Lare. Ovo, bre, nikako nije ona. Prvo ne lici ni u licu a i opet je pumpaju tamo u "sredini". A ja i ne znam kad je ona nosila kilo sminke u istrazivanje? Inace, jedno pitanje. Da li je neko od vas obrnuo skroz bilo koji deo. Ja nisam, mada sam video kraj 4. dela. E sad, nije mi jasno kako se izvukla iz onih rusevina na kraju 4. dela? Trebalo je da bude dead, valjda?
 
GrimReaper:
Ljudi bozji, pa sta napravise ovo od Lare. Ovo, bre, nikako nije ona. Prvo ne lici ni u licu a i opet je pumpaju tamo u "sredini". A ja i ne znam kad je ona nosila kilo sminke u istrazivanje? Inace, jedno pitanje. Da li je neko od vas obrnuo skroz bilo koji deo. Ja nisam, mada sam video kraj 4. dela. E sad, nije mi jasno kako se izvukla iz onih rusevina na kraju 4. dela? Trebalo je da bude dead, valjda?


Ja sam sve presao!Najjaci je prvi deo i drugi!!!
 
Kosan_Punk:
Po Meni prvi i cetvrti su najbolji.Treci je isto dobar,ali je jedna od najtezih igrica koje sam igra(jedino su teze Far Cry i Prince of Persia 2).

A kada izlazi?
Po meni tezina Tomb Raidera i Far Cry-a ne moze da se poredi.U smislu da u T.R. moras da skaces sa litice na liticu,trazis kljuceve i predmete od vaznosti ubijas neugodne protivnike,zhuris da signes dok se vremenska vrata ne zatvore itd....
Far Cry ima drugi smisao tezine.Svakako teska igra.
Ne znam kad izlazi.
 
tombraiderlegend_xbx2_ex.jpg
 
Pa,prva Lara je izasla 1996,tada je imala oko 30 godina,sada je proslo 9 godina,pa mora malo da ostari(je**te,moze da mi bude keva).

I za tezinu,ja uporedjujem Far Cry to tome kako sam se mucio.Tako u Tomb-u sam se mucio sa padajucim stenama,a u Far-u sa glupim najeb**** monstrumima.
 
Hehe, ko da sam ja to rekao :wink: . Far sam zaj**o cim su se pojavili prvi monstrumi. Jednostavno, nemam zivce za te stvari. Half-Life 2 sam prestao posle stizanja u Ravenholm. Valjda cu da smognem snage neki dan da ga predjem (ali bez sifre :? ). Isto i Tomb Raidera, nijedan nisam odigrao do kraja :( Je**ga.
 
Sto se tice veranja po zidovima, stenama i padajne sa istih......meni je Thief zakon. Dobra su sva 3 dela mada dajem glas kecu.
A Homeworld je bolest koliko je tezak...narocito 2 deo!(dosao do 3 misije i odustao od igranja :) )
 
Zavrsio sam sve delove + 1 expansion. osim prvog, svaki deo sam presao dvaput. U tomb raider se ili zaljubite, lil uzivate u larinoj pozadini do prvog mozganja ili dezorjentacije... problem tomb raidera lezi tome sto su COREovci precenili svoje delo i mislili da na slavu prvog mogu napraviti jos 5 naslova. koliko je TR dobar dokazuje 4 nastavak, gde su sa malo poliranja i vracanja na orginalnu zamisao skoro dotakli kvalitet originala. ova kombinacija, idejnog tvorca i novog programerskog tima (koji vec ima dobar pedigre)bi mogla da uspe. to bi bilo super, ne zbog mene i meni slicnih, vec zbog nadolazecih klinaca koji bi imali priliku da osete atmosferu jedne od najboljih (ako ne i najbolje ) igre svih vremena. TR je krivac zasto ja vec 9 godina igram igre svakodnevno
 

Back
Top