ZASTO JE ZVAZDA TAKO NISKO PALA

Necu govoriti kao navijac vec kao ozbiljan fudbalski strucnjak,i apelujem na sve ljudi koji se bave mladjim kategorijama da forsiraju decu koja zaista imaju telenta, a ne da Diki i ostalima igraju u kadetima i petlicima mamini i tatini sinovi,ne zelim da vas plasim ali nasta nam lice u Zvezdi mljadje kategorije kadeta i omladimaca koji ispadaju u kupu od beogradskih zonskih lidera poput Bezanije i Beopetrola za svaku je osudu ljudi koji se njima bave.
Mogu ja da volim zvezdu ali kada nesto nevalja i neide kako treba netreba ubedjivati javnost ,lagati narod kako smo mi najjaci i najbolji i nemozemo mi dozvoliti da zbog tamo nekog BARIJA 91 ,dozvolimo da se ovako nisko srozamo.Ne zivi se
od stare slave eto zato se ugasila
nasa najdraza C.ZVEZDA
 
Vasovic:
Necu govoriti kao navijac vec kao ozbiljan fudbalski strucnjak,i apelujem na sve ljudi koji se bave mladjim kategorijama da forsiraju decu koja zaista imaju telenta, a ne da Diki i ostalima igraju u kadetima i petlicima mamini i tatini sinovi,ne zelim da vas plasim ali nasta nam lice u Zvezdi mljadje kategorije kadeta i omladimaca koji ispadaju u kupu od beogradskih zonskih lidera poput Bezanije i Beopetrola za svaku je osudu ljudi koji se njima bave.
Mogu ja da volim zvezdu ali kada nesto nevalja i neide kako treba netreba ubedjivati javnost ,lagati narod kako smo mi najjaci i najbolji i nemozemo mi dozvoliti da zbog tamo nekog BARIJA 91 ,dozvolimo da se ovako nisko srozamo.Ne zivi se
od stare slave eto zato se ugasila
nasa najdraza C.ZVEZDA
E,prijatelju moj tako sam ja govorio 93 ,pa me niko nije slusao 10 godima smo mi slavili BARI ,a dogurali smo do stecaja.Neka ih sad,neka sami vade fleke,I MNOGO SMO MI ZVEZDASI DOZVOLILI DA NAM SVAKO SASTAVLJA TIM,DA SE MI KONSULTIJEMO SA VODJAMA NAVIJACA KO TREBA DA IGRA,TRAGEDIJA KAKVE NEMA,SRAMOTA TAKO SU SROZALI I FSJ...
 
To je zbog toga sto imate nejgore ljude za navijace,koji su se vise radovali porazu Partizana od Kroacije,nego sami Hrvati,koji se toga vec jeda secaju samo je Bari i Kroacija vecna,do kada cete ziveti u nekom paralelnom svetu,umite se ladnom vodom i pocnite da igrate fudbal...
 
Zbog ovakvih prozivka zvezdini navijaci se raduju pobedi drugih a ne nasih!Zvezda nije pala nigde ili je 2 u Sicg i ispusi ga u kup uefa (kao sto ce sada da ispusi ima da dodje neki tim i cao evropo)ili je 1 i ispusi ga zadnje kolo pred ulazak u ligu sampiona a partizan je usao jedva kao sto je prosao djurgarden "jedva"tako i prodje newcastle ko zvezda one odense i sace jos malo i svi lepo kuci!!!
 

Back
Top