Discovered by Madam Kiri.

Ne mislim bukvalno na Uranijum, nego na to ezotericno shvatanje privlacnosti izmedju dvoje ljudi, i to konstantno pominjanje energije..Kako neko zraci energijom, kako ima energiju, ako nema energiju ja ne mogu da budem sa tom osobom i sl...
Uzgred ako bi mu ga nabio u oko (Uranijum(, raspao bi se pola sata od te blizine...no ok...
 
Ne mislim bukvalno na Uranijum, nego na to ezotericno shvatanje privlacnosti izmedju dvoje ljudi, i to konstantno pominjanje energije..Kako neko zraci energijom, kako ima energiju, ako nema energiju ja ne mogu da budem sa tom osobom i sl...
Uzgred ako bi mu ga nabio u oko (Uranijum(, raspao bi se pola sata od te blizine...no ok...

Tačno. Pošto sam već u blizini i već mi je suđeno da se raspadnem, barem da mu pokažem da nisam mačiji kašalj :super:
 
zanimljiva tema. neki ljudi osecaju jache od drugih tu neku energiju kojom ljudi zrache . prijemcivi su da je osete i sve i gledaju kroz nju..
neko zrachi nekom yebozovnoscu jednostavno i ona se oseca. kad pokusas da je objasnis i zasto neko to izaziva obicno je vrlo tesko
Ili je imas ili ne.
 
toliko me opcinio lik pre neki dan u nekoj konsalting agenciji
nisam mogla da prestanem da razmisljam o njemu
gleda tim ocima iskosenim i zategnutim ka horizontu i ne skida sokirani osmeh sa usana dok prica o reformi penzionog fonda
sanjala sam ga dve noci za redom, morala sam sat da navijem u 3 posle ponoci da ustanem da ga ne sanjam vise
i navijem sat, ustanem i zaspim oko 7 ujutru i opet ga sanjam, ovaj put kako kupujemo kola i šutamo ih u volan da vidimo jel vrede
 

Back
Top