Forumasice, vas prvi dildo

Poruka
19.457
Posto se ispucale sa 13 godina sve tehnike dzaranja prsticima, sa 14 ste verovatno pozelele da krenete sa dildom.
Elem, posto je dildo relativno skup za devojcice, kako ste ga pazarile?
Mozda ste ustedele ne kupujuci 'Mikijev zabavnik' ili ste stedele od kinte koju vam daju roditelji za uzinu?
Ili ste krisom koristile kevin (ili caletov)?
Ili je vas prvi dildo bio hand-made od orijaskih krastavaca ili sargarepe?
Molim iscrpne odgovore.
 
snoshaj efendija:
Pa jes' lupam bez veze.
Dildo ustvari ne postoji.To je maslo CIA-e koja u njih trpa prislusne uredjaje da prisluskuje Ruse.
Не дирај ти моје Русе, знаш! :P
Не знам за ове "старије жене".
Али..... Како мислиш да невина девојка од 14 година има жељу да нешто петља тамо? Стварно свашта.
 
Snezna_kraljica:
snoshaj efendija:
Pa jes' lupam bez veze.
Dildo ustvari ne postoji.To je maslo CIA-e koja u njih trpa prislusne uredjaje da prisluskuje Ruse.
Не дирај ти моје Русе, знаш! :P
Не знам за ове "старије жене".
Али..... Како мислиш да невина девојка од 14 година има жељу да нешто петља тамо? Стварно свашта.

Pa nisu sve nevine sa 14.
 
Dildom cu te dildom ce$ me..
Dildovanje - srcu radovanje..
Body Dilder :D

'Kde si krenuo'? - Idem kod kom$ije na Dildo!

Dilder ikonija

Poznata ciganska grupa: 'O Dilda'

22.maj - Svetski dan Dildoa

I ostali vi$e-manje poznati primeri.. Pravo je chudo koliko ljudi ne zna $ta je dildo. Da im stave na policu pored 'leba u prodavnici ne bi izvalili :D
 
Posto sam ja siromasak pravi, nikad nisam imala para da sebi kupim pravi dildo...
Ali, za osobu mastovitu poput mene, ni to nije bilo prepreka... :twisted:
Tako sam koristila: krastavac, mrkvu, kukuruz, bananu, cajnu kobasicu, kulen, sudzuk, drsku od cekica, drsku od metle, drsku od vakum gume, oklagiju, pendrek, tus bateriju, i tako dalje...
Ali, ubjedljivo najvece zadovoljstvo mi je priredjivalo crijevo od upaljenog usisivaca...

Evo ga efendija, srce, samo za tebe... :!:
 
Gazdarica:
Posto sam ja siromasak pravi, nikad nisam imala para da sebi kupim pravi dildo...
Ali, za osobu mastovitu poput mene, ni to nije bilo prepreka... :twisted:
Tako sam koristila: krastavac, mrkvu, kukuruz, bananu, cajnu kobasicu, kulen, sudzuk, drsku od cekica, drsku od metle, drsku od vakum gume, oklagiju, pendrek, tus bateriju, i tako dalje...
Ali, ubjedljivo najvece zadovoljstvo mi je priredjivalo crijevo od upaljenog usisivaca...

Evo ga efendija, srce, samo za tebe... :!:

Jel bio usisivac ili PAROCISTAC.Mislim, zbog grinja.
 
Snezna_kraljica:
Jooockey:
Da ali ti si 77 godiste,,,,devojke koje sad imju 14 su negde oko 91-92......a to je urnebes,,,,tresuse po coskovim,,ma svukuda,,,
Nama koji smo 83., 84. takodje nista ne fali.
A opet.....

Otkud ti i efendija znate sta rade danasnja deca, s obzirom na to da ste tako matori?

I mi smo nekad bili deca. Ja sam radio domaci zadatak sa drugaricom kod nje, sedeli smo za stolom i provalio sam da drnda picic sve vreme ispod stola.
Kako sam posle vostio patku!Bruka. Imali smo 15 godina.
 
snoshaj efendija:
Gazdarica:
Posto sam ja siromasak pravi, nikad nisam imala para da sebi kupim pravi dildo...
Ali, za osobu mastovitu poput mene, ni to nije bilo prepreka... :twisted:
Tako sam koristila: krastavac, mrkvu, kukuruz, bananu, cajnu kobasicu, kulen, sudzuk, drsku od cekica, drsku od metle, drsku od vakum gume, oklagiju, pendrek, tus bateriju, i tako dalje...
Ali, ubjedljivo najvece zadovoljstvo mi je priredjivalo crijevo od upaljenog usisivaca...

Evo ga efendija, srce, samo za tebe... :!:

Jel bio usisivac ili PAROCISTAC.Mislim, zbog grinja.
Kirby, naravno... To je moj kalibar...
 

Back
Top