Top lista - vaših 5 najboljih automobila

ajd ja prvi...

1. Ford Mustang Shelby GT 500 King of the Road - 1968
2. Ferrari 250 GT California Spyder - 1962
3. Maserari Quattroporte V - 2005
4. BMW 645ci cabrio ( AC Schnitzer edition ) - 2005
5. Plymouth HEMI 'Cuda 426 - 1970

...naravno, tu je i 300 C HEMI SRT - 8, ipak to je vise od automobila, to je nacin zivota, stanje svesti...... :lol: :lol: :lol:
 
hmm...nije top lista, vec ovako, bezveze poredjano...

1. peugeot 504 cc ... za prve tople dane i voznju uz obalu... u maniru st. tropez..sedamdesete...
2. aston martin db7 vantage... kad treba da se ostavi dobar utisak... ;)
3. maserati quatroporte 5... za nedelju prepodne...
4. lada niva ali prebudzena... rucno doradjivana dok se ne ispeglaju svi fabricki propusti... za nesto tipa "pecanje"
5. i, konacno....alfa 147 GTA , za po gradu i za svakodnevnu eksploataciju

...i da mi je tata neki bogati rus sa sopstvenom naftnom kompanijom... mislim, cisto da sklopim finansijsku konstrukciju za celu tu zaj*banciju...
 
Фиат 132 2500 (за свечане прилике)
Тополино за жену...
Застава 125 ПЗ за таста...
Застава 1300 (тристаћ) за ћалета...
И, да... Полонез ФСО 1600 за обуку нових возача...

Каква флота, шта кажете? :)
 
Moki kriterijumi za odabir 5 najboljih automobila su sledeci: dugotrajnost, izdrzljivost, kvalitet, pouzdanost i na kraju dizajn.

MERCEDES S 600 (posebno preferiram onaj 1991-1998 i ovaj najnoviji) - (spoj savrsenstva i najpotpuniji automobil na svetu);
MERCEDES G 55 (OFF ROAD-u pravom smislu znacenja i auto za svaku zivotnu situaciju);
BMW 5 (model s kraja 80-tih i pocetak 90-tih) ( pranaglasena nadmocnost i pojava dan danas);
VW GOLF I ( ikona automobilske industrije koja je izazvala revoluciju i naravno jedan od najboljih i najjkvalitetnijih automobila svog vremena);
VW PASSAT B3 (1988-1996) ( auto koji je uzdigo VW do neba, ponos nemacke automobilske industrije i jedna od najkvalitetnijih i najpouzdanijih automobila svog vremena)
 
Mercedes ml 500 amg 2007-08
Audi a8 6,0 L
Ford mustang eleanor ( 67 ? )
Neki noviji mustang, tipa gt 500 ali tuniran do max-a, ne da je startan tipa 0-100 3 sec, nego da prvom kreće kao voz :lol: da se oseti kako voziš moćnu mašinu.
Hummer h2

Ja se nadam da ću jednog dana imati ovo u svom dvorištu. Barem pola od ovoga :P
Jedan kupi tata za 18, drugi brat, treći sestra ...a za ova druga dva ću se sam već nekako snaći :P
 
01. Shelby Mustang GT500
02. Shelby Mustang GT500- 1967, Eleanor
03. Nissan Skyline GT R34
04. Rolls Royce Phantom
05. Ferrari Modena
i opet mi nije dosta.... Može još 5? :mrgreen:
06. Corvette Z08
07. Porsche CayenneS Hybrid
08. BMW serije 5 (E39? nisam siguran)
09. Neki hotrod, nebitno...
10. Volvo S80
Sad mi se plače kad vidim šta neću imati osim ako ne opljačkam neku svetsku banku.. Ove naše ne vredi- sve ode na benzin i registraciju... :lol:
 

Back
Top