Ima li razlike?(16x/40/ vs 24x/52x)

S

SrJe

Gost
Moze li mi neko reci da li rezaci 16x/40x ,sem sto rezu na manjim brzinama, imaju neke falinke i da li su rezaci 24x/52x mnogo bolji.
Konkretno kolika je razlika izmedju LG 16x/40x i LG 24x/52x , i izmedju Sony 16x/40x i 24x/52x, i da li je bolji Sony ili LG.
Unapred hvala
Srdjan
 
Razliku u brzini najbolje je objasniti primerom: CD od 700 MB ili 80 minuta rezac na 16X reze za pet minuta dok 24X obavi isti posao za 3 ipo minuta...To je sto se brzine tice. Sto se kvaliteta tice neko ce reci Soni je Soni, ali da li se isplati platiti mozda duplo vise za skoro istu stvar...Izaberi onaj koji je brzi i koji ima vise tampon memorije da ne bi dolazilo do "pucanja" prilikom rezanja 8)
 
Alexandro:
Joj Dedice, ovde Sony nije Sony. Ovde je Sony totalni krs!!! Toplo preporucujem nekog Teac-a do 40x brzine. Ta starija tehnologija (pre razmene sa LG-jem) je funkcionisala besprekorno. ili novi 52x Teac. 48x izbeci.


I za mene je Sony krsh zati i kazem "Neko..." Ima ih koji se kunu u njega. Ja licno koristim i koristio sam Plextor (the best) , Samsung ili Philips 8)
 
Dedica:
Alexandro:
Joj Dedice, ovde Sony nije Sony. Ovde je Sony totalni krs!!! Toplo preporucujem nekog Teac-a do 40x brzine. Ta starija tehnologija (pre razmene sa LG-jem) je funkcionisala besprekorno. ili novi 52x Teac. 48x izbeci.


I za mene je Sony krsh zati i kazem "Neko..." Ima ih koji se kunu u njega. Ja licno koristim i koristio sam Plextor (the best) , Samsung ili Philips 8)



Ma dobar je plekstor ali mnogo bije po usima
 

Back
Top