kakav lik i zasto?

FICA_TDI

Obećava
Poruka
71
Pitanje je: Sa kakvom osobom ste bili u najboljoj vezi (bez obzira na trajanje), znaci kakve su njene/njegove osobine, vrline, mane ... kakva je ta osoba sama po sebi i zasto vam je to bila bas naj veza?

Svako ko odgovori da Bog da nasao jos bolju vezu!
 
Osoba koju cu pamtiti kao neko sa kim mi je bilo najlepse bio je moj komsija sa kojim sam bila u vezi 2 god.Mislim da su mi se najvise na njemu dopadale oci, pogled zaljubljenog muskarca koji nikada necu zaboraviti.Bili smo dva sasava klinca koji su se mnogo voleli,razumeli bez reci.Bio je nezan,strastven i umeo je da me nasmeje.Sa njim sam shvatila sta znaci predati se u potpunosti,voleti nekoga i dusom i telom.Miris njegove koze me je dovodio do ludila.Cini mi se da je to bila hemija - nevidljiva magija koja te privuce bez obzira na izgled osobe.Mana,imao ih je i previse,ali sam preko njih prelazila jer sam ga volela.Mislim da sam mu prastala i vise nego sto je trebalo.Zato momci,ma koliko vas devojka volela BUDITE UMERENI U PRAVLJENJU GLUPOSTI,JER SVE IMA SVOJE GRANICE.Mislim da sam ti i previse rekla :-)
 
Bilo je to pre 5 godina, bili smo takoreci deca. Ja 19, on 20. Nije bila obostrana ljubav na prvi pogled, trebalo mi je vremena dok sam ga zavolela.Ali tada je buknulonesto sto vise nikada nisam dozivela.
Mislim da je sex bio taj koji je odrzavao vezu.
Ali ziveo je 1600 km od mene, daljina je ucinila svoje ma koliko smo se mi trudili i voleli.
Rekoh, bili smo deca, da mi se tako nesto daogodi sad, verujem da bi uspeloNikada takvog tipa vise nisam srela. sada imam nekoga pored sebe ko me malo podseca na njega ali nije to to. Jos uvek ga sanjam.
 
On je bio moj drugi decko i veza sa njim je bila divna.Bio je mnogo duhovit i pomalo detinjast,trenirao je fudbal i bas je imao onako strava telo.Najbolje je bilo sto sam sa njim mogla da pricam i kao sa deckom i kao sa drugom.Znao je da me utesi i da mi pruzi podrsku kad je to bilo potrebno.Super smo se slagali,a jedina mana je bila to sto se on ozbiljno bavio fudbalom.Stalno je bio po nekim utakmicama i pripremama i meni to u pocetku nije smetalo.A onda sam cula neke price da je me na pripremama prevario i ostavila ga.Ali kasnije sam saznala da me je neko slagao i izvinila sam mu se ali tada smo vec oboje bili u vezi.Ipak mi je ostao u lepom secanju i danas volimo da razgovaramo kad se sretnemo jer nama kao i nekada-dovoljan nam je jedan pogled da znamo kako se onaj drugi oseca.
 
Snezna_kraljica:
alexandrra:
Mislim da je sex bio taj koji je odrzavao vezu.
ziveo je 1600 km od mene
Kako ste uspeli? :shock:

Sto ne bi uspeli.Zene vole veze na daljinu od 2000 km.Kao imaju decka i nisu mimo ostalih devojaka tj. nisu ni one najgore.
Ali kad naleti dobar komad kite koji je na pitchkomet, e onda ih 'ta veza ne ispunjava zbog daljine i-metak sledi'.
 
snoshaj efendija:
Sto ne bi uspeli.Zene vole veze na daljinu od 2000 km.Kao imaju decka i nisu mimo ostalih devojaka tj. nisu ni one najgore.
Ali kad naleti dobar komad kite koji je na pitchkomet, e onda ih 'ta veza ne ispunjava zbog daljine i-metak sledi'.
Ma nemoj :?
Kada je on tri meseca pretproslog i proslog leta bio kod kuce u Crnoj gori, nismo se videli, ja sam o njemu razmisljala stalno i nije mi bilo ni do cega.
U mom slucaju ta veza ima velike sanse da uspe (bar sa moje strane), jer sam ocigledno kreten koji idealizuje tu ljubav i ne bih je oskrnavila ni zbog cega, bas ZATO sto je na daljinu.
 
snoshaj efendija:
Vragolasta Amfibija:
snoshaj efendija:
Oh, kako je to lepo...
Miris koze,osmesi, detinjarije, duhovitost, nezni pogledi i drzanje za ruke....
:shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock:
nesto nezno i od ovog coveka
A, da, zaboravih-******* medju sise, anal, pusenje,fisting, pissing, analingus...
:x :x :x Amfibijo, ko te je terao da to kazes? Pa nisi valjda stvarno pomislila..... :x
 
snoshaj efendija:
Vragolasta Amfibija:
snoshaj efendija:
Oh, kako je to lepo...
Miris koze,osmesi, detinjarije, duhovitost, nezni pogledi i drzanje za ruke....
:shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock:
nesto nezno i od ovog coveka

A, da, zaboravih-******* medju sise, anal, pusenje,fisting, pissing, analingus...
Uf... :shock: ...dobro si...ja reko da se nisi razboleo nesto
 
Hm, sta me privlaci...
Bolje bi bilo da kazem sta mi smeta, manje je za pisanje...

Dobar je covek, iskren, posten, tip lidera,
odan, sex nam je fantastican...

Privuklo me to sto je tih. Nije od onih koji neprestano traze paznju, ne prica mnogo ali sve sto kaze je odmereno.

I trepavice... ima najduze trepavice koje sam ikada videla. Pa jos kad me pogleda kroz njih, cini mi se skinula bi mu i zvezde s neba...
 
FICA_TDI:
Pitanje je: Sa kakvom osobom ste bili u najboljoj vezi (bez obzira na trajanje), znaci kakve su njene/njegove osobine, vrline, mane ... kakva je ta osoba sama po sebi i zasto vam je to bila bas naj veza?

Svako ko odgovori da Bog da nasao jos bolju vezu!
Najvise cenim iskrene tipove kojih je uzasno retko sresti, kada kazu...Ok svidjas mi se, ne mogu ti obecati nista jer sam u braku vezi i sl...ali eto zeleo bi da imamo lepe trenutke pa dok traje traje..u tom slucaju nema ocekivanja nadanja pitanja, suza i molbi vec se ti trenuci prozivljavaju i pamte...secam se jednog divnog coveka, kojem sam se jako dopala, naravno bilo je obostrano i koji mi je pruzio nekoliko nezaboravnih dana...oboje smo bili svesni da necemo i ne mozemo trajati...zastitio je svoju porodicu a ja sam bila dovoljno ok osoba da bi mu pravila probleme...rastali smo se kao dobri prijatelji...ne vidjam ga nigde jer sam daleko u drugoj zemlji ali cesto me pozdravi preko prijatelja....uvek cu ga pamtiti po toj iskrenosti i po onome sto sam dozivela...
 

Back
Top