ZASTO JE ZVAZDA TAKO NISKO PALA
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: ZASTO JE ZVAZDA TAKO NISKO PALA

Guest

Podrazumevano ZASTO JE ZVAZDA TAKO NISKO PALA

ZASTO JE ZVEZDA DANAS TAKO NISKO PALA

SERIF
    Guest

Podrazumevano

PA BATO DA TI KAZEN NESTO JA VOLIM ZA ZAVZDU DA NAVIJAM ALI DOSLO NEKO VREME ....

Guest

Podrazumevano

Doslo je vreme da se vidi ko su stvarno navijaci Crvene Zvezde,a ko su foliranti.ZVEZDA JE ZIVOT,OSTALO SU SITNICE.

Vasovic
    Guest

Podrazumevano

Necu govoriti kao navijac vec kao ozbiljan fudbalski strucnjak,i apelujem na sve ljudi koji se bave mladjim kategorijama da forsiraju decu koja zaista imaju telenta, a ne da Diki i ostalima igraju u kadetima i petlicima mamini i tatini sinovi,ne zelim da vas plasim ali nasta nam lice u Zvezdi mljadje kategorije kadeta i omladimaca koji ispadaju u kupu od beogradskih zonskih lidera poput Bezanije i Beopetrola za svaku je osudu ljudi koji se njima bave.
    Mogu ja da volim zvezdu ali kada nesto nevalja i neide kako treba netreba ubedjivati javnost ,lagati narod kako smo mi najjaci i najbolji i nemozemo mi dozvoliti da zbog tamo nekog BARIJA 91 ,dozvolimo da se ovako nisko srozamo.Ne zivi se
    od stare slave eto zato se ugasila
    nasa najdraza C.ZVEZDA

Jakupi
    Guest

Podrazumevano

UKlbu vlada anarhija posle dolaska novog trenera

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

nije zvezda nesto nisko pala, nego je PARTIZAN MNOGO PORASTAO !!!!!!

Radovijevic
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Vasovic
    Necu govoriti kao navijac vec kao ozbiljan fudbalski strucnjak,i apelujem na sve ljudi koji se bave mladjim kategorijama da forsiraju decu koja zaista imaju telenta, a ne da Diki i ostalima igraju u kadetima i petlicima mamini i tatini sinovi,ne zelim da vas plasim ali nasta nam lice u Zvezdi mljadje kategorije kadeta i omladimaca koji ispadaju u kupu od beogradskih zonskih lidera poput Bezanije i Beopetrola za svaku je osudu ljudi koji se njima bave.
    Mogu ja da volim zvezdu ali kada nesto nevalja i neide kako treba netreba ubedjivati javnost ,lagati narod kako smo mi najjaci i najbolji i nemozemo mi dozvoliti da zbog tamo nekog BARIJA 91 ,dozvolimo da se ovako nisko srozamo.Ne zivi se
    od stare slave eto zato se ugasila
    nasa najdraza C.ZVEZDA
    E,prijatelju moj tako sam ja govorio 93 ,pa me niko nije slusao 10 godima smo mi slavili BARI ,a dogurali smo do stecaja.Neka ih sad,neka sami vade fleke,I MNOGO SMO MI ZVEZDASI DOZVOLILI DA NAM SVAKO SASTAVLJA TIM,DA SE MI KONSULTIJEMO SA VODJAMA NAVIJACA KO TREBA DA IGRA,TRAGEDIJA KAKVE NEMA,SRAMOTA TAKO SU SROZALI I FSJ...

odred 45
    Guest

Podrazumevano

To je zbog toga sto imate nejgore ljude za navijace,koji su se vise radovali porazu Partizana od Kroacije,nego sami Hrvati,koji se toga vec jeda secaju samo je Bari i Kroacija vecna,do kada cete ziveti u nekom paralelnom svetu,umite se ladnom vodom i pocnite da igrate fudbal...

NEBA
    Guest

Podrazumevano

Vama ciganima neostaje nista drugo,nego da meditirate,bolje se potrudite da izmislite vremeplov,pa da se vretite u Bari,jel od fudbala vam nema vajde,prsli ste......

JEKA
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio NEBA
    Vama ciganima neostaje nista drugo,nego da meditirate,bolje se potrudite da izmislite vremeplov,pa da se vretite u Bari,jel od fudbala vam nema vajde,prsli ste......
    DA ZNAS!!!!

Odred&Neba
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio JEKA
    Citat Original postavio NEBA
    DA ZNAS!!!!
    izgleda da samo ih s..****** skroz

NEBA
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Doslo je vreme da se vidi ko su stvarno navijaci Crvene Zvezde,a ko su foliranti.ZVEZDA JE ZIVOT,OSTALO SU SITNICE.
    MA DOSLO JE VREME DA VAM KA..RAMO KEVU,KLOSARCINO!

STANIMIR IZ LESKOVACA 4
    Guest

Podrazumevano

LOSE SE RADI A I BARI NAS JE SROZAO,OD NJEGA CE BITI VISE STETE NEGO KORISTI,TEK CE TO VREME POKAZATI...CAO NAJDRAZA ZVEZDO...

Jug
    Guest

Podrazumevano

ZATO STO STE KOSARI I DEBILI ,Mater vam cigansku...j..bem u usta SVIMA REDOM!!!!!!

Guest

Podrazumevano Vic

Pita Perica tatu:tata kada je zvezda bila u ligi sampiona.Tata kazeitaj dedu on je stariji.

Podrazumevano Re: Vic

Guest

Citat Original postavio Rebel Without A Clue
    Pita Perica tatu:tata kada je zvezda bila u ligi sampiona.Tata kazeitaj dedu on je stariji.
    KOga da pita kad je partizan igrao na prolece u evropi?
    Imas koficijent inteligencije srazmeran broju obuce koju nosis

Citat Original postavio Rebel Without A Clue
    KOga da pita kad je partizan igrao na prolece u evropi?
    Imas koficijent inteligencije srazmeran broju obuce koju nosis
    A odgovor?

damjan
    Guest

Podrazumevano hgh

NEVIDIM DA JE ZVEZDA NESTO NISKO PALA.PAONA JE PRVA A GROBARI???????????????????????????

Guest

Podrazumevano Re: hgh

Citat Original postavio damjan
    NEVIDIM DA JE ZVEZDA NESTO NISKO PALA.PAONA JE PRVA A GROBARI???????????????????????????
    BUDALO CORAVA

Početnik
    Učlanjen
    07.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zato

zato što je sklona padu

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Jug
    ZATO STO STE KOSARI I DEBILI ,Mater vam cigansku...j..bem u usta SVIMA REDOM!!!!!!
    AJDE MARS U KINU,USTASIJO SMRDLJIVA,KEVU VAM ONU JUGO-KOMUNISTICKU.
    MI SMO CIGANI,NAJJACI SMO NAJJACI

Početnik
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano mislim

Zbog ovakvih prozivka zvezdini navijaci se raduju pobedi drugih a ne nasih!Zvezda nije pala nigde ili je 2 u Sicg i ispusi ga u kup uefa (kao sto ce sada da ispusi ima da dodje neki tim i cao evropo)ili je 1 i ispusi ga zadnje kolo pred ulazak u ligu sampiona a partizan je usao jedva kao sto je prosao djurgarden "jedva"tako i prodje newcastle ko zvezda one odense i sace jos malo i svi lepo kuci!!!

Slične teme

1. zasto je kod nas tako...
    Autor ariela u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.06.2008., 22:53
  2. zasto li je tako dosadno
    Autor morphea u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 19.07.2005., 12:28
  3. Pa *** zasto je to tako??????
    Autor joockey u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 47