*EVROVIZIJA*

  • Začetnik teme SRPKINJA&RUS
  • Datum pokretanja
sl@tk@ m@la:
U PRAVU SI POGOTOVO DA SMO POSLALI CECU ILI KARLEUSU SIGURNO BI BILI 1. JER SU ONE OVDE 1.

i ja se slazem za cecu. ona je carica. karleusu isto gotivim ali ne verujem da bi zabelezila neki veci uspeh. sta mislis o ani nikolic? i ona je dobra zar ne?
 
obozavam NO NAME,i bili su super!pravi izbor!!!! a ceca i karleusa????!!! ljudi, povraticu, ne pominjite karleusu. ceca vec nekako nije u tom fazonu.
Svaka cast momcima iz Cg, samo su me malo nervirali sa onom izpolitizovanom pricom koju im servira neko drugi, iako sam crnogorka. Oni tu nisu krivi, drugi im kazi sta i kako a svoj zadatak su obavili najbolje sto su mogli
 
NISAM JA REKLA DA NO NAME NE VALJA BAS NAPROTIV BILI SU DOBRI ALI BISMO BOLJE PROSLI DA JE ISLA NEKA PEVACICA SA PLESNOM GRUPOM JAK RITAM I DOBRI KOSTIMI!!!!!!!1
 
Ceca je i sama rekla da nema sanse da ide na Eurosong. Pa i sami znate kakvo misljenje ima o njoj zapadna Evropa. Namerno nam nebi dali poene. Karleusa....ma dajte ljudi...Njih dve ne mogu da se porede. Ceca je pre svega dobar pevac.
 
:shock: :shock: :shock: karleusha??? :shock: :shock: :shock: ceca??? :shock: :shock: :shock: vi ste pukli s mozgom!!! to nisu pevachice!!! ceca josh mozda zato shto je kultni lik, a ne zato shto peva nehsto extra, ali karleusha??? molim vas to je tragi - komichno!!! ona samo zavija! ima 2 dobra texta i silikone i sad je ona kao pevachica??? ma smeshna je! ona nije za binu, za neke druge stvari je ona...
 
bigsister:
:shock: :shock: :shock: karleusha??? :shock: :shock: :shock: ceca??? :shock: :shock: :shock: vi ste pukli s mozgom!!! to nisu pevachice!!! ceca josh mozda zato shto je kultni lik, a ne zato shto peva nehsto extra, ali karleusha??? molim vas to je tragi - komichno!!! ona samo zavija! ima 2 dobra texta i silikone i sad je ona kao pevachica??? ma smeshna je! ona nije za binu, za neke druge stvari je ona...
ZA NEKE DRUGE STVARI.... HE-HE-HE-HE(PODLI SMEH)
 

Back
Top