profesor me iskoristio

  • Začetnik teme povredjena ruza
  • Datum pokretanja
P

povredjena ruza

Gost
ja sam treci razred gimnazije.zbog lose ocene bila sam kod profesora na "konsultacijama".on zivi sam.sada nemam losu ocenu.sada sam odlicna(njegove reci) ali on hoce jos a ja ne.ucenjuje me jer nikom nisam rekla i nemam hrabrosti.kako cu da se udam ako se sazna za to?razmisljam da odem kod psihijatra.potrebna mi je pomoc.sta da radim?
 
da nisam dobila tu ocenu pala bih a on nije hteo drugacije da mi je da.da sam pala ne bih smela da se pojavim kuci.tesko je kad su ti roditelji zavrsili fax pa od tebe ocekuju mnogo
 
Margott:
pa nishta....sad lepo idi i udaj se za profesora kako bi reshila i taj problem s udajom..

pa kakav je taj profesor covek.Znas zao mi je ljudi kao sto ste vi .Samo trpite i nikada nepokusavate da se pobunite protiv klisea.Zasto se ne boris protiv tog profesora.Zivot je suvise kratak da bi trpela torturu.Seks do cilja po meni moze i biti opravdan pa nezali za tim sto si ucinila.A sansu da profesora smestis gde mu je i mesto nije problem.Jos nesto jeli barem lici na nesto.
 
povredjena ruza:
ja sam treci razred gimnazije.zbog lose ocene bila sam kod profesora na "konsultacijama".on zivi sam.sada nemam losu ocenu.sada sam odlicna(njegove reci) ali on hoce jos a ja ne.ucenjuje me jer nikom nisam rekla i nemam hrabrosti.kako cu da se udam ako se sazna za to?razmisljam da odem kod psihijatra.potrebna mi je pomoc.sta da radim?

ne postoji opravdanje za ovaj tvoj postupak. mnogo bi bolji covak bila da si pala godinu i to saopstila svojima a zatim stoicki podnela njihova negodovanja. sve bi to proslo i ti bi bila ona stara. ovako si prodala i telo i dusu. greska, duso greska.
 
Mila moja, ne brini za udaju, imas vremena a ovo i nije neki problem.
Uzgred, mozes da ucenjujes ti njega, da se to sazna on gubi mnogo vise (posao, drutveni status, pa onda skandal, sankcije....)
Mama i tata.... pa, bolje da ne saznaju,ali cak ni to ne bi bio smak sveta....
Uostalom, on je autoritet, profesor, a ti si (kao sto sama kazes) iskoriscena....
I, nemoj to vise da radis!!!
 
Ne postoji ocena koja ne moze da se popravi, postoje razredni ispiti, popravni ispiti... Uvek postoji resenje, i sveko opravdanje je glupo. To je zaboga samo ocena. Sa druge strane stoji ostatak tvog zivota. Napravila si pogresan izbor.
Nisi napisala iz kog si grada, da li je vece mesto ili nije da li bi mogla da se prebacis u drugu skolu i sl. Mada je on kreten, ne mozes mu nista, jer nazalost nemas dokaze da se to desilo. I bilo bi tvoja rec kao ucenice protiv njegove reci kao profesora. Stara prica.
Verovatno ti nisi jedina koja je tako popravila ocenu. Nema to veze da li su ti roditelji fakultetski obrazovani ili ne. Normalni roditelji nikad nece dozvoliti sebi da stave ocene ispred deteta. Ocene su skroz prolazna stvar. Uostalom, ti bi mozda pala na popravni i tamo bi morala da odgovaras pred komisijom.
Moj savet ti je da ako imas dobre ortake iz osnovne napr. ili iz kraja da razbiju kretena. On te ucenjuje, jer si se ti uplasila. Lepo reci NE i, ako ti predlozi nesto tako jos koji put, ispricaj to nekome u koga imas poverenja i smestite mu nesto. Nemoj da dozvolis sebi da ti kreten upropasti skolovanje. Uostalom, tvoje traume ce se primecivati i na ostalim predmetima, u tvom ponasanju i nakraju ce svi primetiti da nesto nije u redu.
Ne znam kako ti je uopste palo na pamet da tako nesto uradis sebi. Nije ovo americki film i ovde nema postenih kazni ni za silovanje, a kamoli za kako ga oni zovu "protivprirodni blud" sa maloletnim licem. Da si ga odmah cim ti je predlozio rekla nekoj starijoj osobi od poverenja, pa otisli zajedno kod direktora... Ne znam sta da ti kazem. Najteze ce ti biti kada budes morala jednog dana (ne daj Boze) da objasnis roditeljima. Moj cale bi ga ubio kad bih mu rekla za profanov predlog.
I nemoj da brines o udaji. To su gluposti i daleka buducnost. Brini o sebi sada i sta ces da radis ako ti on ponovo pridje. Zato ti je najbolje da menjas skolu. Ako mozes, sto pre.
 
U potpunosti se slazem sa Princezom.
Jedino sto jos mozes da eventualno uradis je da nabavis diktafon i neki mali mikrofon (radi boljeg zvuka) i da ga nosis sa sobom pa ako se desi da te opet nesto ucenjuje lepo ga snimis, pa sa tim mozes posle i u policiju.Ali bolje npr. da pripretis da ces da pustis snimak njegovoj zeni ili direktoru skole.I naravno , nemoj da te provali dok ga snimas. Naculi usi, mozda je jos neka devojka prosla kao ti,pa mozete da se udruzite.

U svakom slucaju, deca u tvojim godinama jos uvek imaju neku vrstu straha da nece ispuniti ocekivanje svojih roditelja, sto se u vecini slucajeva bazira na pogresnom tumacenju tj. losoj komunikaciji sa roditeljima ili jednostavno kad je i nemate. Moras da znas da su ti roditelji jedini i pravi prijatelji i oslonac u zivotu, ma kako ih neko dozivljavao.

Meni da je neko tako ikada ma samo probao da predlozi, ja bih pravac kod caleta i brata, a ni keva nije za bacanje. Ma ubili bi ga ladno.

Zato pamet u glavu i hrabro.
 
Definitivno si pogresila sto si pristala na takvo popravljanje ocene. Ali smatram da je tu tvoja greska 10%, a njegova 90%, samo zbog godina i iskustva.
Ali, posto je bilo sta je bilo, jedino sto ti preostaje je da pokazes zube. Iskoristi ideju sa diktafonom, to moze da upali, ali ako neces da se procuje, ne moras u policiju, vec samo presnimi i pusti njemu kasnije i zapreti policijom, novinama, otkazom, zenom ili sta vec...

Da sam ja na tvom mestu, ja bih pozvao par drugara (brata, njegove drugare, itd.) i sacekao ga negde i objasnio mu sta treba da radi i kako da se ponasa.

Ako bi i posle toga ostao pri svome, uvatio bih bejzbolku i tako ga umlatio da kija do kraja zivota.

Samo hrabro, ne daj se uplasiti, i on je samo covek sa svojim strahovima, samo ih trebas pronaci i iskoristiti...
 
povredjena ruza:
ja sam treci razred gimnazije.zbog lose ocene bila sam kod profesora na "konsultacijama".on zivi sam.sada nemam losu ocenu.sada sam odlicna(njegove reci) ali on hoce jos a ja ne.ucenjuje me jer nikom nisam rekla i nemam hrabrosti.kako cu da se udam ako se sazna za to?razmisljam da odem kod psihijatra.potrebna mi je pomoc.sta da radim?

KAKO CU DA SE UDAM ???
Jesus Christ... u kojoj to selendri zivis ?

Dodji u neki veci grad i videces da nekog apsolutno ne zanima bas mnogo da li si spavala sa profom, da bi se on odlucio da te zaprosi.
 
Da ne ponavljam ono sto su prethodnici vec rekli..
Pogrijesila jesi, ali nemoj dozovliti da se ta greska nastavlja... Vise bi on izgubio kad bi se saznalo, nego ti... Stoga, imas oruzje u rukama...
Ubuduce, pamet u glavu...
P.S. Ne brini, udaces se...
 
Mislis li ti ''cero''
da ceo zivot prolazis kroz krevet,da bi nesto postigla?
Greska je u tebi a ne u njemu...
Koliko sam razumela,profa te nije silovao,
vec' si ti ''htela'' da popravis ocenu?!
I zato,necu da te zalim kao ostali!
Sama si to dopustila sebi:
''DALA BABA BANKU DA UDJE U KOLO
PA POSLE DVE,DA IZADJE''.
Postoje druga resenja,za popravak ocene,
al' ti izabra najlaksi nacin...
Strasno
 
nije tvoj problem sto si se sexala sa profanom. bice sexa jos puno u zivotu.
tvoj problem br. 1 je sto imas debilne roditelje (ili mozda oni imaju cerku debila) pa ne smes da im se na oci pojavis sa losom ocenom.
ja zaista ne mogu da kakav je to nezreli um koji moze da proda svoje telo zbog ocene.
no, da ne pomisli neko da ja od zrtve pravim krivca. zao mi je sto ti se to dogodilo, ali ti si ta u cijim su rukama svi konci sada. ti moras okrenuti drugi list, pa posto si (kako smo videli) spremna da koristis alternativna sredstva za postizanje ciljeva, ovaj put pokusaj da koristis ucenu.
pa ko kara mater perverznom profanu.

pozdrav.
 
pera2003:
Daj ostavite devojku, setite se kad ste vi imali 17 godina.

Prvo reci roditeljima a onda uzmite dobrog advokata i idite u policiju. Tada mu nema pomoci...

alo decko. pa ona je sama izabrala taj put i otisla kod njega na kako ono rece.........ah da konsultacije.

pa i ja sam u srednjoj skoli dva puta polagala u avgustu pa nisam popravljala ocene u profesorovom krevetu.
 
:arrow: ...ukoliko si posedovala znanje,onda si trebala da popravish tu ocenu i prodjesh dalje.Ukoliko je profa bio nastrojen da te obori bez obzira na znanje(dakle hoce samo sex),onda si trebala da ides direktno kod maotrih(caleta ili starijeg brata ultimate fajtera,po mogucstvu)i da izneses celu stvar,da znas znanje ali nemas fer priliku da to i dokazes i kazes sta je u pitanju...svaki iole normalan roditelj bi kastrirao drkadziju i zapamtio bi majmun kada je nekome postavio ucenu...u svakom slucaju,donela si pogresnu odluku,olaksavajuca okolnost je u tome sto si bila pod pritiskom i rezon i nacin razmisljanja ti je zesce odstupao od onog koji verovatno inace imash...reci roditeljima sta se desilo i zasto se desilo,tebe ce razumeti i nece te dirati,a njemu ce jebati mater onu shabansku,ako imash "musko" u kuci... :?
 
Marsovac.:
odvratni ste.

Ubice ovoliko ne zlostavljaju uvredama.Pogresila je i svesna je sama svoje krivice.Svi smo mi gresili.Oni koji neznaju da pomognu nemoraju ni da odmazu.

ma daj.

sada ces jos i da mi kazes da opravdavas popravljanje ocena u krevetu?

ej zamisli da imas cerku koja tako popravlja ocene pa mi reci kako bi se osecao?
 
Nemam vise sta da ti kazem
sad lepo idi i udaj se za profesora
jeli barem lici na nesto
ne postoji opravdanje za ovaj tvoj postupak.
Jesus Christ... u kojoj to selendri zivis ?
da nekog apsolutno ne zanima bas mnogo
sto imas debilne roditelje (ili mozda oni imaju cerku debila)

ili starijeg brata ultimate fajtera,po mogucstvu)
svaki iole normalan roditelj bi kastrirao drkadziju i zapamtio bi majmun kada je nekome postavio ucenu...
,a njemu ce * mater onu shabansku,ako imash "musko" u kuci...

Ima li neko normalan?!!!!
 
Gost (male):
Ima li neko normalan?!!!!
Jeeeee ... Znaš li ti gde si ?
Na Forumu Krstarice, tema Ljubav i Sex !
Kakvi, normalni, čoveče ! Ovde zaluta poneki polunormalan, pa ili odlepi do kraja ili pobegne glavom bez obzira.
Čuj ! Normalni. Svi smo mi ovde odavno odlepili, prolupali, ogrezli u lupetanju.
A najsmešniji smo kad nešto kao glumatamo ozbiljne savetodavce.
Šteta što nisi žensko, pa da kao i obično zavrsim sa: "Ljubi je Milojko".
8)

Za tvoju informaciju, i ovi što postuju, kao, neka ozbiljna pitanja, pa završe sa "Pomozite mi, ne znam šta da radim", oni su bre najveći foliranti. Oni imaju najduži staž na Forumu, pa imaju pravo da se najviše foliraju.

Ljubi Milojko Gazdaricu i blondi. 8)
 
GOSTCHA:
Mislis li ti ''cero''
da ceo zivot prolazis kroz krevet,da bi nesto postigla?
Greska je u tebi a ne u njemu...
Koliko sam razumela,profa te nije silovao,
vec' si ti ''htela'' da popravis ocenu?!
I zato,necu da te zalim kao ostali!
Sama si to dopustila sebi:
''DALA BABA BANKU DA UDJE U KOLO
PA POSLE DVE,DA IZADJE''.
Postoje druga resenja,za popravak ocene,
al' ti izabra najlaksi nacin...
Strasno

JUST oladi malo! Devojka veoma dobro zna sta je u radila i mislim da joj je to lekcija za ubuduce! Ne verujem da ce je ponavljati. Njoj i ne treba zaljenje. I niko je ne zali. Njoj je potrebna pomoc i savet, jer ima 17 godina. A ne da se neko "dere" na nju.
 
Gost:
Otkud znas da nisam? 8) :wink:
Pa, predstavio si se kao "Gost (male)", a ono male sam protumačio kao oznaku pola. (Female - Male). Ali sad kapiram (kao i obično, sporo) da to može da bude neka mala kod koje si došao, pa si sad njen gost.

A može i ovako:

Pa, predstavila si se kao "Gost (male)", a ono male sam protumačio kao oznaku pola. (Female - Male). Ali sad kapiram (kao i obično, sporo) da to može da bude neka mala kod koje si došla, pa si sada njena gošća.

Teška ova srpska jezika.
 

Back
Top