ko je tu u stvari lepsi?

niko_al

Početnik
Poruka
17
Ako bi uzeli jednog prosecnog muskarca i jednu prosecnu zenu i pustili ih da nedelju dana ne vode racuna o svom izgledu(tu mislim na brijanje, depiliranje, sminkanje i farbanje),da li bi na kraju posle tih 7 dana, muskarci ispali nezniji i lepsi pol?
 
dan 5.
bili su dobri talasi, surfovao sam malo i tako. a da, dosli neki pirati, oteli anakin.


dan 6.
nedostaje mi. bas je simpaticna sa onim brkcicima. hej, ako uhvatim precicu kroz golfsku struju jos uvek ih mogu stici! sklepao sam brod. isplovljavam u zoru.


dan 7.
uh jbt, uspavao sam se, evo pola 13h vec. Srecom, izgleda da imam povoljan vetar... Jos samo par nautickih milja ako krma izdrzi...


dan 8.
malo sam probio termin, da skratim pricu, da li sam razbucao one pirate i oslobodio anakin? hmmm, kako beshe ono na kraju u filmu don huan de marco - WHY NOT?


ok, izvinjavam se autoru teme, mada ovo je bio misaoni eksperiment (u nauci veoma cenjen). Ne znam sta da ti kazem, najbolje je da se nadju identicni blizanci razlicitog pola pa da se onda prati 7 dana. mada licno mislim da je zenski pol sa pomagalima ili bez njih definitivno lepsi.
 
niko_al:
Ako bi uzeli jednog prosecnog muskarca i jednu prosecnu zenu i pustili ih da nedelju dana ne vode racuna o svom izgledu(tu mislim na brijanje, depiliranje, sminkanje i farbanje),da li bi na kraju posle tih 7 dana, muskarci ispali nezniji i lepsi pol?
ja bih bila neznija i dalje,al' bi on bio lepsi! :lol: posle 7 dana nebrijanja brade=bombonica! 8)
alo,bre,pa ni ne depiliramo se mi cesce od 1 nedeljno,farbamo se 1 u 2 meseca,neke se ni ne sminkaju uopste...mi smo bre zaduzene da budemo lepe i pametne :P ,a muski da budu snazni i da nas trpe! :wink:
 
ufffff.............ovde moram da budem ozbiljan, jer mi se zgadio zivot kada sam pomislio na devojku posle sedam dana bez zenskih gluposti.....
zamislite...ili bolje nemojte......al sedmi dan bez sexa, devojku pirati vrate u malo istrosenom stanju i ona skoci na randoma....pa kada random pocne da pravi lokne od dlacica na nogama(i medjunozju), grebe usnama, shishke ispod mishke......
ja se uplasim kada vidim ribu bez sminke, posle nedelju dana :shock: :shock: :shock:
..........dok random lezi na plazi i zadovoljno trlja svoju bradicu od par dana 8)
 
ja bih se svakako lepo osećala 7 dana bez zayebancije oko mejkapa i noktiju i pene za kosu (al da ostrvo nije baš pusto, i da ima interneta, i da možeš da se kupaš a da se ne okupaš, ko Random, pliva, a ne kupa se, eto to)
Samo prethodno bih pustila kosu da stane u repić (šiške zahtevaju neku negu ipak), i izdepilirala se noć pre polaska i odlično!
E, ne znam ko bi bio lepši, ali ja bih bil asrećnija pošto mi nije svakodnevica da ne vodim računa o sebi - uživala bih. Muškarci (neki) to svakog dana iskuse - nebrijanje, nekupanje, neništarenje...pa u čemu je strav, i dalje misle da su lepi :D
Ma bogom dani za sve cice ovoga sveta, samo što one neće da ih shvate :lol: :lol:
 

Back
Top